Тріль!• 05 октября 2025

Чеський номер мобільний. Хто знає?

Хочу встановити вайбер, використовуючи новий номер неактивований. А його не підтягує автоматом, можливо саме через те що він неактивований.
Може хто розуміє як його активувати та які тут цифри є номером телефону?
Прикуси Язика• 05 октября 2025
Тут не має цифр номеру телефону, подивіться з іншої сторони
Прикуси Язика• 05 октября 2025
Зробіть фото з іншої сторони
Прикуси Язика• 05 октября 2025
У вас має бути ще карта всередині, скиньте фото,там є номер +420......
автор Тріль! • 05 октября 2025
так, дівчата, дякую, знайшла. Номер був на згині цієї картонки, я його не побачила. Але - симка в телефоні і який би номер я не вводила, пише - не зареєстровано в мережі.
Тобто активація не відбулась і я не розумію як її зробити. СМС та дзвінки на цей номер також не проходять.
66сезон666серия• 06 октября 2025
Я сину купувала і активувала номер в салоні.
Ви звідки взяли цю карточку? Вам не пояснювали як далі?
автор Тріль! • 06 октября 2025
Ответ для66сезон666серия
ні, попросила привезти просто
Катастрофа• 06 октября 2025
Ответ дляТріль!
ні, попросила привезти просто
А вы не в Чехии?
Та легко!• 06 октября 2025
Вам нужно активировать симку. Не знаю, получится ли сделать это не на территории Чехии