МУСЯкомарова• 08 ноября в 09:59
Менеджер з обробки замовлення, яка реально з/п?
Привіт . Дівчата, хто працює видалено в інтернет магазині , яка у Вас з/п, графік , обовʼязки? Працювала менеджером, але в офісі на опті дитячого одягу . Зараз шукаю видалено, щоб можна було поєднувати з домашніми справами. Дивлюсь вакансії на сайтах, але там пишуть з/п заоблачну, зрозауміло , що за 20 000 і вночі потрібно сидіти )) Шукаю часткову зайнятість, наприклад обробка вхідних замовлень, без вмовлянь та холодних дзвінків. Хто в темі, поділіться будь ласка яка це реально оплата праці ?
МУСЯкомарова
• 08 ноября в 10:05
Ответ длякультУра
Яка робота-така і зарплата. Віддалена від нормальної.
Це яка у Вас з/п в які обов’язки?
Потішаюся• 08 ноября в 10:30
Автор, у меня 30+ но работаю с 8 до 23. Конечно совмещаю с домашними делами, могу и поехать по делам, но на связи с покупателями
Кринжова баба• 08 ноября в 10:42
Ответ дляПотішаюся
А какая у вас сфера? Где нашли и как давно?
МУСЯкомарова
• 08 ноября в 11:13
Ответ дляПотішаюся
А що входить в Ваші обов’язки?
Триндю-бриндю• 08 ноября в 12:14
Ответ дляПотішаюся
Зарплата у вас отличная. Но как быть если например подруга на день рождения пригласила? Вы не пьёте?
Вы просто умничка, у вас прекрасная сила воли. Я бы, наверное, так работать не смогла.
МУСЯкомарова
• 08 ноября в 15:30
Ответ дляТриндю-бриндю
Мало чого можна вільно робити «пьющім»)))
интайм_не_предлагать• 09 ноября в 15:47
мені запропонували взагалі 10 грн за оброблене замовлення, плюс якщо що ще 100 грн за робочий час щось на сайті. Думаю це мало.