Первоклашка Я• 07 ноября в 07:31

Українських жінок безкоштовно навчатимуть ягідному та горіховому агробізнесу

В Україні відкрито набір на безкоштовну навчальну програму Scaling Up Academy для жінок, які працюють або планують розвиватися в ягідному, горіховому та інших напрямах агробізнесу, пише SEEDS.

Учасниці програми отримають сучасні знання про розвиток бізнесу, переробку й експорт агропродукції, зможуть брати участь у практичних лабораторіях з експертами, отримати індивідуальні консультації для розвитку власного проєкту та долучитися до мережі жінок-однодумниць із різних регіонів України, повідомляє Асоціація «Ягідництво України».
Svitlo_• 07 ноября в 09:42
Ответ дляЯнка-угомонись
Відкрийте будь який сайт з працевлаштування.
Відкрила. Три вакансії - фармацевт, інструктор в автошколу, продавець
Сало не люблю• 07 ноября в 09:42
Ответ дляSvitlo_
Скиньте зсилку в Ютубі як оформити експорт 10 тон лохини.
Буду вдячна.
Никто не будет сажать и обрабатывать такую плантацию без заранее подготовленного рынка сбыта.
На закупку саженцев какая сумма уйдет, знаете?
Где вы эти бабки возьмете?
Без программы поддержки и финансирования от государства, в своем агро-регионе, где за счастье заработать в сезон тысячи... НИГДЕ

ЭТО не та программа которая была бы действительно нужна
Svitlo_• 07 ноября в 09:42
Ответ дляЯнка-угомонись
Як курси допоможуть це зробити?
Так заявлено, що будуть про це розповідати
Сало не люблю• 07 ноября в 09:44
Ответ дляSvitlo_
Теорию вы можете и сами найти.

Реальных контактов никто не будет давать!
Svitlo_• 07 ноября в 09:45
Ответ дляЯнка-угомонись
Будь який. тепер я розумію чому ви залишаєтесь наївною фантазеркою
На ворк.юа - три вакансії, на робота.юа - дві
Янка-угомонись• 07 ноября в 09:46
Ответ дляСало не люблю
Где вы эти бабки возьмете?

Як добре що є на порадниці адекватні люди.
Янка-угомонись• 07 ноября в 09:48
Ответ дляSvitlo_
І ви чекаєте що у вашому регіоні хтось розвиватиме аграрний бізнес? В нас щороку люди заробляють на зборах ягід. І вакансій в райцентрі вистачає. Невеликі зарплати але вони завжди є.
Svitlo_• 07 ноября в 09:48
Ответ дляСало не люблю
Где вы эти бабки возьмете?

В нас садять такі плантації вже давно. Це курси для них. І лиш ці люди можуть сказати корисне для них це чи ні це навчання.
Svitlo_• 07 ноября в 09:49
Ответ дляСало не люблю
Теорию вы можете и сами найти.

