Все возможно• 07 ноября 2025
Какое отвратное состояние с самого утра
Как ваше самочувствие?
Цідило правди• 07 ноября 2025
Ответ дляА я з косою
Я вже 10 днів хворію.. кашель мене достав. В 2 лікарів була, рентген робила.
Але кашляю так, що, вибачте, всцикаюсь. Без шуток тряпки собі підкладую, бо прокладки не тримають вже.
Сухий набридливий кашель на рівні трахеї, нічого не помагає. Я у відчаї
Мені допомагають цукерки з імбиром !!!
Причину кашлю він не лікує, але сам кашель стримує. Спробуйте!
* будь яка в якій є імбир
А я з косою• 07 ноября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
у моей знакмой так было. не знали что и не знали чем елчить.
Случайно сделала КТ - а там двусторонняя пневма у нее. ну сразу 2 аб ей давай колоть.
Все рентгены были чистые у нее.
Я думала рентген показує 100%
Оце ви мене озадачили. Може, аналізи хоч здать. Вони ж мають тоже запалення показать
Вредняжка• 07 ноября 2025
Ответ дляА я з косою
Так я була вчора. Спочатку в терапевта, потім в лікарню в наглу пішла і попросила зробити рентген і пішла з ним в відділення пульманології до чергового лікаря. По рентгену чисто, темперптури нема .
Виписали інгаляції з небутамолом і рапітус. Щось краще не стає, поки
Берите направление в терапевта и пусть вас пролечат в больнице.
А я з косою• 07 ноября 2025
Ответ дляВредняжка
Як за вихідні нічого не поміняється, то таке і буде. Я сама з дітьми, не уявляю як це воно все буде
Вредняжка• 07 ноября 2025
Ответ дляА я з косою
Договаривайтесь в больнице с врачом ,что бы прокапаться и домой ночевать,а утром на капельницу.