Дуболом• 08 ноября в 17:28

Что за магазин Cher17?

Какой-то такой ажиотаж пошёл вокруг этого украинского магазина
Зашла на их инсту…Боже такой треш безвкусный и дешёвый, но за бешенные деньги…
Лучше в Заре или Манго купить за те же деньги. Но то хоть бренд Европейский и популярный.
А это не пойми кем и где сшито…
Пипл хавает
Паспортний стіл• 08 ноября в 17:29
Це давно популярний бренд) який ажіотаж
Цідило правди• 08 ноября в 17:30
Хрень с Али в стопятцоп накрутки
Бритоножка• 08 ноября в 17:31
Какое имеет значение европейский бренд или нет? Вам что кто-то будет за шиворот заглядывать, чтобы этикетку посмотреть. Люди покупают вещи для себя, то что им нравится. Если вам лучше Зара, ну так покупаете Зару, кому то лучше не Зара. В чем ваша проблема?
Bagira0909• 08 ноября в 17:33
Качество плохое (
Чай не пью, только кофе• 08 ноября в 17:36
Це щось типу one by one, мабуть. Замовила в них раз і повернула, дешева китайщина. Diadia з наших подобається, якість значно краща
сою не люблю• 08 ноября в 17:38
Це бренд відомої блогерки і він давно розкручений і ціни відповідно там скажені
Треба підробіток• 08 ноября в 17:46
Як на мене, там чорті що за немалі гроші
Куце і несуразне
Кusalochka• 08 ноября в 17:46
Очень неплохие вещи там иногда нахожу
Латексне альтер ЕГО• 08 ноября в 17:53
Я вижу часто в тредс девушки показывают. Не мой стиль, еще ничего не захотелось себе купить
Партизанка• 08 ноября в 17:57
Дорого и банально. Для пидлиткив.
Фото не реальные - ниггеры там
Партизанка• 08 ноября в 18:02
Да уж. Издеваются над сотрудниками:

CHER`17 — це український бренд одягу, створений Танею Парфільєвою та Іваном Кришталем, в якому з’являються нові моделі майже кожні два тижні. Актуальний, якісний, зручний, комфортний одяг, який у тренді та на будь-який випадок. Компанія має власне виробництво, співпрацює з іншими українськими фабриками. Реалізовує одяг у власній мережі магазинів (Київ, Дніпро, Одеса, Львів).

Свернуть Отзывы о работе в CHER17, зарплаты, вакансии ОТЗЫВЫ (29)ВАКАНСИИ (3)ЗАРПЛАТЫ (2)

Гость 6 ноября 2025 Дно а не компанія. Відношення до скота краще ніж тут до співробітників, якщо ви хочете щоб вас принижували, обманювали, казали 24/7 що ви ***, то вам сюди В компанії дика текучка, але керівництво рахує, що справа що ВСІ фігові але не компанія. Гіршого відношення до людей НЕМАЄ.

CHER17 надіюсь ваша команда отримає все те бумерангом як ви ставитесь до людей. +1

Гость 8 сентября 2025 Дуже прикро та соромно за CHER’17 ви берете на стажування працівників та відноситесь до людини з не повогаю . Навіщо давати оголошення якщо співробітники магазину не зацікавлені у людині .Людина вже вам повірила та прийшла працювати саме до вашою компаніі ,старається вникнути в суть роботи і вистояти на ногах 12 часів щоб навчититися та процювати далі .Так співпрацівники дають базу навчання ,але на цьому і все ,ставлення це жах ,не дають змоги влитися до колективу .Таке враження що стажувальник прийшов відняти в них зарплатню ,не якою адопційноіі підтримки ,якщо у дівчат щось запитуєш що не торкаеться рабочих моментів дуже грубо відповідають.Так ми на роботу приходимо не за дружбою алє є нормативи повожати людину и дати її змогу пройти адаптаційний період .Керевник взагалі не поцікавився з якої причини ти пішов . https://www.vnutri.org/cher17/

амбициозный раб 12 июня 2025 Вікторія Онуфрієва, иди *** со своим брендом никому нахрен не нужному. Ты современная мошенница и не платишь людям деньги за работу. +2 Гость 12 июня 2025 Не знаю як в інших містах, але судячи з відгуків нижче теж плачевно. Довелось побути у цьому кошмарі декілька днів у Вінниці. Так от, все нижче написане є правдою. А директор і заступник взагалі некомпетентні і не зацікавлені в працівниках….. Гость 11 июня 2025 @ Гость , а якщо вона не платить ? Мені не заплатили за «стажування» ! І ігнорують повідомлення. Шо там по ЗУ? Мало того що зп в конверті, так ще і безкоштовною працею займаються. https://www.vnutri.org/cher17/
Партизанка• 08 ноября в 18:05
Гость 21 мая 2025 Хочу поділитися своїм досвідом Я звернулась до компанії як кандидатка на посаду продавця — консультанта, є досвід і бажання вчитись. Але отримала відповідь з формулюванням на кшталт «вам 38, це вже не той вік для такої роботи», і що я «повільна», типу у нас дівчата швидкі, тут треба бігати, а ви вже все) Чесно? Було дуже неприємно це чути. Тим більше, я довгий час була клієнткоюю, але після такого ставлення вже не хочеться повертатися. Вік — не вирок і точно не показник професійності. Дуже шкода, що компанія досі мислить такими стереотипами. Шкода, що CHER’17 виявились ейджистами https://www.vnutri.org/cher17/