Ну що ви, мамо!• 08 ноября в 13:26

Адвент-календарь и шок от цены

Смотрю очень много иностранных блоггеров.
Они показывают распаковки реально классных календарей.
За 80-150$ можно взять календарь с наполнением, которое будет превышать 400$.
Из брендов там: mac, Bobbi Brown, Clarins и ещё куча всего известного.

В Украине календари по 4000-5000к, например из Евы, куда напихали пробников, миниатюр и китайского глем би и Патрисия Ледо 🤡

А мини-адвент от революшн, который в Европе стоит 13€, у нас стоит - 1800 грн.

Кто-то покупает эти адвент-календари в Украине?
Какой посоветуете (мультибрендовый) до 100 $?
Или вы заказываете из Европы/Америки?
Брехушечка• 08 ноября в 14:19
Ответ дляТебеОноНадось
Це так не працює.
Наприклад, крем Ланком повна версія в районі 70 дол. Якщо він не підійде, то 70 дол. коту під хвіст.
В адвенті є міні 15 мл. І , крім того, туш, база, блиск, тіні , демакіяж, косметичка. Те, чим я користуються постійно. І це все за 89 дол.
Мені вигідніше адвент.
а дайте ссылочку на Ланком пожалуйста
Mira-a102• 08 ноября в 14:23
Не понимаю, зачем люди вообще это покупают. Ладно на подарок, но если себе?! Зачем, если 80% продуктов полетят в мусорку
Щира українка• 08 ноября в 14:23
Ответ дляMira-a102
Разве что в самолет в ручную кладь мини версии
Шеллар• 08 ноября в 14:25
Ответ дляMira-a102
Можу дати відповідь, купую календар від Академі, в ньому ампули (одну в день використовувати), по ціні виходить дуже вигідно.
Скорая помощь• 08 ноября в 14:27
Ответ дляЗабагаловка
Аж рік чи два? Бо так то пані в дитинстві ходила колядувати 7 січня, як і ще недавно старша дитина пані. А саме в дитинстві закладаються ’традиції’. Тож святкувати Різдво 25 в традиційному руслі і Україні наразі можуть лише католики і ... Все. Діти, для яких це стане традицією, тільки -тільки народилися.
Ви самі то давно ’опритомніли’? Два рочки тому? А що таке? Чи ви таки католичка?
Питання було зовсім інше… вам кортить посваритися чи показати себе розумною?
В адвенті 24 віконця і кожне відкривають починаючи з першого грудня.. і до 24го, так і називається адвент календар до Різдва.
Yuliya-23• 08 ноября в 14:29
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ну Вы не понимаете, а я хочу себя порадовать)
После сегодняшней ночи в Днепре ищу способы хоть какой-то радости.
Для меня Адвент - это про сюрприз, неожиданность, интерес.
Тем более скоро праздники.
Не вижу в этом ничего плохого.
правильно, якшо є можливість треба себе радувати
Скорая помощь• 08 ноября в 14:34
Автор, обов’язково купіть собі те що хочеться і порадійте, нікого не слухайте.. приємні емоції того варті… а більшість тих хто пише, самі спробували, в той момент пораділи, а тепер відмовляють… я того року її Meibellin купувала, був 50€, там було норм наповнення.. всім подругам по туші дісталося та й помади були норм.
Я_не_аноним_100%• 08 ноября в 14:38
Ответ дляTeonaa
Давайте почнемо вз самого початку: що це таке.
Так ви ж знаєте англійську
Не ганьбіться
Купи слона• 08 ноября в 14:40
Так посчитайте доставку , растаможку .
Кто то вместо вас вложил деньги , а вы можете и не купить , он залежится до следующего года .
Про налоги , сайти і рекламу я взагалі мовчу
Я_не_аноним_100%• 08 ноября в 14:41
Ответ дляАленький носочек
Пані геть не обізнана і не знає елементарних речей? Бо так то люди вже давно в курсі, що 25 святкують не лише католики, а всі притомні люди
Ні, притомні не йдуть на привду у влади)
Все життя було 7 і буде
Купи слона• 08 ноября в 14:41
У меня 4 адвента с прошлого года лежат , продавала с наценкой 30%.
В этом году вообще не знаю почему продавать , так как закупка выросла ровно в 2 раза !
ТебеОноНадось• 08 ноября в 15:32
Ответ длямуха в кедах
Покажіть, будь ласка, який доньці замовили.
Я замовила цей.
https://www.sephora.pl/p/calendrier-de-lavent---ka...
Є ще дешевший і дорожчий.
Але дочка любить тканинні маски , тому цей.
Замовляла із скидкою 30%, вона, вроді ще сьогодні діє.
Дивилась також на Rituals, вони теж під мінус йшли і оформлення там чудове , але лише догляд. Для підлітка краще трохи декоративку, трохи догляду.
