Сиреневая цапля• 08 ноября 2025

Графики, спор с мужем

Напишите, пожалуйста, до скольки здесь отключение
Результат:
вже голосів: 414
255 (61.59%) До 2:30
159 (38.41%) До 1:30
З царем в голові• 09 ноября 2025
Ответ дляА я нівроку
Перший квадрат затонований наполовину. Правда, він має і стояти останнім. Ну а там сидять такі, яких і тут в голосувалці більшість.
Как же это глупо)))
Привіт з ботойбіччя• 09 ноября 2025
Ответ дляА я нівроку
Доба почалася, це початок першого прямокутника, з 0.00 до 1.00, і так далі. Прямокутник починається з години, яка на ньому вказана. Все логічно
Привіт з ботойбіччя• 09 ноября 2025
Ответ дляА я нівроку
14.30, якщо ’міряти’ від першого квадратика. Взагалі, як би цей чудовий графік малювали люди зі здоровим глуздом, вони взагалі б квадратики з нулями не тулили першими, бо через це тут і розриває усіх ’розумних’. А так, дійсно, графік по факту намальований таким чином, ніби вимірювання від -1.
А якими їх тулити? Початок доби з 0.00
Привіт з ботойбіччя• 09 ноября 2025
Ответ дляА я нівроку
Вони дивляться на перший квадратик, подумки затоновують його, і в них виходить 1.
А далі в мозоку йдуть невиправні зміни)
П.с. Скоріш видумляли графік теж дегнаданти, із такою ж логікою, як і більшість тут.
А у Вас що виходить, дивлячись на перший квадратик? Це з якої по яку годину? Що на скріні неправильно?
А я нівроку• 09 ноября 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Те, що прямокутник, на якому написано ’0’, означає період від 0 до 1 - це логічно тільки для певного складу розуму (це якщо політкоректно). Не для математичного явно.
А я нівроку• 09 ноября 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ви бачите 5 банок, на кожній з яких намальовано циферки. Дійсно, в вас виникає думка, дивлячись на банку під номером 5, що при її заповнені в вас вже шоста пішла?
Привіт з ботойбіччя• 09 ноября 2025
Ответ дляА я нівроку
З банками аналогія не працює, бо в нас перший прямокутник позначен 0.00, а банки позначаються с номера 1, тому аналогія недоречна.
Перший прямокутник це з якою по яку годину? Ви можете без аналогій з банками надати відповідь?
Привіт з ботойбіччя• 09 ноября 2025
Ответ дляА я нівроку
Як раз для математичного і логічно.
А я нівроку• 09 ноября 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Є математична логіка як така, і, так, це явно не те, хто малював перший прямокутник із написом ’0’, який, знову-таки за логікою деградантів може бути заповнений. Хоча це в цілому протирічіть будь-якій логіці. Це те ж саме, як би хтось написав вираз із поділенням на 0, і ви б доводили, що як написано - то цей вираз має сенс.
Так от не має сенсу перший прямокутник, на якому написано ’0’, і який типу може заповнюватися. Неможливо заповнюватися до нуля. Сама картинка не має сенсу із тим першим прямокутником. Але, якщо узяти за основу логіку дебілів, то так, можна додумати, що малася на увазі не цифра, а період із відліком від тієї цифри. Більш того, ті дебіли, що це малювали, 99% такою ’логікою’ і користувалися, і тому й тут більшість із ними солідарна. Але з математичної точки зору ця картинка дійсно, або безглузда, або відлік на ній йде від -1.
А я нівроку• 09 ноября 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Як раз для математичного і логічно.
Математичне уявлення - то точно не ваше.
Привіт з ботойбіччя• 09 ноября 2025
Ответ дляА я нівроку
Ви так далеко від математики і при цьому дозволяєте собі такі висловлювання про дебілів і тому подібне.
Ділення на нуль має сенс, це нескінченність. Да, кваратик під номером 0 позначає що час починається з 0, наприклад 0.10, 0.45, аналогічно, квадратік під номером 14 означає що час починається з 14, 14.10, 14.30 і так далі. Якщо Вам це зрозуміти неможливо, не пишіть гадості про інших, це Вас не робить розумніше
Привіт з ботойбіччя• 09 ноября 2025
Ответ дляА я нівроку
Я математик, але не дозволяю собі писати про дебілів і т.п
А я нівроку• 09 ноября 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
О, Господи, так, я дуже далека))) Хай буде так) В моєму універі ви б це розповіли, ну то ладно)))))
Ви просто ще раз доводите певні соціальні дослідження... але ви теж навіть не зрозумієте, про що я...
І, так, анекдот навіть є на тему, що з такими, як ви, і творці цього графіку, нема сенсу сперечатися - досвідом зачавлять...
Якщо квадратик вже названий якимось номером, то це, згідно математичній логіці, означає, що цього номеру від досягне, якщо буде вже повністю заповнений. І іншої трактовки в математиці нема.
Розумію, що для вас це - нескінченність.
Привіт з ботойбіччя• 09 ноября 2025
Ответ дляА я нівроку
Другий абзац перевіряємо.
Який зараз рік?
Скільки років Іісусу?
Назвіть дату першого дня 21 сторіччя
Може ми нелогічно Новий рік святкуємо? Не те число? Що каже Ваша математична логіка про це?
А я нівроку• 09 ноября 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Другий абзац перевіряємо.
Який зараз рік?
Скільки років Іісусу?
Назвіть дату першого дня 21 сторіччя

Одужуйте.
Привіт з ботойбіччя• 09 ноября 2025
Ответ дляА я нівроку

Одужуйте.
Ну Ви ж розумна. Ви не можете надати відповідь скільки повних років пройшло від першого дня нашої ери? Це важливо. Так скільки?
Мовчу, але хочу• 09 ноября 2025
Ответ дляА я нівроку
чем вам в ваших институтах голову засрали, что вы элементарный график понять не можете
Привіт з ботойбіччя• 09 ноября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Самое смешное, что дебилами назвала тех, кто правильно ответил