Ясамаякрасивая)• 06 ноября в 16:16

Як почистити затертості на зимовій куртці?

Підкажіть, дівчата, як / чим почстити затерті до блиску місця на рукавах та біля карманів у домашніх умовах?
У мене немає хімчистки. Буду вдячна за порада.
МаксХмара• 06 ноября в 16:19
Никак, это износ
Весёлая морковка• 06 ноября в 16:20
Я руками с мылом застирываю, потом в машинке стираю. Но если это износ , а не грязь то не поможет
ИНЬэтовамниЯНЬ• 06 ноября в 16:20
Ніяк
автор Ясамаякрасивая) • 06 ноября в 16:20
Хммм...шкода...
Настасья Пицун• 06 ноября в 16:21
Спробуйте міцеляркою
автор Ясамаякрасивая) • 06 ноября в 16:21
Ответ дляНастасья Пицун
Спробуйте міцеляркою
оу, дякую.
Попихтю та й годі• 06 ноября в 16:22
є спеціальні серветочки для таких справ. Вони із якимось розчином, що навіть піниться. Дуже добре справляється із такими речами і будь якими поямами на речах, які не хочеться прати цілком, або в дорозі
Та прям багіня• 06 ноября в 16:23
Ответ дляНастасья Пицун
Спробуйте міцеляркою
только не с маслом которая или салфетки амвей для одежды вроде чистили не плохо....но лучше стирка в машинке
автор Ясамаякрасивая) • 06 ноября в 16:24
Ответ дляТа прям багіня
зрозуміла)
А у нас макарошки• 06 ноября в 16:24
Купите пятновыводитель , пусть полежит, а потом в машинке постирать
автор Ясамаякрасивая) • 06 ноября в 16:25
Ответ дляПопихтю та й годі
якби їх прописати чи обізвати?
Попихтю та й годі• 06 ноября в 16:25
Ответ дляЯсамаякрасивая)
якби їх прописати чи обізвати?
серветки від плям на одязі
Та прям багіня• 06 ноября в 16:25
Ответ дляЯсамаякрасивая)
якби їх прописати чи обізвати?
любые купить от пятен
Попихтю та й годі• 06 ноября в 16:27
Ответ дляЯсамаякрасивая)
якби їх прописати чи обізвати?
Пару тижнів тому такі упаковки на 20 шт. продавались в АТБ по 39,90. Але я замовляла з Китаю. Мені сподобались, як екстренна допомога. Але там прописано використання в першу чергу саме у випадках, що вам потрібні. Для верхнього зимового одягу. Якось так
Блакитна устриця• 06 ноября в 16:29
Фейри на щётку и затираю, потом в стиралку. Отстируется идеально. У мужа часто замусоленые.
автор Ясамаякрасивая) • 06 ноября в 16:32
ну, що доведеться прати... Думала, локально обійднться...
Поборюся ще))