Аристократка-тунеядка• 05 ноября в 14:57
Как часто стрижете кончики в парикмахерских или салонах ?
Аристократка-тунеядка
• 05 ноября в 15:01
Ответ дляДиректор Пляжу
Никогда
Вообще не стрижетесь ?
Директор Пляжу• 05 ноября в 15:01
Ответ дляАристократка-тунеядка
Вообще не стрижетесь ?
Регулярно ровняю кончики на растущую луну.
Аристократка-тунеядка
• 05 ноября в 15:02
Ответ дляДиректор Пляжу
Сама ?
Как_б_не_так• 05 ноября в 15:04
Ответ дляПригаю-цибаю
Два рази в рік, 1000 гривень
ОГО....я за 200 гр
Кофе в лобби• 05 ноября в 15:13
Мама чи донька підрізає, в перукарні була років 15 тому останній раз. У мене просто прямий зріз, довжина трошки за плечі. Замовила з аліекспрес перукарські ножиці, щоб були гострі, і норм
Аристократка-тунеядка
• 05 ноября в 15:15
Ответ дляКофе в лобби
Как часто ?
Не рахую, а вважаю• 05 ноября в 15:19
Когда то в Космополитене был алгоритм с фото самостоятельной стрижки дома
Кофе в лобби• 05 ноября в 16:19
Ответ дляАристократка-тунеядка
Как часто ?
раз в сезон десь, мені зайва довжина заважає, люблю конкретно певну довжину
СМСница• 05 ноября в 18:52
Раз в 2 місяці стрижу кінчики сама вдома. В мене рівний зріз і це займає по часу 5-10 хв зі всіма приготуваннями до стрижки. Почала стригти сама після того, як в перукарні за 5 хв роботи заплатила як за повноцінну стрижку