Триндичіха Байрактар• 17 октября в 08:35

Санитарка воровала вещи и покойников

Правоохоронці викрили співробітницю моргу, що крала золоті прикраси з тіл полеглих захисників.
На Харківщині поліція встановлює потерпілих від дій працівниці моргу, яка привласнювала речі загиблих військових
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Поліція Харківської області розшукує потерпілих від дій працівниці моргу, яку підозрюють у викраденні особистих речей загиблих українських військових.

Як повідомили в поліції, у квітні 2025 року правоохоронці викрили співробітницю одного з моргів Чугуївського району, яка, користуючись службовим становищем, привласнювала золоті прикраси з тіл полеглих захисників України.

Жінку затримали та повідомили про підозру за ч. 1 ст. 185 (крадіжка) і ч. 3 ст. 297 (наруга над тілом померлого) Кримінального кодексу України.

Наразі слідчі встановлюють усіх потерпілих від її дій.

Поліція закликає родичів загиблих військовослужбовців, у яких зникли особисті речі чи ювелірні прикраси, звертатися до відділу кримінальної поліції Куп’янського районного відділу поліції за номером 099 036 54 52 або до чергової частини Куп’янського РВП за номером 050 401 52 82.
Lyucia2• 17 октября в 09:21
А покійники їй навіщо?
kvitanka• 17 октября в 09:30
Ответ дляLyucia2
А покійники їй навіщо?
Очевидно, це одруківка і малось на увазі ’у покійників’
uma• 17 октября в 09:51
Ну, крала и сука. Надеюсь кара ее настигнет. Хоть земная, хоть небесная. А зачем нам эти новости? Может вам список дел уголовной палаты зачитать? Так там и похлеще найдется.
Natabond76• 17 октября в 09:56
Автор навіщо ви це сюди кожного дня тягнете? Вам за це платять чи у вас психічний розлад?
navariya• 17 октября в 10:34
Новость не новая, со времён совка.
Как и скорая лупашила, так сейчас и в морге.
автор Триндичіха Байрактар • 17 октября в 10:35
Ответ дляnavariya
Новость не новая, со времён совка.
Новость еще со времен каменного века.
Lyucia2• 18 октября в 02:06
Ответ дляkvitanka
Та я зрозуміла потім з контексту, але ж спочатку бачиш назву теми...)