Гуглю книгу Булочки со вкусом убийства
Гугл мне выдает Пирожки со вкусом преступления .
Попробуйте ))
это ж как он понял - ведь все слова разные
Попробуйте ))
Зробіть вибір:
вже голосів:
гугл поумнел
не
Ответ дляContento
Читаю про атаку на Днепр , про то что ракета попала в дом и снесла несколько этажей. Пока не пишут сколько погибли и пострадали. Это явно важнее, чем булочки в гугле.
Жахлива трагедія, але не думаю, що цілий день ви буде читати цю новину. Нам всім доведеться йти і жити життя далі, і читати про булочки, і прибирати, і іхати купувати щось, а хось навіть буде відмічати якесь свято...
Нажаль в нас таке життя сьогодні
Ответ дляContento
Врятували 28 людей, 2 з них діти, загинула 1 жінка. 11 в лікарні. Наскільки я зрозуміла, це стояк кухні, тому жертв менше ніж могло бути.