Чумачечая Весна• 06 ноября в 18:27

Якщо каріес не повністю пролікований- і накрити зуб герметично коронкою

Карієс далі буде рости?
Чи зрозумію я що потрібно знімати коронку і до лікувати якщо такий зубо- погано прикований. Чи я не відчую нічого. Зуб живий
Але майже повністю зруйнований тому вирішили зробити коронку
Сама собі лікар• 06 ноября в 18:27
Есссно. Для коронки достатньо только корня
автор Чумачечая Весна • 06 ноября в 18:28
Ответ дляСама собі лікар
А чому, він не буде контактувати із слюнею
Сама собі лікар• 06 ноября в 18:29
Ответ дляЧумачечая Весна
У скрытого кариеса тоже нет контакта со слюной и что? Ему это мешает увеличиваться? 🤣