Тану на сонці• 04 ноября 2025
Окуляри. Одні кажуть треба інші ні
Були в окулістів. Обійшли чотирьох.одні кажуть треба окуляри, але не постійно. Тільки для роботи. Інші кажуть, категорично ні, що все нормально.
Я заплуталася. Що робити? В кого було подібне? Дитині 11
Да, я блондинка!• 04 ноября 2025
Ответ дляМорковку дай
Нам всі лікарі кажуть треба, а чоловік каже, що коли він вдів окуляли зір продовжував падать. У подруги так само. Я дочці не одягала до 16років. Але з 14 до 16 не падав. Тепер вділа окуляри, бо стала сама їздить в транспорті і реально не бачить назв маршруток і т. Д, то я трушуся, щоб не почав падать.
зір при постійному носінні окулярів падає через те що перестають працювати м´язи ока. в окулярах в кожній лінзі є фокусна точка, крізь яку видно найкраще, мозок за пару днів знаходить ту точку і встановлює зіницю прямо перед нею.
вихід - контактні лінзи
Скляна миша• 04 ноября 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Це не невелика, це дофіга.
І це погано для дитини. Бо це норма для віку 50+
В мого чоловіка +1, 25
Він не може нормально читать без окулярів.
В мого чоловіка +1, 25
У моего тоже. Телефон и чтение - только в очках.
Чай не пью, только кофе• 04 ноября 2025
Как-то странно. Если ребенок знает буквы, то это уже сознательный возраст.
У меня никаких жалоб нет на зрение, но когда доктор надел мне на нос очки и стал в них менять линзы, то на определенном этапе я поняла разницу. Да, она не критична, но она есть. Очки не приписывали.
Ваш ребенок при подобном осмотре почувствовал разницу?
Скляна миша• 04 ноября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
вихід - контактні лінзи
Не зрение падает - а мышечный спазм проходит
Тану на сонці
• 04 ноября 2025
Ответ дляСкляна миша
Вам бы хоть к одному нормальному доктору попасть ...
Вы в каком городе? В Киеве могу посоветовать
Київ
ДеньгиНеСдаю• 04 ноября 2025
Ответ дляТану на сонці
Скарг не було абсолютно. Перед школою брали довідку в педіатра. Вона сказала, що плутає букви і дала направлення до окуліста. Та в свою чергу зробила дослідження, потім тиждень капали краплі розшируючі зіницю, і робили знову дослідження. Сказала одівати окуляри. Пішли за іншою думкою. І так давай ходити по врачах.
Тиждень капали очі, навіщо?🫣 це ж кошмар, з розширеними зіницями жити тиждень, що за коновал таке призначив, а головне -навіщо?
Тану на сонці
• 04 ноября 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Це не невелика, це дофіга.
В мого чоловіка +1, 25
Це показники після курсу крапель ципромед. До курсу показники були інші набагато нижчі.
Я не знаю для чого вона назначила нам їх капати, але після купання вона теж ще раз зробила тест. Це один лікар. Інші лікарі такого не робили. Просто на приладі дивилися
Вбигудях• 04 ноября 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Це не невелика, це дофіга.
В мого чоловіка +1, 25
Для дорослого не норма, а для дитини запас далекозорості це добре. Око росте, далекозорість зникає, не виникне короткозорості через пару років.
Скляна миша• 04 ноября 2025
Ответ дляТану на сонці
Київ
На левом берегу частный кабинет Добре бачу. Доктор Ковальчук Наталья. Она еще в институте сердца принимала раньше.
Она действительно хороший детский специалист.
Тану на сонці
• 04 ноября 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Підбір окулярів не робили
СкумбріяП8• 04 ноября 2025
Ответ дляСкляна миша
Вот. А представьте, что ребенку постоянно нужно читать, писать... Я удивлена конечно раздумьям автора.
Да, я блондинка!• 04 ноября 2025
Ответ дляТану на сонці
Телефон заборонити сказали всі лікарі. А окуляри для навчання брати чи не брати не розумію. Вони теж коштують і щоб зря не витрачатися і гірше ними не зробити
знайдіть вправи Шичко-Бейтса і робіть разом з сином.
