Хто робив, які результати, кого порекомендуєте ?
Первая ласточка инфляции• 06 ноября в 11:24
Делала дважды, на Ультраформере и Альтерре. Результата ни там ни там не увидела ((
графиняВишенка• 06 ноября в 11:29
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Взагалі?
Теж цікавить, але не дуже вірю в цю процедуру, цікавлять реальні відгуки
Скільки процедур/курсів робили?
Чи всього дважди?
Скільки процедур/курсів робили?
Чи всього дважди?
Первая ласточка инфляции• 06 ноября в 11:30
Ответ дляграфиняВишенка
Взагалі?
Скільки процедур/курсів робили?
Чи всього дважди?
Скільки процедур/курсів робили?
Чи всього дважди?
Взагалі. 2 процедури.
графиняВишенка• 06 ноября в 11:30
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Взагалі. 2 процедури.
Ну там курс потрібен ніби 5-7 процедур курсом, а одна це викинуті гроші
Первая ласточка инфляции• 06 ноября в 11:33
Ответ дляграфиняВишенка
Вы путаете с рф-лифтингом. Смас делается 1-2 раза.
Зараз все скажу• 06 ноября в 11:33
Тут мене переконували що дуже шкідливо. Дивилася СірОжа собі робив (блогер Анкара) то в нього овал покращився. Він хоч і худий, а друге підборіддя було. Зараз краще. Ну він там весь на процедурах, не знаю точно які саме він ще робив. Але смас точно робив.
Христя в тiстi• 06 ноября в 11:34
Ответ дляграфиняВишенка
Не, Вы что
Одну нужно делать раз в год. И хорошо потом дополнить через месяц Радиесом или полимолочкой
Ноя еще пока не делала, сижу умничаю)
Миллениалка• 06 ноября в 11:34
Робила на Ultraformer lll, вони там є сильніші і слабші, це середній, зараз є краща версія. Результат був , не Вау , але видимий на овалі обличчя і пружності шкіри, десь рік навпевно трималося , я ще робила морфеус і полімолочну в нижню третину, на мій погляд - полімолочна найбільш була дієва
графиняВишенка• 06 ноября в 11:36
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Дякую) Блін 42, пора починати , домашній догляд обожнюю, а косметологам не вірю, думаю щоб був толк потрібно регулярно і купа грошей, а я мооально не готова
графиняВишенка• 06 ноября в 11:37
Ответ дляХристя в тiстi
Не, Вы что
Ноя еще пока не делала, сижу умничаю)
Так хочеться реальних прикладів, фото без фільтрів, то хіба що на собі пробувати
Первая ласточка инфляции• 06 ноября в 11:37
Ответ дляМиллениалка
Я тоже Морфеус делала, тоже ерунда, на мой взгляд, еще и с побочками в виде гусиной кожи на участках с тонкой кожей. Проходит потом, но несколько месяцев наблюдала.
А потом сделала Радиес, вот это правда визуально очень улучшило лицо и овал
БезникаяЯ• 06 ноября в 11:39
Треба, щоб був оригінальний апарат, а не підробка, бо дешева рибка - дешева юшка. Якщо в Києві, то у Золотухіна, Кілівник і в деяких Лазерхаузах якісні апарати, але теж не всі вміють з ними працювати.
Миллениалка• 06 ноября в 11:40
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Я б теж хотіла радієс , згодна , що тільки після нього результат супер, але більш налаштована на підтяжку нижньої третини, тому не можу зробити радієс
Христя в тiстi• 06 ноября в 11:41
Ответ дляграфиняВишенка
Отож
Главное делать на оригинальном аппарате и у хорошего доктора
графиняВишенка• 06 ноября в 11:42
Ответ дляХристя в тiстi
Отож
Саме так, це і зупиняє, бо непрофесійних дуже багато
Первая ласточка инфляции• 06 ноября в 11:43
Ответ дляМиллениалка
Я б одной нижней третью не обошлась, среднюю тоже надо было восполнять, Радиес хорошо справился. А полимолочка воду не притягивает по вашим ощущениям? Мне врач именно Радиес порекомендовала как раз потому что он воду не притягивает.
Первая ласточка инфляции• 06 ноября в 11:45
Ответ дляБезникаяЯ
У того ж Золотухіна був кейс, який тут обговорювали. Зробили дівчині сильний обпік і відморозились безкоштовно виправляти і лікувати.
Миллениалка• 06 ноября в 11:49
Ответ дляПервая ласточка инфляции
На мой взгляд нет, не притягивает , но я не склонна к отечности , мне наоборот очень нравилось как выглядят скулы первые два дня после инъекции, когда отек был
Христя в тiстi• 06 ноября в 11:55
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Это пипец
Девочки, а у Золотухина нет же медобразования даже. Ну, разве что купил уже диплом
Первая ласточка инфляции• 06 ноября в 14:58
Ответ дляХристя в тiстi
Это пипец
На аппаратах обычно кто-то другой, а вот колет он сам.
Христя в тiстi• 06 ноября в 14:59
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ну вот) Колет сам. Это в сто раз хуже
Первая ласточка инфляции• 06 ноября в 15:07
Ответ дляХристя в тiстi
Ну вот) Колет сам. Это в сто раз хуже
Согласна
Барвіночка• 06 ноября в 22:38
Я робила вже на супер сучасному апараті дабл голд
Але нещодавно була на консультації у пластичного хірурга і він сказав, що смас навіть сучасний дуже руйнує і він потім по шматочкам там все збирає, я не лікар, простими словами пояснила
А якщо апарат дрєвній, взагалі хана
Ціни на смас нормальний — від 20 к
Процедура на рік
Чи допоможе — не факт
А якщо апарат дрєвній, взагалі хана
Ціни на смас нормальний — від 20 к
Процедура на рік
Чи допоможе — не факт