Весотехник• 19 октября в 19:26

Дівчата хтось замовляв з цього магазину? Реальний?

У них зараз пару годин на вибрані товари хороші знижки.
Оплата 100% на цій акції.
Хочу костюм,але вагаюсь,не на махають чи мене)
Галя-краля• 19 октября в 19:27
не вижу магазина
вижу какую-то страницу в соцсети
Сон і дрімота• 19 октября в 19:29
Я б не ризикувала,потім ні грошей ні товару.
Я_не_аноним_100%• 19 октября в 19:29
Это инста, а не магазин. Страничка развода или нет - хз, но название смешное ))) может в нем намек
автор Весотехник • 19 октября в 19:29
Ответ дляГаля-краля
не вижу магазина
вижу какую-то страницу в соцсети
Це він і є,магазин український бренд,в інстаграм
Виннипуховна• 19 октября в 19:30
Забагато підписників. А під постами є коментарі? Якось підозріло )
Галя-краля• 19 октября в 19:31
давайте РНОКПП получателя платежа
175см55кг19лет (она)• 19 октября в 19:32
Я багато чого беру в інстаграмм-магазинах. Але там завжди оплата на ФОП
Якось підписалася на дівчину, в неї дуже прикольні сумочки, я за нею довго стежила.
І тут одного дня: знижки 70 відсотків, лише впродовж 2-х годин. Виявилося, її взламали
Дівчата позамовляли по декілька сумок, бо ж ціна була дуже спокуслива
автор Весотехник • 19 октября в 19:32
Ответ дляВиннипуховна
Є,відкриті.На деаких пропозиціях навіть багатенько
175см55кг19лет (она)• 19 октября в 19:33
Мене в цьому дописі також ці пару годин збентежили. Напишіть їм. Хай дадуть реквізити для оплати
автор Весотехник • 19 октября в 19:34
Ответ дляГаля-краля
давайте РНОКПП получателя платежа
в призначені є IBAN і ЄДРПУ
Галя-краля• 19 октября в 19:36
Ответ дляВесотехник
в призначені є IBAN і ЄДРПУ
ЄДРПУ
Краля-Галя• 19 октября в 19:36
Автор, как по мне все ок, я тоже на них подписана.
автор Весотехник • 19 октября в 19:36
Ответ для175см55кг19лет (она)
В них анос знижок на сторінці телеграму сторінка давня і вже в минулому на літні теж робили накий розпродаж
автор Весотехник • 19 октября в 19:37
Ответ дляГаля-краля
ЄДРПУ
Кнопкотиць• 19 октября в 19:37
У вас же там куча знакомых общих, так спросите
Краля-Галя• 19 октября в 19:37
Ответ дляВесотехник
Берите, потом расскажите как качество нам.
автор Весотехник • 19 октября в 19:37
Ответ дляКнопкотиць
вони не замовляли,тільки підписані,вже питала)
Галя-краля• 19 октября в 19:38
Ответ дляВесотехник
діючий ФОП
автор Весотехник • 19 октября в 19:38
Ответ для175см55кг19лет (она)
так дали)
Виннипуховна• 19 октября в 19:38
Ответ дляВесотехник
Хм. Я в одному інста-магазані (колега від них на той момент вже місяці два чекала на взуття) запитала, скільки чекати на доставку після оплати, і мене за це заблочили, та й коментар витерли)) В інсті є сторінка perevir_ua, там про магазини-шахраї пишуть, можете глянути.
автор Весотехник • 19 октября в 19:40
Ответ дляГаля-краля
діючий ФОП
Діючий це ясно,але не може бути так:що зараз на цей фоп збируть кошти і допобачення?
Ума Палата• 19 октября в 19:41
Я у минулому році так замовила костюм і дублянку у новому для себе магазині, теж через Інста, оплата 100% на ФОП була, інфи в інтернеті, що ФОП шахрайський- не знайшла. Зрештою товар не могли відправити більш ніж 14 днів і кошти я змогла з них вибити тільки коли вже пригрозила заявою у кіберарполіцію.
Не ризикую так більше, або за передоплатою, або тільки у перевірених мною ж магазинах купую речі
Галя-краля• 19 октября в 19:43
Ответ дляВесотехник
Конечно может.
Может и кирпич на голову упасть.
автор Весотехник • 19 октября в 19:44
Ответ дляУма Палата
Це зрозуміло,але костюм класний і знизка 40%,так хочеться купити)Давно на нього дивилась)
автор Весотехник • 19 октября в 19:44
Ответ дляГаля-краля
Конечно может.
Может и кирпич на голову упасть.
і не тільки цегла)
автор Весотехник • 19 октября в 19:46
Блін,стільки підписників у них,невже серед нас нікого не знайдеться,що мав з ними справу)))
Триндю-бриндю• 19 октября в 19:47
Це не магазин. Це сторінка яку могли вчора зробити, і відгуки написати. Що вас так тягне в інсті купувати, де дуже великий ризик? Є купа сайтів де є такий самий товар і дешевше і надійніше.
Ума Палата• 19 октября в 19:48
Ответ дляВесотехник
Ну дивіться, це ж ваші гроші)
Я у такому ж відомому магазині купляла, більше 100+ к підписників. Відгуки, фото…
Триндю-бриндю• 19 октября в 19:52
Ответ дляВесотехник
Фоп зареестрований рік тому в общазі. Тобто майна в нього нема. Торгує одягом та кавою.
Счастье_же_вот_оно• 19 октября в 19:52
Ответ дляКраля-Галя
Та шо-то не алё походу
Посмотрела видео, ткань как деревянная, фасоны какие-то нелепые с укороченными кофтами