Ви звідки знаєте? Ви читали програму?
Янка-угомонись• 07 ноября в 09:50
Ответ дляSvitlo_
І як вони це роблять без цінної теорії майбутніх курсів? Парадокс
Svitlo_• 07 ноября в 09:50
Ответ дляЯнка-угомонись
Він розвивається і так. В нас вже багато плантацій лохини, малини, полуниці.
І от для них я думаю таке навчання корисне.
Янка-угомонись• 07 ноября в 09:51
Ответ дляSvitlo_
Як вони все це робили без навчання?
Svitlo_• 07 ноября в 09:51
Ответ дляЯнка-угомонись
Садять. Але поки немає переробки.
Можливо не вистачає знань.
Янка-угомонись• 07 ноября в 09:52
Ответ дляSvitlo_
Садять. Але поки немає переробки.
Можливо не вистачає знань.
Тоб то садять, але навіщо незрозуміло? Переробки немає, знань немає. А для чого паряться? Хоч одну логічну відповідь знайдіть.
Svitlo_• 07 ноября в 09:52
Ответ дляЯнка-угомонись
Як вони все це робили без навчання?
А ви знаєте як воно починалось в моєму регіоні?
Теж свого часу з гранту.
Міні-бікіні• 07 ноября в 09:53
Опять отмыв бабла. Пингвины уже не актуально
Янка-угомонись• 07 ноября в 09:54
Ответ дляSvitlo_
То чому у вас немає роботи?
Янка-угомонись• 07 ноября в 10:00
Мені ще цікаво навіщо українська ´прокладка´ поміж тими людьми, що займаються бізнесом і організацією яка виділяє кошти? Чому гранти не можна виділити на пряму? Хто обирає ´вартих´ уваги і за якими критеріями? Хто контролює суму надходження, цільове використання і кому подається звітність?
Латвийские_Номера• 07 ноября в 10:08
Ответ дляЯнка-угомонись
Вам потрібна освіта для того щоб вирощувати овочі в теплицях? Ви готові за це платити, серйозно?
парничок під будівельною плівкою і теплиця - це різні речі. І так, якби хтось продав мені на початку гарні структуровані курси ’вирощування огірків в теплицях’ - я би була вдячна. Бо воно-то виросте і зі знаннями, і без, але зберете ви 8 кг з квадрата чи 18 - це вже питання. І буде в вас сезон з квітня по листопад чи вже в серпні тля половину понищить. ’для себе’ - будь ласка, вийшло-не вийшло, щось да вродить. Як бізнес чи додатковий дохід - треба знання і грамотний підхід, бо все піде псу під хвіст, або ж підуть роки на розуміння і доведення до ладу того, що вам структуровано і комплексно розказали би десь хоча б на якихось агро-курсах.
Мальдивирую• 07 ноября в 10:08
Чесно, здивована коментарями в цій темі. Це справді корисний проєкт для ВПО або тих, хто хоче започаткувати справу. Йдеться не про ЗБИРАЛЬНИЦТВО, а про технології ВИРОЩУВАННЯ. Як закласти плантацію, як обробляти рослини проти шкідників, як вести обрізку, як, врешті, зберігати-продавати-поосувати продукт. І ці знання коштують дорого. Повірте, бажаючих з тих, хто ’в темі’, буде більше, ніж місць. Україна, до речі, топовий виробник лохини і полуниці (тут конкуруємо з Польщею), ліщини (з Італією), грецького горіха ((з Туреччиною). Тому це все точно не про ’прялки-лучины’ і ’углы наклона’.
палка-копалка• 07 ноября в 10:12
Ответ дляSvitlo_
Незнаю. Була в лісі - під кущами ніхто не стояв.
Так не знание законов не освобождает от ответственности. Думаете на курсах научат нарушать закон?
Борисфенка• 07 ноября в 10:13
Ответ дляSvitlo_
На жаль, не для них.
Програма нагадує анекдот про дурдом ’Навчитеся плавати в порожньому басейні - води наллємо’.
Гівна варті курси про переробний завод домогосподаркам, у яких чотири вишні у садку, а грошей за душою ні копійки.
палка-копалка• 07 ноября в 10:16
Ответ дляЯнка-угомонись
Вот самый правильный вопрос. Или эти курсы прописаны под своих уже нужных людей
Мама Карло• 07 ноября в 10:41
Ответ дляПервоклашка Я
На сколько градусов наклониться женщине, что-бы сорвать ягоду?
’что-бы’?
Выключайте интернет, теперь я увидела все.
Сало не люблю• 07 ноября в 10:44
Ответ дляЛатвийские_Номера
У вас есть стартовый капитал?
На рынок после курсов не пробиться! Вы не сможете конкурировать по стоимости даже при покупке структурованных курсов.
Да и те кто знает всю подноготную никогда не дадут всю полноту информации даже за деньги, т.к. это равно дать шанс конкурентам, а возможно и лишиться своей прибыли.
Поэтому и будет дана информация ’по верхам’, без должной глубины.
Сало не люблю• 07 ноября в 10:46
Ответ дляМальдивирую
Кто даст ДЕНЬГИ ?!!! У ВПО их нет!

А то что Украина - аграрное государство... мягко говоря печально
Мальдивирую• 07 ноября в 11:28
Ответ дляСало не люблю
Кто даст ДЕНЬГИ ?!!! У ВПО их нет!

Діє спеціальна кредитна програма. Гранти саме на садівництво/ягідництво. Діє з 2023 року. І на таких курсах, серед іншого, розповідають як податися, і як оформити заявку.
Мальдивирую• 07 ноября в 11:33
Ответ дляСало не люблю
Кто даст ДЕНЬГИ ?!!! У ВПО их нет!

Україна - ключовий хаб ланцюга світової продовольчої безпеки. І не лише щодо визнаної ролі по зерну. Що зовсім ’не печально’, принаймні для українців
Доставучая• 07 ноября в 11:38
Ответ дляКоржик
Можно вопрос? А где Вы возьмёте то, что перерабатывать и экспортировать? У Вас есть несколько гектаров земли с кустами ягод и орехов?
Наверное есть автопарк со скупщиками, которые по селам ездят.
Мама Никитки-2• 07 ноября в 11:50
Ответ дляЯнка-угомонись
Ні. Ця тема взагалі не дотепна. Вона жахлива. В країні де 4 рік йде війна і зарплати у військових 20 тисяч, ми обговорюємо як переробити горіхи. Вам не здається це повним піз....ом? І як ми досі без цієї переробки жили? Але дороги ми вже будували, сквери саджали, тепер будемо переробляти ягоди. Це головне.
А ви розумієте, що таке цільові кошти? Що гранти, виділені якоюсь світовою організацією неможна перенаправити на зарплати?
Ви в принципі вкурсі, що зарплати військовим платяться виключно з українського бюджету? На нього купа навантажень у вигляді всіляких допомог. Може і їх скасуємо, бо військові отримують 20 тис?
І да, чекаю на весні черговий десяток тем, чому в Європі ягоди і фрукти дешевші…