Щас ухожу• 05 ноября в 18:51

Хочу поговорити, шпалери, моя рефлексія

Живемо у приватному будинку, робимо ремонти самотужки за потреби і на скільки вистачає коштів, на кухні і у ванній плитка більше 15 років, кухонні меблі - те саме. На стінах шпалери. Завжди такий стрес, не можу вибрати, воно нічого не пасує, на базарі не видно, як вони на стінах виглядатимуть, чоловік не допомагає, а лише злиться. Такий стрес кожен раз. Магазинів немає, тільки ринок. Наче й хочеться щось зробити, але більше нервів, ніж задоволення. Уже і плитка та сама, і двері застарілого дизайну, і розумію, що ніколи не буде гарно в домі, не вкладемо кошти, щоб зробити все сучасно і красиво. Мене це реально дуже засмучує і пригнічує. Я не мрію про класний одяг, подорожі, гаджети, але дуже хотіла б затишний, красивий, доглянутий дім. Мені 44, життя уже пройшло, з чоловіком у мене різні прагнення і цінності, так що по-моєму ніколи не буває. Ось у ванній підтікала труба, помокрів куток у суміжній кухні, поклкх нові шпалери, а вони не пасують, наче чепуха, але мені так від того боляче просто. Виговорилась, дівчата, хто дочитав - миру вам та злагоди!
Купи слона• 05 ноября в 18:53
Люди живуть по 10 років з одним ремонтом і не страждають. Добре,що у Вас більших проблем немає ніж шпалери переклеїти.
Будьте так ласкаві• 05 ноября в 18:54
Купіть однотонні, світлі під покраску. У Дніпрі є магазин Вініл, там взагалі є 3 сорту - за дешево, хоч кожен рік ту хату переклеюйте!
Скоро_вчера• 05 ноября в 18:55
Мене б більше турбував не колір шпалер, а думки про те, що 44- життя пройшло. Ну що ви таке пишете?
Ms. Любмая жена• 05 ноября в 18:56
У вас нет вкуса и насмотренности. Поэтому и этот ремонт будет страшненьким
Угги в горошек• 05 ноября в 18:57
У вас тут все в кучу, начали про шпалеры, закончили что чулувик не туды, и жизнь прошла.
По теме обоев. Интернет же есть, мне кажется уже у многих обоев есть картинки комнаты где типа обои наклеены. Но покупать однотонные - без проигрышный вариант.
пицунда• 05 ноября в 18:58
откажитесь от обоев. то прошлый век только матовая краска у меня вся квартира ремонту лет 15ть ничего переделывать не собираюсь...иногда подкрашиваю стены на кухне краска осталась
Крошечка-хаврошечка• 05 ноября в 19:00
Ваша основная проблема это отношения с мужем. А дом отражает это.
Гербарія сушу• 05 ноября в 19:01
Автор, у меня моя первая кухня появилась в 45 лет, новая, удобная такая, как я хотела. А до этого то старые, то съёмные....
Всё у вас будет.
А обои выбирайте нейтральные , без рисунка, под фактуру ткани, или покраски.
Всё у вас будет.
Заикальница• 05 ноября в 19:03
Пофарбувати стіни плитку і двері можна. Так і кухню теж можна пофарбувати Це не важко а інтер´єр трохи освіжиться
Заикальница• 05 ноября в 19:06
В мене інша проблема, кухня сиплеться а замінити немає жодної можливості. Плівка пожовтіла,розбухли і поркишилися ніжки, стільниця теж. А щоб замінити от потягне ледь не капремонт всієї кухні,бо і плитка і лінолеум і стіни в тріщинах.
Замрійлива• 05 ноября в 19:08
однотонные под покраску
даже если случайно выберете немного не тот тон, перекрасите

зачем вам визуальный шум в виде обоев с рисунком
Смячиком• 05 ноября в 19:11
у багатьох людей вже будинку нема. не про те ви думаєте
Басноплетка• 05 ноября в 20:04
Покрасьте старые обои в какой нибудь голубо-серо-светло-синий и не морщите попу. Быстро, не дорого. Поживите с этим. К любому ремонту за пол года привыкаешь. Это по поводу оттенка. Постепенно и двери можно перекрасить, и какой-то бабушкин шкаф. Перестановку сделать, углы от хлама почистить. Оставить в шкафах только то чем пользуетесь. Плитку бы красить я не стала.
И начинайте не мрiять про подорожi, а планувать подорожi. Съездите куда-то, дурные мысли из головы пропадут. Можно и без мужа
автор Щас ухожу • 05 ноября в 20:16
Ответ дляКупи слона
Моєму більше 15
автор Щас ухожу • 05 ноября в 20:53
Ответ дляУгги в горошек
Навіщо ви кривляєтесь? Ніколи цього не розуміла у дорослих людей.
автор Щас ухожу • 05 ноября в 20:54
Ответ дляЗамрійлива
однотонные под покраску

Вони не з малюнком
Як міряти?• 05 ноября в 23:04
Ответ дляЩас ухожу
Вони не з малюнком
Покажіть, може хтось дасть пораду, бо не зрозуміло, що саме вам не подобається