Чумачечая Весна• 08 ноября в 13:16
Робота(
Як вирватись з цього замкнутого круга? Зарплата мала, нінащо не хватає, робота державна, є багато "плюшок", близько від дому ( на дорогу, обід не трачусь і тд.) але от решта печалька.
Чи були ваші зміни роботи - правильним вибором, стали краще заробляти?
Зоряний Шлях• 08 ноября в 13:21
Ответ дляНоунэйм
Значит мы больше ничего не умеем.
Тогда можно в полицию, у нас ментенок молодой за два года купил квартиру и две машины.
Життє Бентежне• 08 ноября в 13:21
Порахуйте раціонально спочатку. Всі ці плюшки можна отримати грошима. Ну крім розташування біля дому.
Mrs.Sexuality• 08 ноября в 13:21
Знайти роботу, яка покриє ваші ’плюшки’ - дорогу і обіди. Працювати і шукати паралельно краще. Не валштовує - шукати далі. Якщо ви у великому місті, то вибір завжди є.
Барабасиха• 08 ноября в 13:22
Я всегда ездила час-полтора на работу где нормально платили и было адекватное руководство. Вот это ’недалеко от дома’ может затянуться на долгие годы, а перспектив никаких. Ладно если есть на кого положиться в материальном плане или есть дополнительный доход
ПотеряласЯ Я...• 08 ноября в 13:22
У мене завжди буде мала зарплата 🥲 не везе з роботою в Україні…коли чоловіка не було, і до війни працювала хореографом за кордоном, гастролі були. А зараз звільнилася теж, та не рахую то за роботу. 250грн платила мені за 1год. А коли 1 людина була на уроці, то 200грн 🥲 Жесть, ще казала, щоб я не працювала більше у інших студія.
Закуйовджена життям• 08 ноября в 13:23
Смотря какая у вас выдержка,ситуация ,возраст ,я бы осталась на месте и не переводилась.Т.к дорога,для меня тяжко,с людьми схожусь сложно.Я вот хочу тоже поменять,но пока сижу.
Чумачечая Весна
• 08 ноября в 13:24
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ви праві. Просто в мене зп реально мала, ну тримає багато чого,колектив хороший, відпустка і тд все офіційно.
Чумачечая Весна
• 08 ноября в 13:25
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Сумно(
Болтушка Му• 08 ноября в 13:27
Коли я обирала напрямок, я відкривала робота юа, і дивилась рівень зарплат. Я розуміла де платять нормально, а де ні.Туди і намагалась потрапити
мистерЛяпсус• 08 ноября в 13:25
Когда оставила госслужбу, знакомые у виска пальцем крутили))) и между собой говорили, что я с жиру сбесилась. Но только я знала какая там зарплата, и как невыносимо было мне находится в том коллективе.
Никогда не пожалела о сделанном шаге. Вся моя жизнь сложилась бы совершенно иначе. То моё решение, было одним из самых важных и верных в моей жизни.
Чумачечая Весна
• 08 ноября в 13:26
Ответ дляЗакуйовджена життям
37 років, комп знаю прекрасно, документацію знаю, працюю в кадрах, англійською володію
Та прям багіня• 08 ноября в 13:26
Ответ дляЧумачечая Весна
Выберите, что вам важнее. Я меняла работы только на лучше по финансам, но плюшки от этого очень страдали. Никто вам не будет платить хороших денег и беспокоится о вашем комфорте в рамках кзота хотя бы. Разве что вы очень и очень классный профессионал которого хотят все.
Чумачечая Весна
• 08 ноября в 13:27
Ответ длямистерЛяпсус
Мені теж крутять, мол куди ти преш...от державна робота все офіційно все чудово, але зп ж то не росте
Мию вікна у мороз• 08 ноября в 13:27
Ответ дляЧумачечая Весна
Значит не все так плохо, что держитесь за эти копейки.
