Тро Нью-Йорку• 08 ноября в 13:37

Купальник норм или стрем?

Не единственный. Не загораю,поэтому открытость не нужна.
https://rozetka.com.ua/ua/451308005/p451308005/
Зробіть вибір:
вже голосів: 99
Норм
Стрем
Незнаю
Все до блиску• 09 ноября в 02:05
Ответ дляЧукИГеки
А чого? біситься?
Типа слишком откровенный. 🤪 я спрашиваю - т е раздельный на пляж то норм а этот слитный с низким вырезом низзя. Где логика
Все до блиску• 09 ноября в 02:07
Ответ дляЗупка_цем
З воланом теж був. Вже розлізся за кілька років. Але там на талії не так гарно сидів.
Чогось на цьому фото сітка ледь проглядається, у мене темно синій, то більш видно, чи то фото таке, чи вже щось змінилося за рік
Всьо. Теперь мне тоже такой надо