Тоскующая• 07 ноября в 12:52
Як допомогти фіалці, якщо вона перестала цвісти?
Бюст Березуцкого• 07 ноября в 12:53
Может слишком загущена. Много листьев - мало цветов, рассадите.
Гірчинка• 07 ноября в 12:59
Може сорт такий. В мене простяцька фіалка квітне неперстає, а купила якийсь там супер пупер на виставці, сидить он, чахне
Раздражевская• 07 ноября в 13:23
Без фото складно сказати.
Може, давно не пересаджували і ґрунт виснажився. Або великий горщик і тоді фіалка нарощує лише коріння і листя.
Або банально - не вистачає взимку освітлення, у природі 12 годин освітлення вони мають.
Раздражевская• 07 ноября в 13:24
Ответ дляГірчинка
І це теж. Є ’жадібні’ сорти.
Один такий я мамі віддала, бо у мене не вистачає терпіння чекати два роки на квіти (питала у дівчат на виставці, така особливість сорту).
Девочки, может кто подскажет кардинальное решение для китайской розы? 15 лет не цветёт
И переставляла, и пересаживала, и досвечивала, и обрезала, и гуминатом подпитываоа, вот сейчас наказала- вынесла в общий коридор( у нас там тепло и светло) с запиской что ’в усыновлении не нуждается, просто наказана, перевоспитуюется’, но ей хоть бы хны, не вижу раскаяния- живёт своей жизнью, цвести не собирается...зараза.