дожену і ощасливлю• 07 ноября в 08:40
У що б ви інвестували тисячі 2-3 доларів чи хай би собі лежали?
Цікавить Ваша думка. Знаю, що зараз напишуть що то копійки, але відкладені з чесно зароблених 15 тис/міс. Хочу порадитись
Полуничка• 07 ноября в 09:32
Ответ дляНеробименінерви
На отдых полетела бы))
На последние и единственные?
Радикальная• 07 ноября в 09:36
Ответ дляМайданщица
А что с ними нужно делать?
Виниры или высоту на всех наращивать, реставрацию делать, подпиливая каждый?
Понятно, что кариес нужно лечить, но это вполне доступно, если не запускать.
Импланты тоже объективная и дорогая необходимость, но автор не писала о потерянных зубах
А так обычно все эти глобальные вмешательства ухудшают ситуацию, а не улучшают.
Автор спросила ’на что бы вы потратили’. Мне есть что исправлять: штук 10 реставраций заменить на коронки. Спиливание здоровых зубов ради идеального вида я тоже не поддеживаю
Марфа Українівна• 07 ноября в 09:39
если у вас есть подтвержденные доходы, то купить долларовые или евровые ОВДП. если нет, пусть лежат дома в валюте
Санта Барбара• 07 ноября в 09:46
Ответ дляМошей ницца
Депозит монобанк. Со 100 000 будете снимать 1000 ежемесячно. С зарплатой 15000 это норм прибавка
Ну да, я тоже так сделала. Смысл те доллары хранить?
Санта Барбара• 07 ноября в 09:46
Ответ дляАнонім Секретар
Тупо
В 22 році було на депозиті 700 000, це були кошти які я відкладала на ремонт, на той час більше 25 000$
На зараз це менше 17 000$
В чому вигода?
На зараз це менше 17 000$
В чому вигода?
Так не нужно на длительный срок.
Дона Ко Ко• 07 ноября в 09:55
Ответ дляАстоновитесь!
Вы про мед? Остальные универы намного дешевле
В мед на бюджет беруть усіх, хто має 145 (з реніональним коеф)-150 б (
Анонім Секретар• 07 ноября в 09:55
Ответ дляСанта Барбара
Так не нужно на длительный срок.
Рекомендувати зберігати свої заощадження в гривнях можуть дуже нерозумні тьоті, які ні сном ні духом про девальвацію чи інфляцію не чули.
Самі порахуйте -
2тис $ на 22 рік - 52 000 грн
Ці ж 52 000 грн на сьогодні- 1250 $
І якщо навіть ви ці 52 000 грн в 22 році залишили на депозиті під 10% на три роки, то в кінці це не буде тих же 2000$, а в кращому випадку 1650$
Самі порахуйте -
2тис $ на 22 рік - 52 000 грн
Ці ж 52 000 грн на сьогодні- 1250 $
Дона Ко Ко• 07 ноября в 09:55
Ответ дляТріль підпільний
В мед 1 курс на эти деньги
Вы когда послелний раз цены видели на обучение?
38 тыс плачу за дочь сейчас и это совсем не топ и не пристижный вуз
Де це такий мед
Файна дівка• 07 ноября в 09:56
Эта не та сумма, чтобы говорить об инвестициях. Оставьте их как заначку и все
Майданщица• 07 ноября в 09:59
Ответ дляРадикальная
У меня тоже зубы не супер, но ничего, держимся, скоро японцы будут выращивать новые всех желающим.
Рассказница• 07 ноября в 10:00
Ответ дляТріль підпільний
В мед 1 курс на эти деньги
Вот зачем сочинять ?
Стоимость обучения в Национальный медицинский университет имени А. А. Богомольца (Киев) на контрактной (платной) форме в 2025 году составляет примерно:
для направления «Медицина» — ≈ 61 600 грн/год.
studspravka.com.ua
для направления «Стоматология» — около ≈ 65 000 грн/год.
