Вимагаю спілкування• 08 ноября 2025
У стосунках. Посварилися. Не спілкуємося
Хочу зробити перший крок і відправити на його др тортик. Причину сварки це не вирішить. Але йому буде приємно. Як би ви вчинили?
Вимагаю спілкування
• 08 ноября 2025
Ответ для40каградусная
Тема сварки не розкрита) Хто неправий? Якщо ви, то звичайно зробіть цей крок до примірення. Це якщо ви хочете зберегти ці стосунки.
Якщо він неправий, то все одно я би привітала з днем народження, хочаб смс, адже не чужі люди
Скажемо так, притираємося один до одного))
Кудряшка Сью• 08 ноября 2025
Замужем 20 лет. Основное правило семьи: разговор! Что-то нравиться, что-то не нравиться - говорить. В молчанку не играем.
Вимагаю спілкування
• 08 ноября 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Абсолютно підтримую!!!! Ми поки вчимося цьому. Чи то я говорити не вмію, чи він сприймати не хоче… бо всі розмови сприймаються за претензії. Поки не знаю хто і що не так робить із нас двох
….хоча ні, не всі!!! Буває і чуємо один одного, і ситуацію змінюємо, коли як ….