Говорю-балакаю• 05 ноября 2025
Мамографія і груди 0 розмір.
Дівчата, хто робив при таких параметрах? Це реально? Мені гінеколог сказала: "я не уявляю як тобі це зроблять"... До цього робила завжди тільки УЗД.
Ms. Сама прямота• 05 ноября 2025
У Вас гинеколог - дура. Как она с мозгом ракушки врачом только стала. Нормально делают маммографию.
Зубная фея• 05 ноября 2025
Не переживацте. Там вам так растянуть, что вы удивитесь на сколько может быть большой грудь 0 размера. А ваша гинеколог, не первый день работает?
Свій варік• 05 ноября 2025
Я робила один раз. Тягнули груди щоб покласти на платформу. Але в мене є зайва вага, трішки було що тягнути. І мені було дуже боляче, більше не ходила. Якщо худа жінка, я теж не уявляю як це зробити.
Козачка• 05 ноября 2025
Авторе, процедура трешова. Другий раз би не пішла. Бо у мене таке враження, що отримати травми від продедури шансів дуже багато.
Бандитка Сью• 05 ноября 2025
Ответ дляКозачка
Во-во. Згодна.
Весела моль• 05 ноября 2025
Ответ дляСвій варік
Аналогічно. У мене 2, 5, і було дуже боляче. Якби був 1, навіть не знаю як.
Послушная• 05 ноября 2025
А зачем? Я делаю узи. У меня и так грудь болезненная,чтоб еще мамографию делать....
Суцільна зрада• 05 ноября 2025
Мені з 2 розміром було важко, вони так натягували , аж страшно. УЗД робила багато разів
Замріяна• 05 ноября 2025
Може зверніться до іншого лікаря, нулевий гарно прощупується і УЗД легше робити ніж велики груди, ну хіба що є прямі показання.
Царівна Жабка• 05 ноября 2025
Ответ дляПослушная
Напевно, узд не достатньо
Перша леді колгоспу• 05 ноября 2025
мне гинеколог говорила, что при маленьком размере делается мамография с томосинтезом
Говорю-балакаю
• 05 ноября 2025
Ответ дляСвій варік
Так я худа. Жирової тканини на грудях немає.
Говорю-балакаю
• 05 ноября 2025
Ответ дляПослушная
У мене теж. Сімейна дуже потребує від мене мамографію...
Говорю-балакаю
• 05 ноября 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Дякую, погуглю що це
Говорю-балакаю
• 05 ноября 2025
Ответ дляЗамріяна
Піду до мамолога
Говорю-балакаю
• 05 ноября 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Напевно, узд не достатньо
Піду ще до мамолога, думаю вона краще обізнана чим гінеколог))
Завжди недо...• 05 ноября 2025
При любом размере может быть больно. Может даже не от натяжения, а от давления между платформами.
ФрекенБок• 05 ноября 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Напевно, узд не достатньо
У мене нульовий розмір, я була на УЗД, то лікар сказала ще зробити мамографію
Говорю-балакаю
• 05 ноября 2025
Ответ дляЗавжди недо...
От думаю, як засунути між платформи те чого немає...? Тільки соскИ стирчать... Я дуже худа, там одні ребра...
Пирожкиня• 05 ноября 2025
в мене аналогічно, прийшла на узд, лікар запитав про мамографію, я кажу, ще жодного разу не робила. мені 52 роки, він мені 10 хвилин розказував про безвідповідальність і т.д., а потім каже не треба Вам мамографію, і на узд все видно.
Люблю пиво• 05 ноября 2025
Мені лікарі сказали, що з моїм розміром краще робити тільки УЗД. Мамографію робила один раз, дуже боляче було....
Кукусикиииииии• 05 ноября 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
робіть УЗІ і все
Кукусикиииииии• 05 ноября 2025
Ответ дляФрекенБок
у вас преобладает железистая ткань или жировая? в заключении узи должно біть написано. и если железистая, то в мамографии еще нет смісла
Говорю-балакаю
• 05 ноября 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Железистая. Мне 48. Так и гинеколог сказала при прощупывании, что там только железистая ткань..
Пригаю-цибаю• 05 ноября 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
автор, мені також цікаво , відпишіться потім чи зробили, бо я теж худа, груди малі, (одна навіть трохи більша, а друга взагалі 0) не уявляю як робити цю процедуру, а мені 44 роки буде на днях. Взимку робила узд, ніби нормально все.