Чумачечая Весна• 08 ноября в 13:16

Робота(

Як вирватись з цього замкнутого круга? Зарплата мала, нінащо не хватає, робота державна, є багато "плюшок", близько від дому ( на дорогу, обід не трачусь і тд.) але от решта печалька.
Чи були ваші зміни роботи - правильним вибором, стали краще заробляти?
автор Чумачечая Весна • 08 ноября в 14:16
Ответ дляСизоока бестія
Выходите из зоны комфорта и ищите другую работу. Я тоже много лет не решалась, просидела на одном месте 25 лет, подруга не раз говорила мне эту фразу. Но потом спонтанно решилась и нашла намного лучше работу и гораздо большей зарплатой и с гораздо меньшей нагрузкой. Теперь вот только жалею что не решилась раньше
Класно, радію за вас.Але так важко зробити той перший крок
автор Чумачечая Весна • 08 ноября в 14:17
Ответ дляБла бла бла
Смотрите что для впс приоритетнее
У каждого они свои
Я оставила работу с хопошей зп, но с токсичными людьми.
Год сидела без работы по своей инициативе, сбережения были, сейчас вышла на удаленную работу
Коллектив норм, зп меньше
Но есть перспектива научиться новому
А потом посмотрим.

Были разные коллективы, разные зп
Поняла, что мне очень важна атмосфера, отношение ко мне и близость к дому.
Я ездила и по 3-4 часа на работу и это был ад
Ще й кошти витрачені на дорогу(
Виталина-20ce• 08 ноября в 15:44
Робота без досвіду :
Київ, Львів, Дніпро, Вінниця, Черкаси, Умань, Житомир, Кропивницький
🏠 Житло і переїзд — безкоштовно
🕔 Графік: 5/2
💼 Навчимо, допоможемо, забезпечимо всім необхідним
• Графік: 5/2, 8:30–19:00 (з перервами, обід безкоштовно),
• Суть роботи: дзвінки, збір інформації, передача даних старшому спеціалісту (готовий сценарій).
• Навчання: до 5 днів, оплачуване (4000 грн).Оплачуємо ми вам на руки одразу після завершення навчання
• Зарплата: 8000 грн/тиждень + 15% від угод, виплати щотижня.
• Бонуси: подарунки, грошові премії, розіграші.
@vtln_v