МеняАЖтрусит• 05 ноября 2025
Тиск 120/99 як скорегувати??
Дуже паморочиться голова 🤯
любименькая• 05 ноября 2025
Меньше 30-ти разницы быть не должно. У вас 20 разница. К врачу идти нужно
Боневтікла• 05 ноября 2025
Ответ дляТишком_нишком
Як почитаю тут, то всі носяться з цими пару одиниць, кожна підганяє під стандарт, люди цілими днями контролять, щоб ні одиницею більше/менше, зразу у лікарню, зразу тонни ліків....
Не всі, одна
ЯсноВидящая• 05 ноября 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
ні
Желательно одну таблетку фуросемида и пить много воды. Нужно разгрузить почки.
Не пейте кофе и чай пока.
МеняАЖтрусит
• 05 ноября 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Не пейте кофе и чай пока.
Дякую ❤️
Невловимий Джо• 05 ноября 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Не пейте кофе и чай пока.
Може, торасемід, він пом´якше діє?
МаксХмара• 05 ноября 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Так як би не кружило((
то може вже від постійного накачування манжетки?
МеняАЖтрусит
• 05 ноября 2025
Ответ дляМаксХмара
а може бути?
любименькая• 05 ноября 2025
Ответ дляБоневтікла
У вас тоже голова кружится? ((
А у вас зрение нечеткое? Это синяяя тетка. Она в шоке: человеку нехорошо, а вы ржете
Боневтікла• 05 ноября 2025
Ответ длялюбименькая
А вам не видно, что тётка держится за голову? Увеличьте
Тишком_нишком• 05 ноября 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Так як би не кружило((
Як вас кружить, коли встали, лягли, ходите?
МеняАЖтрусит
• 05 ноября 2025
Ответ дляТишком_нишком
коли хожу
МеняАЖтрусит
• 05 ноября 2025
Ответ длялюбименькая
Дякую, сміються з хвороби і поганого стану, шок
любименькая• 05 ноября 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Ничего. У вас наладится давление, а у них состояние вряд ли )
МеняАЖтрусит
• 05 ноября 2025
Ответ длялюбименькая
Спасибо Вам ❤️❤️❤️😘
МеняАЖтрусит
• 05 ноября 2025
Ответ дляДоктор Варвар
дитина в лікарні - тому у м ене 200*115
ледь виживаю
божее, а є чим збити? скільки Вам?
Скорішого одужання дитинці 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️
Ласунка• 05 ноября 2025
Ответ дляНевловимий Джо
У мене на 10 день ковіда така пляска пішла з тиском і саме крутилась голова, за стінку трималась, а потім почалась дика тахікардія.
это не от ковида
Невловимий Джо• 05 ноября 2025
Ответ дляЛасунка
это не от ковида
А от чего же. До ковида ни разу в жизни такого состояния не было. На Узи сердца тоже показало осложнение.
Ласунка• 05 ноября 2025
Ответ дляНевловимий Джо
все болезни от нервов...
Невловимий Джо• 05 ноября 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
коли хожу
Так смо було, під час руху. Сходіть до невролога, мені саме його лікування допомогло. Півроку через війну не могла до нього потрапити, це було на початку 22го року.
МеняАЖтрусит
• 05 ноября 2025
Ответ дляНевловимий Джо
Дякую, а який діагноз?
Невловимий Джо• 05 ноября 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Дякую, а який діагноз?
Ой, там довга назва. Мрт голови робили, Узі судин шиї, рентген хребта і шиї. Багато розпитувала, тести рухові робила. У призначенні було десь п´ять препаратів. Чотири для судин і один антидепресант, бо я спати взагалі не могла.
Невролог у приватній клініці.
МеняАЖтрусит
• 05 ноября 2025
Ответ дляНевловимий Джо
Невролог у приватній клініці.
Дякую ❤️❤️❤️
Смажена полуничка• 05 ноября 2025
Ответ дляНевловимий Джо
О, в мене те саме було. Нічим не збивалося, поки само не пройшло.
Смажена полуничка• 05 ноября 2025
Автор, не слухайте дурних тьоток! Вам треба збити нижнє! Пийте Андіпал, но-шпу, дротаверин, папазол - що є, те і пийте. Заваріть міцний мʼятний чай. Опустіть ноги в теплу воду, або сядьте в теплу ванну по пояс.