там нескладні вправи + масаж голови в певних точках + розслаблення.
у мене близорукість, вправами покращила з -9 до -7, потім розлінилась.
а масажем ще й стан вух трохи покращила, боліли дуже часто, зараз тільки якщо сильний вітер і я без шапки
ДеньгиНеСдаю• 04 ноября 2025
Ответ дляМорковку дай
Темний ліс…
Підіть до нормального лікаря, вам все пояснять. Дочці підберіть контактні лінзи, вона вища за вас зростом?
Тану на сонці
• 04 ноября 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Не знаю чому. Може експерименти проводять.
Дитина ходила тиждень з величезними зіницями
СкумбріяП8• 04 ноября 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Вообще это нормально. Снимает спазм аккомодации, если он есть конечно. И их на ночь капают.
Ответ дляДа, я блондинка!
вихід - контактні лінзи
СкумбріяП8• 04 ноября 2025
Ответ дляВбигудях
Наоборот, с возрастом дальнозоркость развивается.
Малая еще та• 04 ноября 2025
Ответ дляТану на сонці
Так может ребёнок просто не знает буквы?
Пошаманю• 04 ноября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
А массаж входит в эти упражнения?
Да, я блондинка!• 04 ноября 2025
Ответ дляМerida
ви самі подивіться в очі людини яка не носить окуляри - очі постійно роблять мікрорухи. всі 6 м´язів безперервно працюють. а потім попросіть очкаріка зняти окуляри і одразу в очі подивіться - вони стоять на місці
СкумбріяП8• 04 ноября 2025
Ответ дляМалая еще та
В 11 лет?
Да, я блондинка!• 04 ноября 2025
Ответ дляПошаманю
А массаж входит в эти упражнения?
все робиться разом, оскільки без самомасажа і розслаблення можна зробити ще гірше.
він дуже простий - вказівними, чи якими зручніше, пальцями масажуються так звані активні точки на голові.
на ютюбі є лекції, але там багато різної муті про алкоголь і паління, і всякої іншої. по факту все що треба це роздрукувати собі один листочок з вправами, вивчити де активні точки, і навчитись правильно робити розслаблення. ну і заставити себе потім займатись :)
допомагає при близорукості, далекозорості, астигматизмі і косоокості.
вправи потрібно робити спочатку потрошки, поступово нарощуючи і кількість повторів і кількість занять в день. бо якщо одразу шарашить по 6 раз в день і по 15 повторів то очі повилазять від болю в м´язах
ДеньгиНеСдаю• 04 ноября 2025
Ответ дляТану на сонці
Наступного разу питайте навіщо. В розширені зіниці світло потрапляє прямо на сітківку і це фізично неприємно, навіть боляче
Тану на сонці
• 04 ноября 2025
Ответ дляМалая еще та
Дуже цікава думка. Я в старості написала. Дитині 11 років
Пошаманю• 04 ноября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
О, спасибо большое, не думала как-то об этом )
Вбигудях• 04 ноября 2025
Ответ дляСкумбріяП8
З іншим віком) після тогл, як л.дина подорослішала) це дітей не стосується. У дітей росте очне яблуко, у дорослих ні. В нормі у дітей молодшого віку повинна бути далекозорість, немовлята взагалі близько бачать спочатку дуже погано вони мають зір приблизно +3. До 7 років зазвичай далекозорість зникає. У дитини автора +1,25, це дуже мало, і скоріше за все через пару років це буде просто 1.
ДеньгиНеСдаю• 04 ноября 2025
Ответ дляСкумбріяП8
І як вам було ходити з розширеними зіницями? За ніч воно не проходить, у дочки одного разу два дні трималось, капали разово для дослідження
СкумбріяП8• 04 ноября 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Сын капал по назначению врача, нормально. Там не те дозы, другой препарат. Не тот что при обследовании капают. Днём спокойно работал за компом.
Но у него был спазм. После курса зрение стало в норму. Жаловался на ухудшение и на осмотре поставили -0, 75