Накладні мюслі• 07 ноября в 13:45

Как вы миритесь с несовершенством этого мира?

Мне очень сложно это. Меня например даже в детстве уродливые дома серые коробками повергали в уныние . А сейчас ещё повергают в уныние человеческие души , ведь сколько в них зла и у многих нет стремления к справедливости . Зачем жить без этого стремления ?
lilul990• 07 ноября в 15:09
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Я про вас не думаю. Ви для мене нерозумний текст на екрані, напханий тезами, теоріями і словосполученнями з інтернету. І ніякого критичного мислення. Фільтруйте трішки інформацію. Ви наліпили мухи, котлети, камази і жінок.
Ну хоть з чогось почали
Автопортрет нурофена• 07 ноября в 15:15
Ответ дляlilul990
Ну хоть з чогось почали
Вже закінчили. Ви в блок йдете.
Весела пiсенька• 07 ноября в 15:20
Ответ дляНакладні мюслі
У меня реально в лет 13 крыша от них ехала , я не могла смириться с ними особенно в осенне зимний период
вы хоть раз в своей жизни обращались к психотерапевту?
Весела пiсенька• 07 ноября в 15:21
Ответ дляБезникаЯ
Якщо кукушечка трошки випадає з гнізда, то є пігулки, які допоможуть. Почніть з магнія і світ перестане бути таким сірим.
магний тут не поможет...
lilul990• 07 ноября в 15:22
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Вже закінчили. Ви в блок йдете.
БезникаЯ• 07 ноября в 15:36
Ответ дляВесела пiсенька
магний тут не поможет...
Та не хотілось дуже людину одразу хейтити, вирішила підійти помʼякше)
Ms. Доброта• 07 ноября в 15:54
Ответ дляSo_so
По разному. Иногда чувствую отчаянье, раньше, когда было больше ресурса, прилагала больше усилий.
Я адепт притчи про мальчика и морскую звезду.
А сейчас стала малодушной, нет ресурса.
Что за притча?
So_so• 07 ноября в 16:05
Ответ дляMs. Доброта
Что за притча?
Человек шел по берегу и вдруг увидел мальчика, который поднимал что-то с песка и бросал в море. Человек подошел ближе и увидел, что мальчик поднимает с песка морские звезды. Они окружали его со всех сторон. Казалось, на песке — миллионы морских звезд, берег был буквально усеян ими на много километров.

— Зачем ты бросаешь эти морские звезды в воду? — спросил человек, подходя ближе.
— Если они останутся на берегу до завтрашнего утра, когда начнется отлив, то погибнут, — ответил мальчик, не прекращая своего занятия.
— Но это просто глупо! — закричал человек. — Оглянись! Здесь миллионы морских звезд, берег просто усеян ими. Твои попытки ничего не изменят!

Мальчик поднял следующую морскую звезду, на мгновение задумался, бросил ее в море и сказал:
— Нет, мои попытки изменят очень много... для этой звезды.
бЭйбА• 07 ноября в 17:17
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Що ви тут робите?
читаємо 20% нормальних відповідей в кожній темі і розмовляємо з притомними людьми.
бЭйбА• 07 ноября в 17:23
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я читаю і дивлюсь багато научного контенту, і я чесно кажучі в шоці наскільки все нереально структуровано в цьому світі, що навіть починаю вірити в вищу силу, яка це все так створила. Починающи від ДНК і бозона Хікса, до процесів всесвіту.
а мені навпаки, теорія еволюції пояснила все і все крапки над і розставила. виживають ті, хто найшвидше пристосовуються. але є й тупикові гілки еволюції, наприклад, рашисти.
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября в 18:04
Ответ длябЭйбА
Я нещодавно подивилась відос про таку цікаву теорію, шо люди це всього лише оболонка для зазисту ДНК і РНК. Там такі цікаві припущення і мислення. Може вам теж буду цвкаво, додаю посилання

ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 07 ноября в 18:28
Ответ дляlilul990
Дитяча позиція це вірити у фантоми про справедливість і чорно білий світ

Доросла позиція відчепитися від світу, від людей. І будувати опору в собі. Тоді вам похєр буде на злих і добрих і так звану несправедливість.

