Мушля з Криму• 06 ноября 2025
Третій день такий висип під оком,чешеться, від крему пече
Що це таке?
Сімейний виписав гідрокортизон під очі - я таке боюся на обличчя мазати
Мушля з Криму
• 06 ноября 2025
Ответ дляВиправлялочка
Чому боїтесь гідрокортизону? Це місцевої дії очна мазь
Гормон. Чи не буде звикання. Мені здається, що це екзема або може прояв атопії...
Мушля з Криму
• 06 ноября 2025
Ответ дляТрохи злякана
Схоже це халязіон.
Та родинка в мене з народження. Турбує шкіра під оком. Червоне, сухе, свербить
Ждун с Нибиру• 06 ноября 2025
Ответ дляМушля з Криму
я вообще дексаметазон пью, тоже гормон, и не боюсь, главное лечит. а вы тут про какой-то крем
Хлопаю ресницами• 06 ноября 2025
Ответ дляМушля з Криму
Дерматит. У дочки такое было. Гидрокортизоном мазали, прошло. Другое ничего не помогало.
Мушля з Криму
• 06 ноября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
А після відміни препарату не повернулося?
Хлопаю ресницами• 06 ноября 2025
Ответ дляМушля з Криму
Ні. Началось потім на руці. Теж гормональним вилікували тільки іншим
Ще емолентами треба мазати.
Мушля з Криму
• 06 ноября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Ще емолентами треба мазати.
Емолентами після зняття загострення, правильно?
Хлопаю ресницами• 07 ноября 2025
Ответ дляМушля з Криму
Ні, вже зараз можна мазати. Але треба теж підбирати, деякі підходять, деякі ні. Нам більше всього сподобавсь Мустелла для обличчя, найкращий ефект.
І треба розгадати від чого у вас це. У дитини було після шоколаду, мабудь не дуже якісний був і трохи переїла.