Ну що ви, мамо!• 08 ноября в 13:26
Адвент-календарь и шок от цены
Смотрю очень много иностранных блоггеров.
Они показывают распаковки реально классных календарей.
За 80-150$ можно взять календарь с наполнением, которое будет превышать 400$.
Из брендов там: mac, Bobbi Brown, Clarins и ещё куча всего известного.
В Украине календари по 4000-5000к, например из Евы, куда напихали пробников, миниатюр и китайского глем би и Патрисия Ледо 🤡
А мини-адвент от революшн, который в Европе стоит 13€, у нас стоит - 1800 грн.
Кто-то покупает эти адвент-календари в Украине?
Какой посоветуете (мультибрендовый) до 100 $?
Или вы заказываете из Европы/Америки?
Перемелица• 08 ноября в 13:40
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ну Вы не понимаете, а я хочу себя порадовать)
После сегодняшней ночи в Днепре ищу способы хоть какой-то радости.
Для меня Адвент - это про сюрприз, неожиданность, интерес.
Тем более скоро праздники.
Не вижу в этом ничего плохого.
Тем более скоро праздники.
Не вижу в этом ничего плохого.
Вы случайно не Вика?
ТебеОноНадось• 08 ноября в 13:41
Ответ дляНе против
В мене є цей Ланком за 89$ і бачила огляд на сефору
Я думала довго, що підлітку купити .
Бо зі Штатів ризиковано везти ,через те, що може не встигнути до Миколая.
Тому замовила через Польщу сефору адвент.
Докуплю ще щось солодке і подарунок готовий.
Лапка• 08 ноября в 13:41
Ответ дляАленький носочек
Подивіться, ось у цього баєра багато оглядів адаентів, можливо щось знайдете собі.
Я ее тоже смотрю) не покупаю календари, но нравится смотреть распаковки
Губи до вух• 08 ноября в 13:42
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Корону зніми
Удалено администрацией...
Кашпо• 08 ноября в 13:42
Ответ дляЗабагаловка
Купіть адвент від Рошен чи нестле. Там наповнення абсолютно корелюється з ціною. Чи про що ваш плач? Адвент з косметикою... Вічні дітки...
рошен жахливе наповнення і висока ціна
ТебеОноНадось• 08 ноября в 13:42
Ответ дляГуби до вух
А шо зрозуміло з 3 разів помазати кремом?? Ні ефекта, ні результата. Хіба що на алергію перевірити
15 мл це майже половина повної упаковки.
Ви баночку крему за тиждень використовуєте ?
Забагаловка• 08 ноября в 13:43
Ответ дляЧорноброваЯ
Ви що, а радість очікування Різдва?
25го? Пані католичка? Бо так то ті, хто купують косметику в адвенті все ще святкували 7го
Губи до вух• 08 ноября в 13:43
Ответ дляКрестьянинДиор
Маркетинговий разводняк.
Як бачте, піпл хаває
З понеділка на дієті• 08 ноября в 13:44
Ответ дляГуби до вух
Удалено администрацией...
Губи до вух• 08 ноября в 13:45
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Удалено администрацией...
З понеділка на дієті• 08 ноября в 13:45
Ответ дляТебеОноНадось
Ну це менше як третина взагалі то. Але, так 15 мл цілком достатньо щоб зрозуміти продукт
Аленький носочек• 08 ноября в 13:45
Ответ дляГуби до вух
Ну я не знаю, що у вас там за обличчя, що вам 15 мл на три рази помазати, для більшості людей цього обсягу цілком достатньо, щоб зрозуміти подобаються/не подобається і підходить/не підходить крем
Аленький носочек• 08 ноября в 13:48
Ответ дляЗабагаловка
Пані геть не обізнана і не знає елементарних речей? Бо так то люди вже давно в курсі, що 25 святкують не лише католики, а всі притомні люди
Нетутешня• 08 ноября в 13:50
Ответ дляКрестьянинДиор
Маркетинговий разводняк.
Это мягко говоря. Я лично бы такому подарку например врятли порадуюсь, разве что кто то задарит календарь диор или Луи Виттона за 50 тыс грн.
Играю_на_кларнете• 08 ноября в 13:52
Ответ дляНу що ви, мамо!
Скоро праздники, хочется купить что-то нормальное и интересное.
Нормальное и интересное для для вас, экономная ви наша, купить нужное вам средство, а не набор всего подряд.
Играю_на_кларнете• 08 ноября в 13:52
Ответ дляКукарачка
Наприклад, календар Нутелла в Іспанії 32 євро. В нас три тисячі.
Що сказати? Матюки
Гадаю_По_шнуркам• 08 ноября в 13:54
Ответ дляНу що ви, мамо!
Вже глянула там адвенти)
Щось їх там зараз дуже мало.
Потрібно ще трошки почекати
Щось їх там зараз дуже мало.
Потрібно ще трошки почекати
Тот который основной, около 200 евро цена, уже разобрали.
Надо вылавливать.
Ну що ви, мамо!
• 08 ноября в 13:55
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ну вот Вы и покупайте себе только самое нужное.
А другим не нужно указывать, что делать)
Кукарачка• 08 ноября в 13:59
Навіть в темі про адвенти астигли посваритись🤣
Як вдало роздаються анонімні ніки.
Незламна• 08 ноября в 14:05
Скільки не дивилася іноземних розпаковок адвентів, жоден з них не коштував менше, аніж наповнення.
Играю_на_кларнете• 08 ноября в 14:07
Ответ дляНу що ви, мамо!
Так это ж вы, нищебродина, ноете, как все дорого.
А люди просто покупают эти адвенты, как подарки и не высчитывают стоимость содержимого.
Щира українка• 08 ноября в 14:10
Ответ дляНу що ви, мамо!
Купите на эти деньги полномерные подходящие средства
Забагаловка• 08 ноября в 14:12
Ответ дляАленький носочек
Аж рік чи два? Бо так то пані в дитинстві ходила колядувати 7 січня, як і ще недавно старша дитина пані. А саме в дитинстві закладаються ’традиції’. Тож святкувати Різдво 25 в традиційному руслі і Україні наразі можуть лише католики і ... Все. Діти, для яких це стане традицією, тільки -тільки народилися.
Ви самі то давно ’опритомніли’? Два рочки тому? А що таке? Чи ви таки католичка?
муха в кедах• 08 ноября в 14:15
Ответ дляТебеОноНадось
Собі в Штатах замовила Ланком, ще пливе.
Дочці - підлітку у Sephora. Вчора тут його анонсували . Замовила з Польщі бо зі Штатів може не встигнути на Миколая.
Колись замовляла Даглас, але по якості він не сподобався.
Покажіть, будь ласка, який доньці замовили.