Тоді ви побачите шо свої сценарії люди проживають бо САМІ їх вибрали. Не треба нікому помагати. Все шо відбувається - це вибір самих людей
Моя хата с краю
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 07 ноября в 18:29
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Так ви ж написали про світ, а не про людей. Світ прекрасний. І люди є прекрасні
Так войны же устраивают эти прекрасные люди
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября в 18:37
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Війни і агресія заложені в людську природу, скільки є люди на Землі стільки й л´ється кров. Якщо абстрагуватись від емоцій, то війна це теж один з аспектів розвику цивілізації. Звісно, жити у війні зовсім фігово, але я намагаюсь дивитись на це все з інших сторін: з соціологічної, політичної, кармічної, енергетичної.
Маю надію вижити і побачити чим все закінчиться
бЭйбА• 07 ноября в 20:53
Ответ дляКондуктор троллейбуса

https://youtu.be/LjWgAA39XT0?si=AZ0Lba2TYYkAC_aM
читала книгу про це. забула вже автора й назву. але іменитий сучасний вчений написав.
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября в 20:59
Ответ длябЭйбА
Хочу теж книгу почитати.
бЭйбА• 07 ноября в 21:02
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Хочу теж книгу почитати.
знайшла для вас. Річард Докінз ’Егоїстичний ген’. якщо ви в Києві, можу дати почитати)
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября в 21:05
Ответ длябЭйбА
Вау! Дякую так в Києві. Печерський р-н.
Спробую на просторах інтернета пошукати, може в електррнці є.
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября в 21:08
Ответ длябЭйбА
Знайшла в електронці. Дякую величезне.
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября в 21:11
Ответ длябЭйбА
Я ще Роберта Сапольски полюбляю слухати. Вам таке заходить? Може ще щось порадите?
автор Накладні мюслі • 07 ноября в 21:14
Ответ дляКондуктор троллейбуса
И чем же война развивает цивилизацию ? То что что атомную бомбу создали ? Кому нужно такое развитие ?
бЭйбА• 07 ноября в 21:15
Ответ дляКондуктор троллейбуса
я вже його прослухала від початку до кінця)
і книжку його прочитала, дуже сподобалась мені. про те, як він вивчав павіанів в Африці.
не знаю навіть, кого вам ще порадити)
тут рекомендували якийсь український антропологічний канал, але я втратила те посилання. може, з´явиться та учасниця, підкаже.
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября в 21:25
Ответ длябЭйбА
не знаю навіть, кого вам ще порадити)
Да, прикольний дядько.
Ну, я ще читала Хокінга ’Коротку історію часу’, важкувате чтиво, місцями перечитувала по кілька разів, але захопливе.
Дякую вам ще раз за книженцію.
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября в 21:32
Ответ дляНакладні мюслі
Це моя непрофесійна думка і ви маєте повне право з нею не погоджуватись
бЭйбА• 07 ноября в 21:33
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Да, прикольний дядько.
Дякую вам ще раз за книженцію.
а, вчора ж згадували
’Рушниці, мікроби та сталь. Історія людських спільнот’. Даймонд Джаред

і «Гола мавпа (збірка)» Десмонд Морріс, прекрасна книга

ще є модний автор Харраре, але мурня, як на мене.
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября в 21:45
Ответ длябЭйбА
а, вчора ж згадували

Оооооо, та ви кладезь. Вам і від чоловіка подяка, бо шукав, що почитати.
бЭйбА• 07 ноября в 21:48
Ответ дляКондуктор троллейбуса
та мене треба тільки розштовхати))

до речі, ютьюб підбирає ж відео за вашим смаком. дивитесь Сапольські, і вам подають іще подібне.
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября в 21:50
Ответ длябЭйбА
та мене треба тільки розштовхати))

Да, я підписана на багато різних каналів і слухаю багато чого, але деякі моменти послухала і забула, а деякі дивують і заходять
Сиренькая• 07 ноября в 22:10
Каждый видит этот мир таким, каким хочет и может видеть.
Ну и известная истина, человек не может быть там, где не хочет быть, где его место, там и находится. Случайного ничего не бывает, все всегда закономерно и работает по определенным законам
автор Накладні мюслі • 08 ноября в 10:01
Ответ дляСиренькая
Это не истина Это просто набор слов « человек не может быть там где не хочет» который выдается за умную философскую мысль . И если здание серое и страшное как все совковые дома оно серое и страшное как на него не смотри, можно конечно не обращать внимание и думать о своем, но от этого здание не станет красивее