Тро Нью-Йорку• 08 ноября в 13:37

Купальник норм или стрем?

Не единственный. Не загораю,поэтому открытость не нужна.
https://rozetka.com.ua/ua/451308005/p451308005/
Зробіть вибір:
вже голосів: 99
Норм
Стрем
Незнаю
Обнемашечка• 08 ноября в 13:52
Ответ дляТро Нью-Йорку
А на что смотрите?
Такий купила
автор Тро Нью-Йорку • 08 ноября в 13:53
Ответ дляЗупка_цем
В мене кумальник з драпіровкою та сіточкою. Купила на Алі, задоволена що слон. Якби я тут радилася, то теж би переважна більшість фукала. А мені клас: з віком фігура погіршується, а в цьому купальнику все як надо: вузька талія, плаский живіт і є груди за рахунок чашок . І чхати я хотіла на нектаульність чи немодність
Тут тоже легкая утяжка по животу и чашки вшитые.
Обнемашечка• 08 ноября в 13:53
Ответ дляТро Нью-Йорку
Неееее, спасибо. Алик и тему это не для меня.
Є хороші українські зіг заг. Стрази тримаються, якість чудова
Дон Пэдро• 08 ноября в 13:53
Очень женский, т е на 60+
Відморожена• 08 ноября в 13:54
Ответ дляТро Нью-Йорку
Я знаю что эти купальники хорошо садятся на фигуру, у меня бзик, хочу с камушками...этому бзику уже лет 30
Ото треба було закривати гештальт років 20 тому, тоді ще +/- ті стрази та камінці в тренді були. А так звісно купуйте і на майбутнє не відкладайте свої бажання на потім
Все до блиску• 08 ноября в 13:54
Ответ дляТро Нью-Йорку
Агонь. Берите
НеВРотик• 08 ноября в 13:55
Ответ дляТро Нью-Йорку
Там только раздельный с алинкспресс. Слитные из шафы и olx
Все до блиску• 08 ноября в 13:56
Ответ дляЗупка_цем
Покажите. Я с воланом купила на али. Офигенный. Муж бесится когла я его в басик одеваю .
автор Тро Нью-Йорку • 08 ноября в 13:57
Ответ дляВідморожена
Это да. Но я пошла в магазин этот, на Льва Толстого, а там купальники по 300 дол, тогда доя меня это было овердохрена.
ЧукИГеки• 08 ноября в 14:00
Ответ дляВсе до блиску
А чого? біситься?
Відморожена• 08 ноября в 14:01
Ответ дляТро Нью-Йорку
Та для мене і зараз $300 за купальник це дофіга.
Зупка_цем• 08 ноября в 14:02
Ответ дляВсе до блиску
З воланом теж був. Вже розлізся за кілька років. Але там на талії не так гарно сидів.
Чогось на цьому фото сітка ледь проглядається, у мене темно синій, то більш видно, чи то фото таке, чи вже щось змінилося за рік
Мульйонерша• 08 ноября в 14:02
Мне не нравится, еще и не дешевый. Я бы лучше просто однотонный взяла
автор Тро Нью-Йорку • 08 ноября в 14:04
Ответ дляМульйонерша
Однотонный есть...
Зупка_цем• 08 ноября в 14:06
Ответ дляВсе до блиску
Ось, знайшла в тому кольорі. Не сказала, що прям так утягує, але саме на мені в талії ефектно виглядає. В свої 45+ потроху стала забувати про талію, а тут ’вау’, а вона в мене досі є! Ну і така чашка для мене обов´язкова. Така як у авторки мене лише спотворює.
Кицюююня• 08 ноября в 14:18
Ответ дляТрільчиха
Смотреть надо сетку размерную и отзывы, на крайняк больше на размер взять. Каких только фигур не плавает в спортлайфе и 80% это с тему как раз крупных женщин
Не вгадаєш по фото, як сяде купальник на нестандартна фігуру.
Я переміряла штук 20 моделей у Декатлоні. Розмір мій, але сиділи жахливо.
Більш-менш сів один тільки.
Я не здалася, замовила з приміркою в інтернет -магазині декілька. І от там нарешті знайшла.
Плюс розетки у порівнянні з тему - якщо не сяде, можна повернути.
Кицюююня• 08 ноября в 14:20
Ответ дляДверной_Проем
Для меня он старческий , сейчас куча классных закрытых купальников
Покажіть хоч один класний, щоб сів на українську жінку з верхом 85F і був по бюджету до 2000 грн.
Аж цікаво.
Мульйонерша• 08 ноября в 14:21
Ответ дляТро Нью-Йорку
Однотонный есть...
Можно взять другого цвета, другого фасона. А вообще носить его Вам, если нравится, берите без оглядки на чужое мнение
Кицюююня• 08 ноября в 14:23
Ответ дляНеВРотик
Ну если любите стразы возьмите что-то такого типа. И сверкает и нет этих непонятных цветов.
Ці ниточки не тримають груди.
Треба або мати 1-2 розмір, або силіконові.
Кицюююня• 08 ноября в 14:25
Ответ дляЗупка_цем
Гарний. А на яку чашку він?
Пэрисхилтонша• 08 ноября в 14:30
Автор, если Вам очень нравится, берите. Вам в нем ходить, а не советчицам. Вы себя в нем будете чувствовать королевой. Мода изменчива
Зупка_цем• 08 ноября в 14:36
Ответ дляКицюююня
Гарний. А на яку чашку він?
Та не знаю. В мене невеликі, тому беру тільки паролон. І звісно ж, на більших грудях є декольте ....а у мене просто закрито там на чашці теж трохи драпіровки
Дверной_Проем• 08 ноября в 14:34
Ответ дляКицюююня
Аж цікаво.
У меня и подруг из окружения никого нет груди 85F , у всех стандартный S-M поэтому без проблем находят купальники. В посте автора не было акцента что такой размер , если такой размер груди то лучше брать раздельный чтоб подобрать верх и низ
Зупка_цем• 08 ноября в 14:35
Ответ дляКицюююня
Аж цікаво.
Та ладно, я українська жінка з розміром 80В (і трохи вільно). Таких як я українок, причому ’чистокровних’, чимало. Фігура груша серед українок - досить розповсюджене явище. Чому ви тільки свій тип туди прирахували, дуже дивно.
автор Тро Нью-Йорку • 08 ноября в 14:37
Ответ дляЗупка_цем
+1000 я тоже груша, только с сиськами.
Кицюююня• 08 ноября в 14:40
Ответ дляДверной_Проем
Є суцільні на верх 85F і низ М.
Наприклад, Rosme.
Але це треба шукати.
Кицюююня• 08 ноября в 14:41
Ответ дляЗупка_цем
Я не написала, що всі такі, як я.
На В-шку повно варіантів гарних купальників у багатьох виробників.
Але ж у нас не лише грушки живуть.
Кицюююня• 08 ноября в 14:42
Ответ дляЗупка_цем
Жаль. Тоді на мене він не сяде.
Дякую!
Зупка_цем• 08 ноября в 14:55
Ответ дляКицюююня
Я не написала, що всі такі, як я.
Але ж у нас не лише грушки живуть.
Ви майже так написали. На повну В-шку, так, а на маленькі груди - ні. Ви просто не розумієте, про що мова.
Самоучка• 08 ноября в 15:15
Ответ дляТро Нью-Йорку
Не молодая 45))
то ні. Якби хоча б 65, то може... Мені 46 і я молода