Гага Газу• 06 ноября в 21:13

В кого на руках дерматит/екзема, чим спасаєтеся?

Які ваші топи в засобах
дякую аж підскакую• 06 ноября в 21:18
Зависит от того, какой именно дерматит
любименькая• 06 ноября в 21:19
В летний сезон, иногда бывает зуд на руках. Мне помогает мазь Синофлана. Один-два раза, и все проходит.
Миззери• 06 ноября в 21:21
Мазь синофлана но вроде долго нельзя ее юзать
Но к счастью уже ремиссия давно
Девальвация• 06 ноября в 21:22
Ви випадково не знаєте, яка у вас причина? В мого чоловіка вже багато років виникає. І на руках і на повіках(
Сало не люблю• 06 ноября в 21:27
Пару днів до зникнення зуду мажу Белосалік/тридерм. Потім емульсією Біодерма
А взагалі на дачі поставили систему очистки води і тепер ситуація покращилася поки живемо там. В квартирі звісно гірше, потрібно не забудуть двічі на день зволожувати емульсією/коемом
Миззери• 06 ноября в 21:29
Ответ дляДевальвация
Стресс может быть
На пів ставки• 06 ноября в 21:38
Ответ дляСало не люблю
Постарайтесь заменить тридерм на синафлану или что-то типа того, т.к. тридерм - один из самых сильных кремов от экземы, в его составе кроме кортикостериодов есть еще антибиотик и противогрибковое средство - если будет к нему привыкание, то сильнее крема уже нет(
Позаземний розум• 06 ноября в 21:38
Кремген помогает
автор Гага Газу • 06 ноября в 21:49
Ответ дляДевальвация
В мене побутові чинники , якщо хімія попаде на руки
Сало не люблю• 06 ноября в 22:08
Ответ дляНа пів ставки
Дякую. Візьму до уваги. У мене він як запасний, якщо немає поруч белосалік крема.
АяВсёЗнаю• 06 ноября в 22:40
Жидкость Дермасан, но может печь, если кожа сильно повреждена
Ашолюдискажуть• 07 ноября в 09:26
Ответ дляДевальвация
Сухе повітря, холод, жара, нерви, не те з´їв, не тим помився. Як я розумію, воно або є, або немає. Є ремісії є загострення. Та ближче до 50 зменшується. В мене чоловік з такою проблемою і син. Обходили всіх дерматологів. Найкраще знімають гормональні мазі, але з часом все повертається.