Фісташкова кава• Изменено 02 октября 2025
Майбутній чоловік до війни взяв у борг гроші
у своїх родичів на росіі, щоб купити житло. Житло купував на своє імʼя, до шлюбу. Потім ми одружилися. Через півроку почалася війна. Я була прибічницею того, щоб віддати тим родичам борг і забути за їхнє існування. Він тепер гроші віддавати їм не збирається, бо вони підтримують есвео. Ще проблема в тому, що брав у борг він, коли долар був по 25 грн, а віддавати вже треба по 42. Взяв у борг 10 000 доларів - те, чого не вистачало до повної суми на житло. Формально, я не маю стосунку до цього боргу, бо ми тоді не були у шлюбі. Але мені муляє, що наша сімʼя комусь щось винна. Як би ви вчинили на моєму місці?
Брюлик в стразах• 02 октября 2025
Шо вам там муляет, Господи? Прям спать не можете и думаете, как бы 10 тыс уе в раху передать? Бред сивой кобылы.
Я в дамках• 02 октября 2025
Нехай приїздять сюди, скажете що особисто їм в руки віддати хочете
Поліпривіт всім• 02 октября 2025
Жирненько то как. Вчера тема про СВО и описал не пошла. Сегодня новую сострочила.
Фісташкова кава
• 02 октября 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Як ви можете вчинити?
З одного боку, цей борг висить і на мені, бо я його дружина, а з іншого, брав він гроші на квартиру, яка куплена не в шлюбі. По совісті треба було б віддати борг. Ну тобто з наших спільних фінансів.
Сосиска_Втесте• 02 октября 2025
Брали в доларах, віддавати теж. Тільки тепер вони ще й на ракети підуть. Ви десь у Польщі? Чи на заході України?
Вони взагалі що кажуть. Шахедом ще позов не подали?
Перекус беру завжди• 02 октября 2025
Как бы там ни было, я на вашей стороне автор
Очень удивляют комментарии девочек сверху.
рашисты мерзкие никто не спорит, но как брать в долг - так норм получается?
Престидижитатор• 02 октября 2025
Ответ дляФісташкова кава
Чому він на вас? Навіщо ви собі ярмо вішаєте?
Сосиска_Втесте• 02 октября 2025
Ответ дляФісташкова кава
У вас є ті 10 тис.у.е? Поїдете туди до них чи як
Фісташкова кава
• 02 октября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Хотите перечислить туда деньги и присесть в тюрьму?
Ні, не хочу. Там є один родич, який контактує з матірʼю чоловіка, зустрічаються то в Турції то в Єгипті на відпочинку. Через нього.
Помилуйте мадам• 02 октября 2025
Ответ дляЧукИГеки
Підтримую ваші принципи. Борги треба віддавати
Маю аналогічну точку зору: головне - не оскотинюватись самому.
А родичі - нехай самі відповідають за свої гріхи - видимі і невидимі.
Кудряшка Сью• 02 октября 2025
долги нужно возращать однозначно, вопрос в том как это сделать в нынешней ситуации
сладкий_ноябрь• 02 октября 2025
Я притримуюсь такої позиції, що борги потрібно віддавати. Бо зазвичай такі історії закінчуються не дуже добре, в майбутньому втрачаєш більше, ніж не захотів віддавати
Фісташкова кава
• 02 октября 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Ні, просто питання, що є борг, напрягає. Не можу жити спокійно, знаючи, що я причетна до того, що комусь винні.
ЗновЗдоров• 02 октября 2025
Ответ дляФісташкова кава
Є якись документи, які підтверджують позику?
Чи розписка від руки?
Кров з молоком• 02 октября 2025
на войну, конечно, долг списать удобно ))) У знакомых была обратная ситуация - друг из рашки взял в долг 2 тыс уе, а теперь морозится. Типа перевести не может
Но все прекрасно переводится туда-обратно, было бы желание
Иванка Бур• 02 октября 2025
муляє лиш дурних жінок. ДОШЛЮБНІ питання вас неповинні стосуватися. все що було до...- вас не обходить. борги дошлюбні це лише його борги.
Фісташкова кава
• 02 октября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Ми в Києві. Особисто нам ракета прилітала в будинок. На щастя, бойоголовка не зірвалась.
Маска-0b9f• 02 октября 2025
Ни фига себе! Оказывается русня ещё и тысячи долларов имеет,и одолжить может.А как же все они пьяные живут в челябинских бараках и мечтают о Жигулях?
Сижу_и_плачу• 02 октября 2025
Ответ дляФісташкова кава
Ви точно не причепні. Алее віддати по тому курсу що був. Так би мовити і нашим і вашим.
Хай вже родич прощаває за курс, це їх провина, що він таким став
Фісташкова кава
• 02 октября 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Ну ми були в стосунках з майбутнім чоловіком, коли він брав у борг, хоч і не були одружені. Тому здається, що я причетна.
Завжди недо...• 02 октября 2025
Скажіть. Що витратили ці гроші на ракету, якою запустили по рашці - і перепитайте, чи вони її не отримали
Сунуся в чужі справи• 02 октября 2025
Какое же днище когда такие люди живут как ваш муж , как можно брать деньги и их не отдавать
Фісташкова кава
• 02 октября 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Чи розписка від руки?
Ніяких взагалі, просто на словах. То дід з бабою чоловіка і сестра його батька.
західний_діалект• 02 октября 2025
Дуже зручно борги списати на війну, але віддавати прийдеться, якщо не вашому чоловіку то його батькам. Ви тут автор ні до чого.
Сосиска_Втесте• 02 октября 2025
Ответ дляФісташкова кава
Хочеться вірити, що там десь у когось ще є щось людське. Якщо у вас гарне забезпечене життя, є всі можливості подорожувати й віддавати борги кацпаській стороні, то буває