ТебеОноНадось• 08 ноября в 15:36
Ответ дляБрехушечка
а дайте ссылочку на Ланком пожалуйста
https://www.macys.com/shop/product/lancome-beauty-...
Teonaa• 08 ноября в 16:58
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Так ви ж знаєте англійську
Не ганьбіться
Уявлення не маю все одно
Шо за ціни
Аленький носочек• 08 ноября в 17:10
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Все життя було 7 і буде
Чиє життя? Ваше чи Ісуса?
Аленький носочек• 08 ноября в 17:13
Ответ дляЗабагаловка
Вау. Пані аж в дитинстві колядувала 7! Шо там ті 2 тис років християнства У пані власне розуміння свята
Я_не_аноним_100%• 08 ноября в 17:30
Ответ дляАленький носочек
Чиє життя? Ваше чи Ісуса?
Все життя моє було 7 січня
І у дуже багатьох людей так само
Я_не_аноним_100%• 08 ноября в 17:30
Ответ дляTeonaa
Уявлення не маю все одно
Шо за ціни
Що таке адвент не знаєте?
Teonaa• 08 ноября в 18:12
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Що таке адвент не знаєте?
Ні
Teonaa• 08 ноября в 18:14
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Що таке адвент не знаєте?
В гуглі пропонуються якісь цукерки
Я і спитала що це значить. Нафіг воно кому треба. Те що я під цим побачила - чуш якась просто
муха в кедах• 08 ноября в 19:12
Ответ дляТебеОноНадось
Я замовила цей.
Є ще дешевший і дорожчий.
Дякую! Якраз дивилась сьогодні на нього
Забагаловка• 08 ноября в 19:26
Ответ дляАленький носочек
Звісно. Як і у кожної людини. Я розумію ваше бажання ’позбутись всього навязаного’ і нав´язати все нове))) але нащо пані 2000 років християнства, якщо для пані, як і для усіх нормальних людей, має значення коли святкує її оточення і відбувається церковне богослужіння в її церкві. Чи ви якась унікальна в цьому плані? Самі то коли колядувати ходили?
Забагаловка• 08 ноября в 19:33
Ответ дляСкорая помощь
Я вкурсі. Як і про те, що на теренах України Різдво давно святкується 7 січня. Людей, які пам´ятають те святкування 25 вже і живих немає. До цих пір Різдво 25 святкували у нас лише католики. Це, ніби, абсолютно очевидні речі, чому я вое який коментар про це пишу - загадка. Пожартувала називається... Тепер з новоявлених революціонерів піна летить і пір´я сиплеться в спробах довести мені, що мого дитинства не існувало, бо воно не вписується в парадигму ’знищити все нав´язане’
ТебеОноНадось• 08 ноября в 19:33
Ответ длямуха в кедах
Дякую! Якраз дивилась сьогодні на нього
Мені за нього порахували 2313+ вага.
Я вважаю нормально.
Я ще на Revolution дивилась , там тишком нишком показала його, то дочка така , мама ти що. То для малих таке. На сефору вау казала, типу круте .
Я так завжди ніби випадково їй показую, дивлюсь на реакцію. Бо вгадати важко .
Я_не_аноним_100%• 08 ноября в 19:59
Ответ дляTeonaa
В гуглі пропонуються якісь цукерки
Адвент це очікування Різдва
муха в кедах• 08 ноября в 20:21
Ответ дляТебеОноНадось
Мені за нього порахували 2313+ вага.
Я вважаю нормально.
Дякую! По ціні норм. Бо я ще цікавилась подібними календарями, то там мені нарахували біля 9 тис. А скільки вашій доньці років?
Аленький носочек• 08 ноября в 20:22
Ответ дляЗабагаловка
Дивна позиція. Тобто для вас свято -це коли виділяється слина, як у собачки Павлова, бо прийшов час холодця, а сенс -то другорядне?
ТебеОноНадось• 08 ноября в 20:25
Ответ длямуха в кедах
Ого, ну й ціна . Я ще встигла купити із скидкою, бо завтра вже буде дорожче .
Дочці 13 років , час на експерименти косметичні .
Забагаловка• 08 ноября в 20:29
Ответ дляАленький носочек
Я все написала. Так воно працює у соціумі для абсолютної більшості людей без ментальних відхилень. Це норма. А що там у кого виділяється. Ну ваша ре капає, що моє свято неправильне, бо ваше краще, то що.
Ще раз запитаю, до цих нововведень коли ваша родина святкувала Різдво? Чи ви таки католики?
Хлопаю ресницами• 08 ноября в 21:54
Заказывайте из Европы . Сегодня купили за 34 евро catrice, наполнение в два раза дороже если брать отдельно . Вам пересылка перевозчиком будет стоить 10 евро . + по Украине новая почта .