Вимагаю спілкування• 08 ноября в 18:41

У стосунках. Посварилися. Не спілкуємося

Хочу зробити перший крок і відправити на його др тортик. Причину сварки це не вирішить. Але йому буде приємно. Як би ви вчинили?
автор Вимагаю спілкування • 08 ноября в 19:08
Ответ для40каградусная
Тема сварки не розкрита) Хто неправий? Якщо ви, то звичайно зробіть цей крок до примірення. Це якщо ви хочете зберегти ці стосунки.
Якщо він неправий, то все одно я би привітала з днем народження, хочаб смс, адже не чужі люди
Скажемо так, притираємося один до одного))
Кудряшка Сью• 08 ноября в 19:44
Замужем 20 лет. Основное правило семьи: разговор! Что-то нравиться, что-то не нравиться - говорить. В молчанку не играем.
автор Вимагаю спілкування • 08 ноября в 19:53
Ответ дляКудряшка Сью
Абсолютно підтримую!!!! Ми поки вчимося цьому. Чи то я говорити не вмію, чи він сприймати не хоче… бо всі розмови сприймаються за претензії. Поки не знаю хто і що не так робить із нас двох
….хоча ні, не всі!!! Буває і чуємо один одного, і ситуацію змінюємо, коли як ….