Акукарача• Изменено 28 октября в 18:36

Які святі місця в Украіні ви відвідували?

Що на вас справило враження, чому? Куди б ви хотіли повернутися чи поїхати вперше? Давайте поговоримо про щось хороше, світле
тогдалия• 28 октября в 18:37
Я в такое не верю, ничего святого не почувствовала
Українська зірочка• 28 октября в 18:38
Я якось останнім часом дуже змінила своє відношення до віри.
Святе місце тепер для мене в моєму серці. Не важливо де ти звертаєшся до Бога, головне як.
Ждушечка• 28 октября в 18:39
для меня позитивное хорошее место где побольше природы и поменьше людей)
ДваДваВісім• 28 октября в 18:40
Автор о каких святых местах вы хотите поговорить ?
Умань ?
Злюка-закусюка• 28 октября в 18:43
В Святогорських печерах була, але це вже не повториш.
Для драки• 28 октября в 18:43
Відчуття якогось переповнення я відчула тільки в Храмі Гроба Господня в Ієрусалімі. А в Віфлеємі мені взагалі погано стало дуже((. В Україні ніде такого не відчувала, хоча були багато де. А, тільки що може в скальному монастирі в Скольському районі відчула якийсь трошки страх, бо він в лісі.
Ля-ля-ля• 28 октября в 18:44
Почаев, озеро Анны - ни о чем. В маленькой капличке Лавры помогли. Еще Святогорск, просто так ездила.
Ля-ля-ля• 28 октября в 18:45
Ответ дляДля драки
Мне в Иерусалиме вообще никак. Да и Стена не работает (((
Незнакомлюся• 28 октября в 18:45
верю только в людей,и то не во всех.а места не могут быть святыми- это сказки. Люди пока еще есть хорошие -но их мало
Безлім на все• 28 октября в 18:46
Я була в Почаєві і Зарваниці
Незнакомлюся• 28 октября в 18:46
Ответ дляДваДваВісім
Умань ?
поэтому туда приезжают поломники и загаживают весь город-все святое
ЯсноВидящая• 28 октября в 18:49
Ответ дляДля драки
Иерусалим прекрасен, обожаю.
автор Акукарача • 28 октября в 18:52
Ответ дляБезлім на все
Я була в Почаєві і Зарваниці
Як вам?
Рожева юбка• 28 октября в 19:12
Зарваниця - український Ієрусалім
Для драки• 28 октября в 19:42
Ответ дляЛя-ля-ля
А мені зайшло прям дуже і стіна теж спрацювала.
Оновлена версія• 28 октября в 19:58
В Мукачево там где лилии у иконы была)
Оновлена версія• 28 октября в 20:00
Ответ дляЛя-ля-ля
Работает. Не поверите, но все сбылось. Первое желание в 13 лет было из разряда фантастики))
Ля-ля-ля• 28 октября в 20:09
Ответ дляОновлена версія
Зачем мне вам верить, если мои не сбываются?
автор Акукарача • 28 октября в 20:31
Ответ дляОновлена версія
В Мукачево там где лилии у иконы была)
А це хіба не в Одесі (чи області)?
Безлім на все• 28 октября в 20:42
Ответ дляАкукарача
Як вам?
Сподобалась і там і там
Пиу!Пиу!• 29 октября в 14:09
Ответ дляДля драки
Цікаво, а мені навпаки Віфлеєм- позитивна енергія неймовірна , Гроба Господнього - нічого не відчула. А чоловік також відчув сильну енергію , як і Ви.
Для драки• 29 октября в 15:45
Ответ дляПиу!Пиу!
Я у Віфлеємі втратила свідомість при спуску до ясел.