Морская свинка• 04 ноября в 18:42
Київ, є ще хтось без опалення? Чи тільки нам так щастить?
Минулого року увімкнули в середині листопада, зараз також немає
Чумачечая Весна• 04 ноября в 21:23
Ответ для90x60x90
Ну понятно, что за отопление парадного оплачивают его жильцы. Я же о другом, о том, что жарко, за что я должна оплатить 1600 гривень, если у меня все окна сутки напролет открыты?!? И регулировать температуру нагрева невозможно.
У нас така ж ситуація. На вулиці тепло, в квартирі жарко…Я була б рада, щоб ще не вмикали опалення. Будинок старіший, регулювати чи вимкнути опалення не можу. Приходиться відкривати вікна(
Чумачечая Весна• 04 ноября в 21:24
Ответ дляРаботать надо
Начинают с домов где мало этажей и заканчивают высотками. Мы живем в 16ти этажке, нам последним включают
У нас 16 поверхів, в сусідніх будинках є і 18, і 21. Опалення ввімкнули ще 29 жовтня.
Покорительная• 04 ноября в 21:51
Воскресенка - пока не включили, но у нас кооператив, всегда позже дают
Домовенок Кузя• 04 ноября в 23:55
Ответ дляРаботать надо
У мене 5 поверхів, тепла немає)
У мами 22- тепло є
Морская свинка
• 04 ноября в 23:58
Вияснилося, що вчора підключили наш будинок. Але наш стояк не гріють, буду дзвонити завтра на 1551
Жена брата Админа• 05 ноября в 06:56
Ответ дляНе їм після шостої
ми вже перекрили, бо 26 в кімнаті було, нема чим дихати, із вимкненою батареєю 25, звичайна панелька Київ, нахіба так сильно топити коли на вулиці ще не холодно-не зрозуміло.
Как перекрыли? У нас невозможно это сделать. Спали ночью при настежь открытых балконных дверях в обеих комнатах и окне на кухне. Жарища капец, а потом выставят счет на 2тыс
Жена брата Админа• 05 ноября в 06:58
Ответ дляЛипка-прилипка
У нас дуже дивна ситуація по опаленню. П’ятиповерхівки підключили 30.10., дев’ятиповерхівки-ні. Щось там с тиском. Сьогодні ще й гарячу воду вимкнули. Ми біля Шулявки.
Я возле Шулявки. 9ти этажка, включили 01.11, жарища капец. И горячую воду наконец включили. Не было несколько месяцев
Не їм після шостої• 05 ноября в 08:34
Ответ дляЖена брата Админа
Звичайно-краном біля батареї, дуже теплий будинок хоч і старий, то кожен рік в цей час перекриваємо
Липка-прилипка• 05 ноября в 10:04
Ответ дляЖена брата Админа
Мы между Шулявкой и Берестейкой. Ни Гв, ни отопления. Говорят 10.11(( И аварий нет.
Жена брата Админа• 05 ноября в 10:24
Ответ дляНе їм після шостої
А смысл? Деньги всеравно платить прийдется
Жена брата Админа• 05 ноября в 10:26
Ответ дляЛипка-прилипка
Прекрасно. Мы бы с удовольствием подождали бы до 10го, а то от отопления жарища невыносимая в квартире, еще и денег насчитают ого-го за него.
90x60x90• 05 ноября в 18:45
Ответ дляЧумачечая Весна
Так отож.... А гроші потім сдеруть.... В мене двушка, а оплачую більше, ніж подруга за три кімнатну.... До того, в них лічильник нормальний, рахує і вхід і вихід, тобто вони сплачують за використану різницю, і ще регулюється автоматично температура в залежності від температури на вулиці. А а нас, старе одоробло той лічильник і просто рахує, що заходить....
Липка-прилипка• 05 ноября в 19:47
Ответ дляЖена брата Админа
За вашу девятиэтажку ого-го не насчитают. И какое может быть ого-го, если тариф уже сто лет не менялся.
Жена брата Админа• 05 ноября в 22:20
Ответ дляЛипка-прилипка
2тыс - это очень много и тем более сейчас совершенно не нужно. У нас постоянно окна открыты из-за жары
Морская свинка
• 05 ноября в 23:59
Ответ дляЖена брата Админа
Ну дивіться, вже тиждень як включають опалення, а половина будинків ще без тепла, і невідомо, як швидко всіх підключать. А уявіть, якби почали вмикати в мороз, а ваш будинок був останній у черзі, тижні 2-3 без тепла в мороз було б краще, ніж зараз відкрити вікна?
Липка-прилипка• 06 ноября в 10:46
Ответ дляМорская свинка
Вчора Пантелєєв відрапортував, що 95% з теплом. Позавчора Клічко сказав-90%. Брешуть і совісті немає. Не знаю кому жарко, в мене при відсутності опалення і ГВ 18 градусів в квартирі і вологість 80(