lilul990• 07 ноября в 17:31

Йой, шо це у світі коїться

vinika• 07 ноября в 17:32
Видела, пиндежом воняет
Жули-ули• 07 ноября в 17:32
Бред
Ну дуже слабко віриться
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 ноября в 17:33
пока не верю
tatavit• 07 ноября в 17:35
Кто ж его отпустит? даже если бы он и сильно хотел
Черный Ловелас• 07 ноября в 17:38
Если б это было правдой как это на войну повлияло бы, никак.
NYC• 07 ноября в 17:42
Свинья корыто не покинет🐷🐷🐷
Дресса• 07 ноября в 17:43
Знаю що він попав в опалу після останніх невдалих перемовин з США, йому натякають на відставку на пенсію. Але те що лишив країну такого бути не може. Їм його вигідніше вбити в такому випадку
автор lilul990 • 07 ноября в 17:43
Ответ дляДресса
автор lilul990 • 07 ноября в 17:44
Ответ дляДресса
Може передоговорився з елітами і військовими. І у путіна обратний відлік почався

Мєчти, мєчти
автор lilul990 • 07 ноября в 17:46
Як би там не було, якшо у 2026 році путіна не уберуть, росія розвалиться даже якшо окупує всю європу
Дресса• 07 ноября в 17:48
Ответ дляlilul990

Мєчти, мєчти
Мрії, мрії. Дійсно
автор lilul990 • 07 ноября в 17:49
Ответ дляДресса
Мрії, мрії. Дійсно
А вдруг. Прігожин тоже не від хорошого життя пішов на москву
Passiflora_• 07 ноября в 17:50
Зато дітки наших можновладців всі на фронті захищають батьківщину. Не те, що рашкіни золоті дітки по Лондонам відсижуються
Манула• 07 ноября в 17:50
Проблеми зі здоров´ям у старої лошаді пуйла
Дресса• 07 ноября в 17:50
Ответ дляlilul990
Але ж не дійшов. А вдруг тільки кошки народжуються. Пропоную зняти рожеві окуляри
автор lilul990 • 07 ноября в 17:51
Ответ дляДресса
Не дійшов бо не мав стратегічного плану. Драка раді драки.
Mama Chelly• 07 ноября в 17:52
Ой що це фейк
Апель-синка• 07 ноября в 17:57
Ответ дляДресса
он слишком много знал (с)
и новичок догонит где угодно.
LudaSHS• 07 ноября в 18:01
Фейк як і ця новина
Чого тільки не видумають
cheryl• 07 ноября в 18:03
Ответ дляPassiflora_
А отаке бачили? Ви йдіть подихайте на фронті в окопах, а ми русню виправдаємо. Вони хАрошиє, расіянє ж тожє люді, так же клоун казав?
LudaSHS• 07 ноября в 18:04
Але читала на днях статтю чому в опалі Лавров, бо пуйлу треба було утримувати увагу трампа довше, тягнути
А після розмови Лаврова з Рубіо пішов відкат відносин, і зразу ті перші санкції від Трампа ( мало канечно((()

Мов пропагандистка машина кремля тільки влила міліони і взяло курс - ’Трамп друг, Сша друг, то падонки европейці’’. А тут треба все сворачівать, кучу людей і інформ воїнів задіяно було, а вже Трамп той во.. недруг
Все навпаки
А винен Лавров.
автор lilul990 • 07 ноября в 18:06
Ответ дляcheryl
Дивлячись в чому його обвинувачували
Заздрість то погано• 07 ноября в 18:13
Если правда, то стремно, учитывая их ядерный испытания…
Falcon82• 07 ноября в 18:17
А то ваша сестра може он в Польщу їхати, а йому зась? Всі рівні
автор lilul990 • 07 ноября в 18:22
Ответ дляFalcon82
Моя сестра не була учасником змови проти українського народу
чаревна• 07 ноября в 18:23
Отруганая лошадь испугалась после встречи с Трампом, что ботоксному бкарлику путину не привезла хороших новостей
автор lilul990 • 07 ноября в 18:27
Ответ длячаревна
Якшо лаврова приберуть, еліти вздрогнуть - хто наступний. Не вигідно
чаревна• 07 ноября в 18:31
Ответ дляlilul990
Хорошо доить рашу и рабсиян и иметь квартирку в Америке, явно не одну
kuskus• 07 ноября в 18:33
Ответ дляlilul990
Який зуб даєте? Молочний чи 8-ку?
Falcon82• 07 ноября в 18:35
Ответ дляlilul990
Не важливо, як ви мені вказали буквально позавчора, всі хто їде з країни і кидає її у важкий час, то зрадники