РБК-Україна
studspravka.com.ua
РБК-Україна
Області пітьми• 07 ноября в 10:08
Ответ дляXвостокрутелка
Я інвестую в американські, європейські та японські акції.
Приріст десь 10% річних.
Як ви це робите? Навчіть чи підкажіть де шукати інформацію
ЯспАкойнаЯ• 07 ноября в 10:38
Ответ дляXвостокрутелка
Приріст десь 10% річних.
Навчіть)
Мошей ницца• 07 ноября в 13:00
Ответ дляАнонім Секретар
Тупо
На зараз це менше 17 000$
В чому вигода?
На зараз це менше 17 000$
В чому вигода?
В долгосрочной перспективе депозит всегда выгодней
Анонім Секретар• 07 ноября в 13:02
Ответ дляМошей ницца
Я вище писала розрахунок, подивіться
Мошей ницца• 07 ноября в 13:11
Ответ дляАнонім Секретар
Я вище писала розрахунок, подивіться
За 3 года монобанк даст 40% сложных процентов, при чистой ставке 12% в год, депозите на 3 месяца, и реинвесте раз в квартал. За 6 лет вы удваиваете депозит, за 10 лет - утраиваете. Это точно выгодней, чем в недвиж. Но вариант под подушку - тоже вариант. Только потом попробуйте их легализовать ещё, с современным фин. мониторингом. Доказать, что вы их накопили. Прозреете.
Я думала вложить 2млн в недвиж. Решила ну его нахрен. Положила на депозит, имею свои 20к в месяц. Ни ремонта, ни арендаторов, ни амортизации жилья. Да, есть риск, что банк схлопнется. Но такой риск есть везде и всегда. И с недвижкой, и т.д. Каждому своё
PS. За 3 года я получила почти 700к процентов, мне ок
Все до блиску• 07 ноября в 13:12
Я б не брала військові облігації, як тут радять. Ну і інвестувати можна починаючі від 100$. Це однозначно краще ніж депозит у гривні. Важливе правило, не тримати всі гроші в одному місці. Частина в гривні, частина в валюті і частина в ETF, наприклад.
Xвостокрутелка• 07 ноября в 14:26
Ответ дляОбласті пітьми
Реєструйтеся на фондовій біржі американській - IBKR, заводьте кошти, обирайте акції і купуйте.
Можна банально питати чат ЖПТ все що незрозуміло, є купа відео що допомагають покроково зареєструватися, але то насправді нескладно, все інтуїтивно зрозуміло.
Питайте, залюбки відповім що цікавить.
Галя-краля• 07 ноября в 15:45
Вложіть в себе, в свої знання уміння і навички , і підвищіть свій дохід , також можна вкласти в якийсь невеликий бізнес , при умові що ви будете самі ним займатись
ЯспАкойнаЯ• 07 ноября в 15:57
Ответ дляXвостокрутелка
Питайте, залюбки відповім що цікавить.
А як ви долар виводите на рахунок ibkr?
Xвостокрутелка• 07 ноября в 16:15
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А як ви долар виводите на рахунок ibkr?
Відкрила рахунок за кордоном і звідти перекидаю в євро.
Ті в кого нема, шукають зараз обхідні шляхи - Геном, Вейс, Револьют, Зен, Байнанс.
Області пітьми• 07 ноября в 22:41
Ответ дляXвостокрутелка
Як відкрити рахунок за кордоном?
Xвостокрутелка• 07 ноября в 23:26
Ответ дляОбласті пітьми
Як відкрити рахунок за кордоном?
Це вже створіть окрему тему спитайте де наразі відкривають.
Я відкривала ще в 23му році в Польщі, банк РКО. Потрібний був лише закордонний паспорт та польська симка, песель вони самі створювали одноразовий.
Рахунок діє і зараз, але чи відкриває банк для нових клієнтів - не підкажу.
Можете напряму в банк написати.