мистерЛяпсус• 08 ноября в 13:27
Ответ дляЗоряний Шлях
Надеемся, скоро его посадят)))
Чумачечая Весна
• 08 ноября в 13:27
Ответ дляМию вікна у мороз
50 на 50
Хома з пастою• 08 ноября в 13:28
В 2017 змінила на зп х3. На попередній теж довго працювала, але вже все заїб..ло і відношення і зп. Зараз спілкуюся з подругою звідти та зп нижча ніж зараз у мене.
ЛеньГуглить_правда• 08 ноября в 13:30
Так. Без жодних вагань переходила на краще оплачувану роботу. Я взагалі ніколи не сприймала жодну роботу як ’довічну’, де я планую затриматись на десятиліття. Яким би не був класним колектив чи умови, завжди виникнуть обставини, які все змінять.
Чумачечая Весна
• 08 ноября в 13:32
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Мали заощадження перед зміною роботи? Оце найбільше хвилює, залишитись без засобів для існування
мистерЛяпсус• 08 ноября в 13:33
Ответ дляЧумачечая Весна
Я знала почему ухожу, чего хочу, что буду делать и тд.
Если бы просто так… «устала я, пойду ка я от вас…», то естественно, не отважилась бы.
ЛеньГуглить_правда• 08 ноября в 13:40
Ответ дляЧумачечая Весна
Ні, не мала. Я хапала хорошу пропозицію і йшла. Пару раз було що сиділа ’на бобах’, бо пропозиція ’не стрельнула’ і тоді йшла на першу ліпшу, бо треба гроші.
Ніколи не збрешу• 08 ноября в 13:41
Вот почему-то если зарплата копейки то коллектив в основном всегда хороший)), интересно почему так.
Чумачечая Весна
• 08 ноября в 13:43
Ответ дляНіколи не збрешу
Саме так))Колектив можна сказати друга сім´я )
Це сильно тримає
Але я не хочу там до пенсії сидіти, коли винесуть вперед ногами
Це сильно тримає
Ніколи не збрешу• 08 ноября в 13:45
Ответ дляЧумачечая Весна
Це сильно тримає
Я работала пока училась в институте, весело душевно)), потом перешла уже по профессии работать, зарплата выше, та же отрасль, тоже весело душевно, но змеючки те ещё были))
Сизоока бестія• 08 ноября в 13:46
Выходите из зоны комфорта и ищите другую работу. Я тоже много лет не решалась, просидела на одном месте 25 лет, подруга не раз говорила мне эту фразу. Но потом спонтанно решилась и нашла намного лучше работу и гораздо большей зарплатой и с гораздо меньшей нагрузкой. Теперь вот только жалею что не решилась раньше
Бла бла бла• 08 ноября в 13:53
Смотрите что для впс приоритетнее
У каждого они свои
Я оставила работу с хопошей зп, но с токсичными людьми.
Год сидела без работы по своей инициативе, сбережения были, сейчас вышла на удаленную работу
Коллектив норм, зп меньше
Но есть перспектива научиться новому
А потом посмотрим.
Были разные коллективы, разные зп
Поняла, что мне очень важна атмосфера, отношение ко мне и близость к дому.
Я ездила и по 3-4 часа на работу и это был ад
У каждого они свои
Коллектив норм, зп меньше
Но есть перспектива научиться новому
А потом посмотрим.
Были разные коллективы, разные зп
Все до блиску• 08 ноября в 14:01
Важко знайти щось ідеальне. Але я завжди йшла з місць, де мені зовсім некомфортно. Чимало робіт, де я пропрацювала до місяця і звільнилася, бо було ’очікування-реальність’.
Ну і по обставинам треба дивитися. Якщо буде ситуація, що, умовно, нема житла і доходу і подушки - піду на будь яку роботу, аби якось вижити.
Якщо є вибір, час пошукати - то звісно треба йти далі.
Зараз працюючи в компанії вже півроку, ЗП більш менш,але об´єми роботи великі, зате біла зп і яка- не яка страховка, адекватне керівництво. Із значних мінусів - добиратися в час пік в одну сторону 1,5 години, офіс 3 рази на тиждень.
Поки так, тут є чому повчитися, отримати корисний досвід, а далі буде видно.