Пишу, не читаю• 05 ноября в 23:51
Дівчата, дайте посилання де пройти тест на IQ
Безкоштовно, зараз всі платні, чи що?
Пишу, не читаю
• 05 ноября в 23:52
Ответ дляnutty
Вы уже не прошли
Ви теж, бо запит був на посилання
А я с Рио-де-Житомира!• 05 ноября в 23:53
Не вмієте користуватись гуглом?
Десь на рівні 5річки
ТочноБудет• 05 ноября в 23:54
Это такая фигня на самом деле. Можно себя натренировать и ответить на 180+, а можно уставшим затупить и сдать на 75. Лучше книгу почитайте.
Пишу, не читаю
• 05 ноября в 23:54
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Не вмієте користуватись гуглом?
Десь на рівні 5річки
Ви знайшли безкоштовний тест? Киньте мені будь ласка посилання
Бла бла бла• 06 ноября в 00:01
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Не вмієте користуватись гуглом?
Десь на рівні 5річки
А ви хоч раз намагались знайти і пройти цей тест? В загальному доступі зустрічались лише платні. Більше того, пишуть інколи, що безкоштовно, проходиш, а після останнього запитання отримуєш повідомлення, що результат платний
Мост_Устал• 06 ноября в 00:06
Тут реклама вдень була. Я замість своїх справ вирішила пройти, на 23, здається, питанні мене відкинуло на початок.