Накладні мюслі• 07 ноября 2025
Как вы миритесь с несовершенством этого мира?
Мне очень сложно это. Меня например даже в детстве уродливые дома серые коробками повергали в уныние . А сейчас ещё повергают в уныние человеческие души , ведь сколько в них зла и у многих нет стремления к справедливости . Зачем жить без этого стремления ?
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Я про вас не думаю. Ви для мене нерозумний текст на екрані, напханий тезами, теоріями і словосполученнями з інтернету. І ніякого критичного мислення. Фільтруйте трішки інформацію. Ви наліпили мухи, котлети, камази і жінок.
Ну хоть з чогось почали
Автопортрет нурофена• 07 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Ну хоть з чогось почали
Вже закінчили. Ви в блок йдете.
Весела пiсенька• 07 ноября 2025
Ответ дляНакладні мюслі
У меня реально в лет 13 крыша от них ехала , я не могла смириться с ними особенно в осенне зимний период
вы хоть раз в своей жизни обращались к психотерапевту?
Весела пiсенька• 07 ноября 2025
Ответ дляБезникаЯ
Якщо кукушечка трошки випадає з гнізда, то є пігулки, які допоможуть. Почніть з магнія і світ перестане бути таким сірим.
магний тут не поможет...
БезникаЯ• 07 ноября 2025
Ответ дляВесела пiсенька
магний тут не поможет...
Та не хотілось дуже людину одразу хейтити, вирішила підійти помʼякше)
Ms. Доброта• 07 ноября 2025
Ответ дляSo_so
По разному. Иногда чувствую отчаянье, раньше, когда было больше ресурса, прилагала больше усилий.
Я адепт притчи про мальчика и морскую звезду.
А сейчас стала малодушной, нет ресурса.
Что за притча?
Ответ дляMs. Доброта
Что за притча?
Человек шел по берегу и вдруг увидел мальчика, который поднимал что-то с песка и бросал в море. Человек подошел ближе и увидел, что мальчик поднимает с песка морские звезды. Они окружали его со всех сторон. Казалось, на песке — миллионы морских звезд, берег был буквально усеян ими на много километров.
— Зачем ты бросаешь эти морские звезды в воду? — спросил человек, подходя ближе.
— Если они останутся на берегу до завтрашнего утра, когда начнется отлив, то погибнут, — ответил мальчик, не прекращая своего занятия.
— Но это просто глупо! — закричал человек. — Оглянись! Здесь миллионы морских звезд, берег просто усеян ими. Твои попытки ничего не изменят!
Мальчик поднял следующую морскую звезду, на мгновение задумался, бросил ее в море и сказал:
— Нет, мои попытки изменят очень много... для этой звезды.
бЭйбА• 07 ноября 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Що ви тут робите?
читаємо 20% нормальних відповідей в кожній темі і розмовляємо з притомними людьми.
бЭйбА• 07 ноября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я читаю і дивлюсь багато научного контенту, і я чесно кажучі в шоці наскільки все нереально структуровано в цьому світі, що навіть починаю вірити в вищу силу, яка це все так створила. Починающи від ДНК і бозона Хікса, до процесів всесвіту.
а мені навпаки, теорія еволюції пояснила все і все крапки над і розставила. виживають ті, хто найшвидше пристосовуються. але є й тупикові гілки еволюції, наприклад, рашисти.
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября 2025
Ответ длябЭйбА
Я нещодавно подивилась відос про таку цікаву теорію, шо люди це всього лише оболонка для зазисту ДНК і РНК. Там такі цікаві припущення і мислення. Може вам теж буду цвкаво, додаю посилання
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 07 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Дитяча позиція це вірити у фантоми про справедливість і чорно білий світ
Доросла позиція відчепитися від світу, від людей. І будувати опору в собі. Тоді вам похєр буде на злих і добрих і так звану несправедливість.
