ЗабежАЛОЧКА• 06 ноября в 18:33
Назва ліків?
Сподіваюсь на колективний розум) У дитини гайморит. Лікар сьогодні призначила стільки всього для того носа, що я не запам´ятала все. Дома ніби все розібрала, крім одного. Знизу то Ізофра, а зверху що написано? Лікар сказала капати одне за одним. Чат gpt розібрати не зміг(
ЗабежАЛОЧКА
• 06 ноября в 18:39
Ответ дляСегодня я не я
Я думаю это спрей Мералис... Но не уверена)
Точно! Дякую) Бо в мене вже голова обертом, все передумала
Сегодня я не я• 06 ноября в 18:40
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Если капать, то да, похоже)
Но что там написано по 3 и 2 я не поняла))
тогдалия• 06 ноября в 18:40
В принципі, перед Ізофрою ви можете будь які судиннозвужуючі закрапати.
ЗабежАЛОЧКА
• 06 ноября в 18:41
Ответ дляСегодня я не я
Если капать, то да, похоже)
То по 2 пшика 3 рази в день. А я гуглила Мероніс 😁 і нічого не могла знайти. А це Мераліс)
Сегодня я не я• 06 ноября в 18:41
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Да.. Как накорябают ребус))
ЗабежАЛОЧКА
• 06 ноября в 18:43
Ответ длятогдалия
А...це судиннозвужуючі? Тепер зрозуміла, дякую. Ніколи гаймориту не було, сиджу розбираюсь що лікар призначила.
тогдалия• 06 ноября в 18:44
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ну, судячи з фото, це ксилометазолин. Просто «пробити» ніс, щоби далі вже Ізофра лікувала.
ЗабежАЛОЧКА
• 06 ноября в 18:44
Ответ дляСегодня я не я
Да.. Как накорябают ребус))
Це точно)) Я дещо відразу записала, бо розуміла що потім не розберу. А інше думала, що запам´ятаю 😁 Ага, запам´ятала.
Забрала і не сказала• 06 ноября в 18:52
Почему врача не попросить писать внятно?
Хотя, здесь некто писал, что таким закорючкам обучают в институте