Трахтибидох• 04 ноября в 22:54
А ви що перестали купувати?
Бабка_в_кедах• 05 ноября в 05:55
Ответ дляТрахтибидох
Ковбасу купую смачну і буженину по 400грн/кг, по 1000 ніколи не бачила.
Да вот в сильпо, такая например. Я покупала не Премию, а что-то другое, но тоже была украинская марка. Хотела по чекам даже найти сама, что же я брала, но в приложении чеки только за август вижу, а более ранних нет.
А какая колбаса и буженина вам понравились, кто производитель?
Сегодня не целуюсь• 05 ноября в 10:36
Ответ дляЩедрик
А зарплати у виробників, продавців, водіїв, прибиральниць у магазинах, товарознавців, бухгалтерів в магазинах які? А комунальні послуги, оренда? Бо судячи з ціни, то у вас зпл мають бути мінімум 1500 євро на руки. Чому? Бо ваші ціни переплюнули французькі. Літр якісного апельсинового соку (а не нектару) коштує 2,5-2,8 євро. Літр свіжовичпвленого при вас апельсинового соку 3,99 євро. Українська пакетована сандора три євро ... Навіть не знаю що сказать, гарно живете.
А почему вы пишете «ваші ціни» и указываете цены в евро? 😂 или вы уже не украинка?
Тушьмушьнюшь• 05 ноября в 13:13
Ответ дляЩедрик
Скіко Ліндт? Його звичайна ціна 2,39 євро за 100 г чорного шоколаду 70% або 85%. Так на нього акції постійно. Є молочний, там 5 плиток 5 євро коштує, тобто євро за штуку. Це без всяких акцій, з акціями ще третину ціни можна сміливо віднімать.
Це ціна в далеко не самому дешевому магазині, є й дешевші.
я таке не їм, лише 99%