Не служанка• 06 ноября 2025

Син набрався мікропозичок

Дівчата,дуже потребую поради,може хтось зтикався з такою проблемою.Сину 20 років,студент. набрався мікропозичок он-лай в Україні. Перший раз набіг борг 100 тисяч гривень,сльозно просив батька допомогти і той погасив борг. Я нічоне знала про це.ми з його батьком розлучилися і той не можмо геть контакту.
Тепер знову набрався кредитів і я вже дізналася,бо колишній почав дзвонити до родичів,щоб мені розповіли. Йому постійно дзвонять колектори.
Що робити в ситуації? Мені син нічого не хоче розповідати,пропоную поміч-відмовляється. Кинув інститут і пішов працювати. Сказав,що сам розбереться. Я хвилююсь дуже.всі родичі мені дзвонять,розповідають що він катиться з гори,не путьовий.
МатьЧасть• 06 ноября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
24 роки не так вже і старша.
Ну, тут більше в досвіді справа, а не у віці. Якщо вже став зятем, то маю надію, що працював, а не молодята на шиї батьків. Є велика різниця у сприйнятті, коли ти в 20 вже сам себе забезпечуєш і коли ти в 20 ще мамина і папина маленька бусінка
Эскиз бесконечности• 06 ноября 2025
Ответ дляНе служанка
В чому ваша порада?
В том, что нужно найти причину долгов. Деньги - дело наживное.
Замріяна• 06 ноября 2025
К сожалению с такими ничего не сделать или забить болт пусть сам разбирается, что может подействовать и все таки дойдет , что это дорога в один конец , или платить за него постоянно
Кукусикиииииии• 06 ноября 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Ничего не сделаете, мы тоже в такой ситуации, долг родственники погасили , он снова набрал
А если паспорт забрать? И писать во все кредитные организации чтобы не выдавали ему кредит? Психические больные ведь не могут получить кредиты,им не даст никто потому что им запрещено брать.
З родзинкою• 06 ноября 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Психически больные люди у нас на свободе, а чтобы получить справку что он больной нужна его воля. Кредитным организациям пофиг, они дают кредиты, родственников не слушают
Банка з медом• 06 ноября 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Нет такого закона. Вы не имеете права отобрать паспорт. Да и Дия есть
Банка з медом• 06 ноября 2025
Автор, у вас один вариант, он самый сложный. Не вестись на его долги. Ни под какие обещания. Это очень сложно по отношению к своему ребенку. Но это единственный для него выход. Вы можете помочь разве что поиском работы. И денег в долг давать нельзя.
Доль Чекомбана• 06 ноября 2025
Ответ дляМатьЧасть
Ой, то хіба важко витратити? В чоловіка на роботі хлопець постійно просив аванси, потім виявилось що ще й купа кредитів в нього. Теж думали ігроман чи наркоман, а виявилось просто з дівчиною познайомився і кружив її 🫠
У моей сотрудницы была аналогичная ситуация с сыном, только там сумма долгов была куда больше... И институт он бросил (в Богомольца учился..)
Слава Богу с той девицей в итоге он расстался.
Плету корзинки• 06 ноября 2025
Ответ дляМаксХмара
Или игроман, или наркоман.
Або дєвочка
Їжак в панчохах• 06 ноября 2025
Ответ дляВетерВполе
В ТЦК
Очередной незаметный для администрации профиль. Прям, как вика-менструация...
Или это один и тот же больной?..
МатьЧасть• 06 ноября 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Таких історій вагон і возик і, доречі, не завжди винні дівчата 🤷🏻‍♀️ ну тобто, познайомився з красивою дівчиною, хоче її вразити і запрошує в дорогий ресторан, а дівчина ні сном, ні духом, що то в кредит і хлопець не такий багатий, яким він хоче здаватися. Он друг брата набрався боргів, щоб вразити дівчину і орендував лакшері шалє в Буковелі 😤 100к за тиждень як не було. Гормони є, мізків нема, поки шишок власних не набʼють, не навчаться
Кукусикиииииии• 06 ноября 2025
Ответ дляБанка з медом
Я знаю случай когда родители забирали паспорт у сына именно по этой причине.
Кукусикиииииии• 06 ноября 2025
Ответ дляБанка з медом
А почему же у психически больных забирают? Через суд только?
МатьЧасть• 06 ноября 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Не забирають. Можуть забрати у людей, які визнані недієздатними, якщо їм призначений опікун
МояХатаЗкраю• 06 ноября 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
на яке життя?
він проїв 100 тис?
А це багато хіба?
Зоя Жорівна• 06 ноября 2025
Ответ дляНе служанка
На життя каже. Не хотів просити у нас більше.
На життя треба заробляти, а не брати чи позичати. Поки сам це не зрозуміє, так і буде позичати. Береш чужі, а віддаєш свої. Я дітям змалечку вкладаю в голову, що треба жити по своїм доходам. Працюй, вчись, розвивайся. Скілько заробив, стільки можеш витратити.
Накладні мюслі• 06 ноября 2025
Ответ дляСпілий баклажан
И что, она тоже нагребает деньги в микрозаймах и потом живёт в долгах ?
Да, именно так. Не наркоманка и не игроманка, работате. Нужно просто кормить ребёнка и платить аренду
Спілий баклажан• 06 ноября 2025
Ответ дляНакладні мюслі
И как женщина собирается расплачиваться с долгами , если зарплаты ей не хватает даже на жизнь ? А долги будут всё больше и больше . Где логика ?
Сільський ансамбль• 06 ноября 2025
Ответ дляСпілий баклажан
А родители должны 20 - летнему лбу много денег давать ?
Якщо він ще навчався, то так, вони мають забезпечувати
Бабуся Бетман• 06 ноября 2025
Ответ дляНе служанка
В нашого теж дівчина зʼявилася. Теж думаю ноги звідти можуть рости
вы с этим аккуратно. летом знакомому так инет девочка вскружила голову, он набрал 100 штук и ей перевел и она тут же пропала. родители гасили.
Виправлялочка• 10 ноября 2025
Ответ дляНе служанка
Дякую. Спробую
А ким працює мамин зайчик замість навчання?