Борщичок• 04 ноября в 07:28

Який має бути дохід на сімʼю щоб ви кинули роботу?

Мається на увазі не мільйон доларів в місяць
А мінімальний дохід при якому ви кинули б роботу, або займались приємною справою, подорожували, а не працювали на дядю
Пищалка• 04 ноября в 07:29
200т
ДеньгиНеСдаю• 04 ноября в 07:30
Я і не починала
НеКонец-Света• 04 ноября в 07:31
Оставила работу после того, как пассивный доход превысил ежемесячные расходы на 10%.
Но я стремилась к этому. Этот шаг был одним из условий к исполнению моей мечты.
Лупаю цю скелю• 04 ноября в 07:33
Не знаю.
Наверное я бы работала при любом
Любви вам!• 04 ноября в 07:36
Вдома мені не цікаво сидіти при будь якому доході.Був досвід рік і півроку.
Забрызжу ядом• 04 ноября в 07:36
Ответ дляНеКонец-Света
А что за доход у вас?
рукиЖимолости• 04 ноября в 07:37
50 т. грн.
Глаза_в_3_карата• 04 ноября в 07:38
Ответ длярукиЖимолости
50 т. грн.
На сім´ю?
ПушАпница• 04 ноября в 07:38
У меня нет никаких хобби. Я не вяжу, не вышиваю, не играю на гитаре, не хожу на йогу, поэтому надо чем то заниматься, иначе я буду есть и спать только. Ну читать и кино смотреть. Путешествия можно совмещать с работой. Поэтому работала бы в любом случае, но без гонки, так чтобы не в напряг.
Глаза_в_3_карата• 04 ноября в 07:39
Від 20 у.о.
вре_Динка• 04 ноября в 07:39
Не кину роботу при любому чоловіковому доході. Коли будував довго карʼєру все обнулити. Для мене це тупість
рукиЖимолости• 04 ноября в 07:39
Ответ дляГлаза_в_3_карата
На сім´ю?
так
Глаза_в_3_карата• 04 ноября в 07:39
Ответ длярукиЖимолости
так
На що ж вам їх вистачить? Що ви зможете відкласти?
Бабуся Бетман• 04 ноября в 07:41
Ответ длярукиЖимолости
так
Це для одного з натяжкою вистачить
рукиЖимолости• 04 ноября в 07:42
Ответ дляБабуся Бетман
Це для одного з натяжкою вистачить
а ви не в курсі скільки в атб на касі заробляють?
Бабуся Бетман• 04 ноября в 07:43
Ніколи не кину працювати. Розлабитись і повіситись на шию мужлу, втратити карєру і розвиток , щоб через 10 років залишитись ні з чим? Ні за що
Бабуся Бетман• 04 ноября в 07:44
Ответ длярукиЖимолости
23 000 наче. А що?
Стриптизерка• 04 ноября в 07:44
Ну в мене 80 т.Я,2-є дітей,напівлежача мама.То хоч так.
Пез Году Неделя• 04 ноября в 07:45
Ответ длявре_Динка
«Коли будував довго карʼєру все обнулити»
Що це за набір слів ?
наКоблучках• 04 ноября в 07:45
Ответ дляБабуся Бетман
Це для одного з натяжкою вистачить
Прямо таки на одного з натяжкою.
Инфотуфелька• 04 ноября в 07:46
Не кидада б, а навчалася б і шукала нову роботу, поки ця робота не буде мене влаштовувати. Що робити цілими днями вдома - я не уявляю… сиділа в декреті 2 роки, то за цей час встигла відкрити свій онлайн-магазин від нудьги. Потім вийшла в офіс і була цьому надзвичайно рада - режим, спілкування з людьми, задоволення від досягнутих результатів і якісно проведені вихідні.
На роботі є відрядження, тому я подорожую і по роботі і у відпустці.
Ну і саме головне - повна фінансова незалежність, це надає впевненості, самоповаги і свободи.
Бабуся Бетман• 04 ноября в 07:49
Ответ длянаКоблучках
Прямо таки на одного з натяжкою.
Ну добре, з котом
Все буде• 04 ноября в 07:49
Не розумію такого. Якщо є свої накопичення, нерухомість, пасивний дохід, то тоді можна задуматись над тим, щоб не працювати. А залежати від чоловіка це дурість
Пацан к успеху шел• 04 ноября в 07:51
У мужа сейчас 3000 евро
Я не работаю, есть один взрослый ребенок
Нам хватает даже за границей на все и ещё и отпуска
Не заздріть тьоті• 04 ноября в 07:57
Ответ дляПацан к успеху шел
У мужа сейчас 3000 евро
Дивно що такого на все вистачає.
Радужная форель• 04 ноября в 07:59
Ответ дляНе заздріть тьоті
Дивно що такого на все вистачає.
Ну дивлячись на що має вистачати.Може людям багато і не треба.
Не заздріть тьоті• 04 ноября в 08:00
Ответ дляРадужная форель
Ну то ж пишуть і подорожі.... Одна подорож це вже не 1 тисяча
Радужная форель• 04 ноября в 08:00
Ответ дляПацан к успеху шел
У мужа сейчас 3000 евро
В Україні у чоловіка теж така зарплата.Ні на що не хватає:(Але ми будуєємо будинок і звикли їздити на моря по 4 рази на рік
Радужная форель• 04 ноября в 08:01
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ну 2000 евро на подорожі.То це багато?
Зліпок ступні• 04 ноября в 08:03
Маємо дохід на сімʼю ~ 300 000. Якби мені дали роботу, я б кинула сімʼю))((