Шикаю і викаю• 07 ноября в 20:51

Сонний параліч. Білий скорпіон

Іноді буває сонний параліч. Завжди один і той же сценарій багато років. Повурушитися не можу, кричати не можу, бачу в верхньому правому куті білого великого скорпіона. Він наче з білого диму зроблений.
Що це таке? В кого теж таке приходить?
Вакцениро Вона• 07 ноября в 20:53
Був колись один раз сонний параліч. Але я мотузкою з кулоном шию перетисла, як з´ясувалося. Зняла її нафіг. Нічого не бачила такого уві сні.
Прагматик флегма• 07 ноября в 20:54
Ни разу за всю жизнь не было ничего такого, но исходя из того, что рассказывают некоторые люди, то белый скорпион - не самый страшный вариант
Значит надо• 07 ноября в 20:54
Видела много раз божество Вуду
Марфа Українівна• 07 ноября в 20:59
На меня просто чёрное нечто наваливалось.
Меряю линейкой• 07 ноября в 21:00
В Украине живёте?
Дама с собачкой• 07 ноября в 21:01
Було раніше дуже часто.
Допомогло те, що читала в цей момент молитву Отче наш і 90 Псалом. Не знаю, як це працює, але працює
автор Шикаю і викаю • 07 ноября в 21:01
Ответ дляМеряю линейкой
В Украине живёте?
Перший раз було в 2006 році, потім ще декілька разів було, потім була закордоном під час війни, два раза було.
Меряю линейкой• 07 ноября в 21:01
Ответ дляШикаю і викаю
Стресс, нервы
автор Шикаю і викаю • 07 ноября в 21:02
Ответ дляДама с собачкой
Було раніше дуже часто.
Я зі страху теж молитву читала. Пропадало і тіло знову починало рухатися. Мені ніхто цього о не казав, але я інтуїтивно молитися починала. Так працює. Але чому воно приходить?
Меряю линейкой• 07 ноября в 21:02
Ответ дляДама с собачкой
Було раніше дуже часто.
Молитва - своего рода медитация, успокаивает и стабилизирует
автор Шикаю і викаю • 07 ноября в 21:03
Ответ дляМеряю линейкой
Стресс, нервы
Згадую. Так це в стресові періоди. Але в мене життя суцільний стрес
Меряю линейкой• 07 ноября в 21:03
Ответ дляШикаю і викаю
У меня было перед операцией сына - нервы сдали
Дама с собачкой• 07 ноября в 21:03
Ответ дляШикаю і викаю
Вивчіть 90 псалом напамʼять
Воно з часом мине, просто в ті моменти читайте молитву і намагайтеся не панікувати
Домашня Зюзя• 07 ноября в 21:11
Мужчина приходил,в синей рубашке до пола,руки были расставлены в стороны,посмотрел на меня и исчез.Я после того видения переставила кровать в другое место.
Alexandra0311• 07 ноября в 21:15
Як ви можете взагалі щось бачити? коли відчуваєш, що не можеш навіть пошевелитися, відчуття важкого на тобі, наче як придавлений, не можеш навіть глаза відкрити.. мені здається, що тут діло в не молитві, можна навіть якийсь віршик про себе, це для того, скоріше проснутися і щоб запрацював твій мозок. В мене це було не одноразово. Згодом вичитала, що це сонний параліч без різних страшилок.
Домашня Зюзя• 07 ноября в 21:13
Я в таких случаях кричу и просыпаюсь от своего крика.
Домашня Зюзя• 07 ноября в 21:14
Ответ дляAlexandra0311
Ну я подумала,что хочу увидеть,кто подошел к моей кровати и открыла глаза и увидела.
Дама с собачкой• 07 ноября в 21:21
Ответ дляДомашня Зюзя
Це не сон
Я в цей час не сплю
Це ніби інша реальність
Кричати чи рухатись не можливо
Домашня Зюзя• 07 ноября в 21:24
Ответ дляДама с собачкой
Це не сон
Я в цей час не сплю
Це ніби інша реальність
Кричати чи рухатись не можливо
Что бы выйти из той паралельной реальности,я кричу.Я знаю.У меня часто начинаются ужастики,что я включаю выключатель ,а свет не включается и потом уже кого то вижу в квартире в темноте и пошло поехало.
Домашня Зюзя• 07 ноября в 21:26
Только сейчас я поняла,что эти видения со светом ,что не включается,свет сбылось.
Alexandra0311• 07 ноября в 21:28
Ответ дляДомашня Зюзя
Різних історій-страшилок наслухалась, теж налаштовувалася щоб коли-небудь відкрити глаза подивитись що там. Ти їх просто не можеш відкрити, єдине для себе запам´ятала при повторенні треба скоріше почати якийсь вірш говорити, голосом ти сказати не можеш, але намагатися, бо якщо відтягнеш на долі секунди, тоді взагалі наступає відчуття що задихаєшся
Домашня Зюзя• 07 ноября в 21:30
Ответ дляAlexandra0311
Ну да.Если сразу не очнуться,то тело начинает трусить,млеть,появляется страх и это чудовище с меня еще и одеяло стягивало.
Дама с собачкой• 07 ноября в 21:32
Ответ дляДомашня Зюзя
В мене починалось того, що я відчуваю який дивний холод і присутність когось дуже близько.
Очі не відкриваються, і я намагаюсь дивитись крізь повіки.
Хочу також включити світло і розумію, що не можу поворухнутись, навіть пальцем.
Чітко розумію, що поруч хтось чи щось є, і воно не добре, якесь потойбічне чи що.
Усвідомлюю, що можу лише подумки щось робити, тому читаю молитву.
З часом, коли я майже звикла до таких нічних пригод, коли відчувала, що ось ось розпочнеться, подумки дуже сильно злилась і казала - йди від мене я тебе не боюсь, ти вже мене дістав! - і це працювало.
Вже давно не було, вірю, що я це здолала молитвами і відсутністю страху перед цим станом
Alexandra0311• 07 ноября в 21:34
Ответ дляДомашня Зюзя
в мене такого нема, але ШІ пише: ///Це може статися при засинанні або пробудженні і часто супроводжується страхом і галюцинаціями, але сам по собі є безпечним і минає самостійно//
Гербарія сушу• 07 ноября в 21:45
Ответ дляМеряю линейкой
Стресс, нервы
У меня сонный паралич больше 35 лет. Постоянно. Было такое, что месяц был каждую ночь. Стресса не было.
После февраля 2022 всего несколько раз. Бывает, конечно, но в сравнении с тем, что было это ничего. Был просто ад. А стресса было за пару лет больше, чем за 35(
Сама купляю квіти• 07 ноября в 21:46
Я після вчора начиталася страшилок як ці, і не могла пів ночі спати, ще сама себе накрутила, а як кішка пошкрябла в двері, то серце калатало капець, короче спала з світлом
Alexandra0311• 07 ноября в 21:54
Ответ дляСама купляю квіти
Не слухайте ці страшилки, почитайте Гугл цьому є пояснення і взагалі воно є безпечним.
Дама с собачкой• 07 ноября в 21:56
Ответ дляAlexandra0311
Так, безпечне, а відчуття справжні, і страх справжній
Alexandra0311• 07 ноября в 22:02
Ответ дляДама с собачкой
Добре, що зараз є дядько Гугл і все можна прочитати, то вже й не так страшно, бо є пояснення.
Дама с собачкой• 07 ноября в 22:02
Ответ дляAlexandra0311
Це так)
Чим більше інформації, тим простіше з цим розібратися