Мааарковная• 07 ноября в 14:43
Булінг
Доньку булять хлопці однокласники. 8 клас. Вона симпатична, розумна, струнка. Каже, що не гарна і тому булять, але це не так щодо зовнішності. В чому може бути причина? Вона спокійна, весела, до всіх гарно ставиться, завжди всім допомагає.
Мааарковная
• 07 ноября в 14:46
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
значит есть какие-то злые малолетние конкурентки
Не дівчата. З ними все ок
Творю чудеса• 07 ноября в 14:48
Странновата, заумная, стукачка, приторно правильная. Что то с этого
Мааарковная
• 07 ноября в 14:49
Ответ дляТворю чудеса
Нічого з цього
Мороженная курица• 07 ноября в 14:49
Ответ дляМааарковная
Нічого з цього
Ой, вы там знаете....
Мааарковная
• 07 ноября в 14:49
Ответ дляКоролева Сарказма
Заявление директору о возможном буллинге
Буде ще гірше.
Мороженная курица• 07 ноября в 14:50
Ответ дляМааарковная
Немає
Ну так для дебилов это достаточный повод
Мааарковная
• 07 ноября в 14:52
Ответ дляМороженная курица
Не у всіх є в класі
Королева Сарказма• 07 ноября в 14:53
Ответ дляМааарковная
Буде ще гірше.
Я тоже так думала, но т.к. терять было нечего, то пошла к директору и как то все решилось
Мушля з Криму• 07 ноября в 14:55
Я б спочатку підійшла до класної, потім до директорки. Якщо нічого б не допомогло, то переводила б до іншої школи
Мааарковная
• 07 ноября в 14:56
Ответ дляКоролева Сарказма
Ну така ситуація. Каже хлопець, відійди, мені гидко. При цьому донька користується норм парфумами, завжди охайна, стильна. Чому так, це булінг?
Милота• 07 ноября в 14:57
Ответ дляМааарковная
То принюхайтеся, може частіше митися треба?
Мааарковная
• 07 ноября в 15:00
Ответ дляМилота
Вона миється 2 рази, по 3 години. Вона пахне парфумами легко і чистотою. Я що не чую. Дівчата завжди кажуть що смачний аромат
Мааарковная
• 07 ноября в 15:00
Ответ дляМилота
2 рази на день. Вранці і ввечері 3 години
Милота• 07 ноября в 15:00
Ответ дляМааарковная
Ну, так а що не так? Ви думаєте хлопці в такий спосіб залицяються?
Мааарковная
• 07 ноября в 15:01
Ответ дляМилота
Ні звичайно
Кусман Сиру• 07 ноября в 15:01
Причин купа - від закохались в неї до не така вона мила як вам здається.
Мааарковная
• 07 ноября в 15:01
Ответ дляМилота
Я теж незнаю чому так
Мааарковная
• 07 ноября в 15:02
Ответ дляКусман Сиру
Ну може не така мила. Але зовнішність нормальна.
Птица Говоруша• 07 ноября в 15:03
Ответ дляМороженная курица
Ой, вы там знаете....
И даже если так то что? Я была странная и заучка. Очень быстро вопрос решила разбитым носами, пощечинами и отлупила пару раз чем видела. Все, вопрос решился. Это у меня был 9 и 10 класс. И да, так как я странная и отмороженная то мне было похер на их реакцию))) очень действенно, знаете ли. Так вот и выросла странная заучка которая всегда знает как поставить на место зарвавшееся быдло
Милота• 07 ноября в 15:03
Ответ дляМааарковная
Я теж незнаю чому так
Якщо ви впевнені, що з донькою все нормально, нехай ігнорить і все, не прийшов час товаришувати з хлопцями, не доросли ще хлопчаки, нехай товаришує з дівчатками