Колдунья-вещунья• 06 ноября в 21:55

Видалення родинки на носі

в Києві хтось видаляв? Де зробити і чим без наглядних наслідків у вигляді шрамів.
Mira-a102• 06 ноября в 21:56
В любой клинике, где есть лазер))
Зайканалужайке• 06 ноября в 21:56
Родимка - це народна назва різних новоутворень. Яка медична назва? Розмір?
Зайканалужайке• 06 ноября в 21:57
Ответ дляMira-a102
В любой клинике, где есть лазер))
Ви ж в курсі, сподіваюся, не все роблять лазером.
Mira-a102• 06 ноября в 22:07
Ответ дляЗайканалужайке
Но лазер самый щадящий способ удаления, если речь идет об удалении без шрамов и других нюансов
мадам Везувий• 06 ноября в 22:18
https://www.instagram.com/dr.diachuk?igsh=eWhmbnhj...
Я тут робила повну карту родимок і 2 шт на обличчі видаляла. Ще треба піти на шиї 3 видалити. Пройшло трохи менше року, шрамів не видно
Я не чарівниця вам• 06 ноября в 22:46
Я на обличчі видаляла скальпелем, є смужка, але і невус був великий.
Подруга видаляла на носі і біля лазером - виросли повторно. Ще раз видаляла вже скальпелем. Шрамів не видно зовсім. Точної назви не знаю, що в неї було, але були великі білі.
Зайканалужайке• 07 ноября в 08:07
Ответ дляMira-a102
Але лазер бере лише маленькі і прості новоутворення. Є проблеми, при яких видалення лазером неможливе.
Зайканалужайке• 07 ноября в 08:08
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Не підкажете, в якому типі закладу видаляли скальпелем? Бо така звичайна приватна косметологічна клініка не береться.
Я не чарівниця вам• 07 ноября в 09:25
Ответ дляЗайканалужайке
В онко центрі.
Зайканалужайке• 07 ноября в 09:41
Ответ дляЯ не чарівниця вам
В онко центрі.
Зайшли, зробили, вийшли? Без направлення за гроші ? Якщо з направленням, то хто давав, підкажіть, будь ласка.
автор Колдунья-вещунья • 07 ноября в 09:54
Ответ дляMira-a102
В любой клинике, где есть лазер))
Від лазеру залишається мікро грам, подруга видаляла
Я не чарівниця вам• 07 ноября в 10:19
Ответ дляЗайканалужайке
Направлення дає сімейний.
Йдете в реєстратуру і там вас направлять, і запишуть на прийом або самі кажіть до кого хочете.
Огляд і кажуть варіанти видалення, записують на який день і час. Може бути кілька людей в черзі. Медсестра кличе в операційну. Видалення швидке, обезболення новокаїн, і одразу додому. Потім ходила на перев´язку і зняття шва. Брала змінний одяг - халат, тапочки. Після операції платила за операційний збір і сама дала лікарю гроші. Це було кілька років тому, як зараз по оплаті, не підкажу, можливо, вже є якісь зміни.
Зайканалужайке• 07 ноября в 10:24
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Направлення дає сімейний.
Дуже дякую за такий детальний коментар!
Я не чарівниця вам• 07 ноября в 10:35
Ответ дляЗайканалужайке
Дуже дякую за такий детальний коментар!
☺️
Трохи незрозуміло написала 🫣
Лікар на огляді скаже варіанти видалення.
* оплата за операційний набір
Після операції зразок треба віддати на гістологію, це теж платно :(
Зайканалужайке• 07 ноября в 10:34
Ответ дляЯ не чарівниця вам
☺️
Трохи незрозуміло написала 🫣
* оплата за операційний набір
я здогадалася:) дякую!
Mira-a102• 07 ноября в 11:01
Ответ дляКолдунья-вещунья
Что за ’мікро грам’? Я удаляла на лице, уже два года тьфу-тьфу полет нормальный, и шрама нет