Тоді ви побачите шо свої сценарії люди проживають бо САМІ їх вибрали. Не треба нікому помагати. Все шо відбувається - це вибір самих людей
Моя хата с краю
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 07 ноября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Так ви ж написали про світ, а не про людей. Світ прекрасний. І люди є прекрасні
Так войны же устраивают эти прекрасные люди
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Війни і агресія заложені в людську природу, скільки є люди на Землі стільки й л´ється кров. Якщо абстрагуватись від емоцій, то війна це теж один з аспектів розвику цивілізації. Звісно, жити у війні зовсім фігово, але я намагаюсь дивитись на це все з інших сторін: з соціологічної, політичної, кармічної, енергетичної.
Маю надію вижити і побачити чим все закінчиться
бЭйбА• 07 ноября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
читала книгу про це. забула вже автора й назву. але іменитий сучасний вчений написав.
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября 2025
Ответ длябЭйбА
Хочу теж книгу почитати.
бЭйбА• 07 ноября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Хочу теж книгу почитати.
знайшла для вас. Річард Докінз ’Егоїстичний ген’. якщо ви в Києві, можу дати почитати)
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября 2025
Ответ длябЭйбА
Вау! Дякую так в Києві. Печерський р-н.
Спробую на просторах інтернета пошукати, може в електррнці є.
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября 2025
Ответ длябЭйбА
Знайшла в електронці. Дякую величезне.
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября 2025
Ответ длябЭйбА
Я ще Роберта Сапольски полюбляю слухати. Вам таке заходить? Може ще щось порадите?
Накладні мюслі
• 07 ноября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
И чем же война развивает цивилизацию ? То что что атомную бомбу создали ? Кому нужно такое развитие ?
бЭйбА• 07 ноября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
я вже його прослухала від початку до кінця)
і книжку його прочитала, дуже сподобалась мені. про те, як він вивчав павіанів в Африці.
не знаю навіть, кого вам ще порадити)
тут рекомендували якийсь український антропологічний канал, але я втратила те посилання. може, з´явиться та учасниця, підкаже.
не знаю навіть, кого вам ще порадити)
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября 2025
Ответ длябЭйбА
не знаю навіть, кого вам ще порадити)
Да, прикольний дядько.
Ну, я ще читала Хокінга ’Коротку історію часу’, важкувате чтиво, місцями перечитувала по кілька разів, але захопливе.
Дякую вам ще раз за книженцію.
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Це моя непрофесійна думка і ви маєте повне право з нею не погоджуватись
бЭйбА• 07 ноября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Да, прикольний дядько.
Дякую вам ще раз за книженцію.
а, вчора ж згадували
’Рушниці, мікроби та сталь. Історія людських спільнот’. Даймонд Джаред
і «Гола мавпа (збірка)» Десмонд Морріс, прекрасна книга
ще є модний автор Харраре, але мурня, як на мене.
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября 2025
Ответ длябЭйбА
а, вчора ж згадували
Оооооо, та ви кладезь. Вам і від чоловіка подяка, бо шукав, що почитати.
бЭйбА• 07 ноября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
та мене треба тільки розштовхати))
до речі, ютьюб підбирає ж відео за вашим смаком. дивитесь Сапольські, і вам подають іще подібне.
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября 2025
Ответ длябЭйбА
та мене треба тільки розштовхати))
Да, я підписана на багато різних каналів і слухаю багато чого, але деякі моменти послухала і забула, а деякі дивують і заходять
Сиренькая• 07 ноября 2025
Каждый видит этот мир таким, каким хочет и может видеть.
Ну и известная истина, человек не может быть там, где не хочет быть, где его место, там и находится. Случайного ничего не бывает, все всегда закономерно и работает по определенным законам
Накладні мюслі
• 08 ноября 2025
Ответ дляСиренькая
Это не истина Это просто набор слов « человек не может быть там где не хочет» который выдается за умную философскую мысль . И если здание серое и страшное как все совковые дома оно серое и страшное как на него не смотри, можно конечно не обращать внимание и думать о своем, но от этого здание не станет красивее