ПироженкА• 17 октября в 20:42
Контактні лінзи. Сьогодні одягнула окуляри, не сприймаю себе(((
Сьогодні забрала з оптики окуляри, дивлюся на себе в зеркало, не сприймаю себе і все. Брала відносно не великі, класичні, ніжні, єдині які хоч більш менш підійшли, але всерівно не впевнена що в них ходитиму. Задумалася над лінзами. Шо скажете про контактні лінзи? Як обрати? І ще, підкажіть, ви себе зразу сприйняли в окулярах? Може то в мене від непривички?
Пугачиха• 17 октября в 20:47
Я с подросткового возраста хотела себе очки, даже меряла нулевки. Когда в 40 пришлось надеть, то я купила несколько ярких оправ и прям любовалась собой)))
У вас, скорее всего, с непривычки. Попробуйте привыкнуть, а потом линзы если что подбирать
75В• 17 октября в 20:58
Вам просто незвично ) через якийсь час норм будете себе сприймати.
Якщо хочете лінзи - візьміть рецепт на лінзи. І пробуйте різні. Я сину і собі брала біофініті. Сину норм, мені очі наче сухі дуже з ними. Хочу спробувати одноденні, більш зволожені
Тундиринда• 17 октября в 21:02
Я ношу больше 20 лет линзы, очки могу толь дома на пару часов утром или вечером поносить. Подбирала линзы с врачом, время от времени меняю производителя.
ПироженкА
• 17 октября в 21:07
Ответ дляТундиринда
Які ви берете лінзи? Місячні? Одноденні?
Бабо-лебідка• 17 октября в 21:27
Я ненавиджу окуляри, в лінзах майже завжди, під час алергії на амброзію, доводиться носити
Смайлик• 17 октября в 21:42
Я теж себе в окулярах не сприймала до 50ти років. Зараз в них, бо лінзи вже не можу носити, дуже сухі очі. А так з 26 років була в лінзах
Щедрик ведрик• 17 октября в 22:00
Я в линзах ходила с 18 лет и до 48, не могла заставить себя ходить в очках по улице, только дома смотрела телевизор, мне казалось, что мне очки ужасно не идут, но когда стало некомфортно в линзах из за развивающейся дальнозоркости.
Переборола себя, купила красивые очки и теперь больше года линзы ни разу не надела даже на выход, мне комфортно теперь только в очках
Тундиринда• 18 октября в 08:51
Ответ дляПироженкА
На місяць
aljonyshka• 18 октября в 09:34
Ответ дляЩедрик ведрик
Вы пробовали мультифокальные линзы? Они для дали и близи)
Мост_Устал• 22 октября в 14:18
Ответ дляСмайлик
А вблизи читаете без очков?
Мост_Устал• 22 октября в 14:19
Ответ дляПугачиха
Пришлось надеть из-за возрастной дальнозоркости?
Смайлик• 22 октября в 14:49
Ответ дляМост_Устал
А вблизи читаете без очков?
Да, вблизи все отлично вижу
Пугачиха• 22 октября в 14:53
Ответ дляМост_Устал
Близорукости и астигматизма
ПироженкА
• 23 октября в 07:09
Ответ дляЩедрик ведрик
А я напевно прогадала з формою окулярів, заплатила купу грошей, а реально вони мені не пасують, хоча почуваюся у них комфортно!)