МеняАЖтрусит• 05 ноября в 14:54

Тиск 120/99 як скорегувати??

Дуже паморочиться голова 🤯
автор МеняАЖтрусит • 05 ноября в 15:01
Ответ дляЗакусенец
Можна випити каву , або цитромон. Трохи підніме верхнє і станет трохи легше. Я так робила.
Руки потримати під холодною водою, лягти полежати, покласти на затило або лоб холодну тряпку. Тиск не дуже добрий. Мала різниця між верхнім і нижнім
Дякую ❤️
МаксХмара• 05 ноября в 15:01
Ответ дляМеняАЖтрусит
Я нє Аліна
а кроль є?
автор МеняАЖтрусит • 05 ноября в 15:01
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Шийний відділ перевіряли? Йдіть до лікаря, перевіряйте хребет і не морочте голову з тим тиском.
там є проблеми
автор МеняАЖтрусит • 05 ноября в 15:02
Ответ дляНевловимий Джо
Вийдіть на повітря подихати, мені з таким тиском не вистачало кисню, відкривала взимку балкон.
я дякую ❤️
автор МеняАЖтрусит • 05 ноября в 15:02
Ответ дляЗакусенец
Дякую❤️
ЛеньГуглить_правда• 05 ноября в 15:02
Ответ дляМеняАЖтрусит
там є проблеми
Лікуйте шийний відділ.
Невловимий Джо• 05 ноября в 15:03
Ответ дляМеняАЖтрусит
Що приймали? коли пройшло?
Всю ніч бігала з задишкою і тахікардією, вранці чоловік відвіз до лікаря, призначили бета-блокатор. На ньому сиділа півтора року, поки серце відновилось . Ковід дав ускладнення на серце. Ще аргінін призначали і Атф у таблетках.
Боневтікла• 05 ноября в 15:03
Ответ дляБабайко
Нижнее 100 это достаточно высокое при вкрхнем 120. Это плохая разница
Та ладно, у меня 90 на 70 бывает. Такая же разница
ЛеньГуглить_правда• 05 ноября в 15:04
Ответ дляБоневтікла
Це моє робочє, пожиттєво. 110/70 або 90/70. Але з віком у нас з вами може підвищуватися, стрибати.
Боневтікла• 05 ноября в 15:05
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Вот видите, и все нормально же. Мне 50, пока ничего не поднимается. 105 - мой максимум
ЯсноВидящая• 05 ноября в 15:05
Ответ дляМеняАЖтрусит
Ні, тільки паморочиться
Верхнее норм, нижнее высокое, нужно понизить нижнее, что- то мочегонное есть дома?
ПотеряласЯ Я...• 05 ноября в 15:05
У меня нижнее высокое из-за тахикардии, пожизненно пить Небивал, но голова не кружится.
Бабайко• 05 ноября в 15:06
Ответ дляБоневтікла
Кстати гипотоники в группе риска уйти с возрастом в гипертонию.
ЛеньГуглить_правда• 05 ноября в 15:06
Ответ дляБоневтікла
Я його міряю коли раптом вже 140 або 150, тоді вже відчуваю. Це дуже рідко буває
автор МеняАЖтрусит • 05 ноября в 15:06
Ответ дляБоневтікла
Ага
вже підскочило, але нижній завеликий
ЛеньГуглить_правда• 05 ноября в 15:06
Ответ дляБабайко
Сто відсотків згодна
Боневтікла• 05 ноября в 15:07
Ответ дляБабайко
Поживём- увидим....
Тишком_нишком• 05 ноября в 15:07
Як почитаю тут, то всі носяться з цими пару одиниць, кожна підганяє під стандарт, люди цілими днями контролять, щоб ні одиницею більше/менше, зразу у лікарню, зразу тонни ліків....
Бабайко• 05 ноября в 15:07
Ответ дляМеняАЖтрусит
вже підскочило, але нижній завеликий
Та не. Уже норм
автор МеняАЖтрусит • 05 ноября в 15:07
Ответ дляМаксХмара
а кроль є?
ні
ЛеньГуглить_правда• 05 ноября в 15:07
Ответ дляТишком_нишком
Це якщо інших розваг немає.
Боневтікла• 05 ноября в 15:07
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ого! Я такого не ощущала еще. Обычно, если мне херово, то уже ниже 90
МаксХмара• 05 ноября в 15:08
Ответ дляМеняАЖтрусит
ні
зʼїли?
автор МеняАЖтрусит • 05 ноября в 15:08
Ответ дляНевловимий Джо
Дякую ❤️
Боневтікла• 05 ноября в 15:08
Ответ дляМеняАЖтрусит
вже підскочило, але нижній завеликий
Алииииинааааа....
автор МеняАЖтрусит • 05 ноября в 15:08
Ответ дляЯсноВидящая
ні
Боневтікла• 05 ноября в 15:09
Ответ дляМаксХмара
зʼїли?
Обох
Тишком_нишком• 05 ноября в 15:09
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Це якщо інших розваг немає.
Тепер я розумію хто там під кабінетами сидить, вони свій тиск цілодобово моніторять, потім бігають жаліються, якщо на три одиниці змінився
МаксХмара• 05 ноября в 15:09
Ответ дляЛеньГуглить_правда
а от Вам би завести щоденник тиску і таки до сімейного. Ви явно не іпохондрик. 150 то таки не гуд і краще його чимось тримати на стабільному рівні
автор МеняАЖтрусит • 05 ноября в 15:10
Ответ дляТишком_нишком
Так як би не кружило((