Луноликая Вика• 08 ноября в 18:55
Хто може глянути аналізи, будь ласка
В іншій темі жалілася на самопочуття, аналізів ще не було. Але мені все одно радили пити антибіотик по скаргам.
Радили аугументін, але я не знайшла тут в місцевій аптеці.
І почала пить амоксиклав.
І ось аналізи прийшли.
Чи достатньо мені цього антибіотику чи їхати завтра в стаціонар лягати?
Мені дуже погано. Рентген в четвер був чистий. Хворію 10 днів. Сильний кашель, без передиху, болить горло, сильно болить голова, слабкість.
В середу і четвер 2 різних лікаря слухали і сказали ніяких хрипів не чують. Оскільки рентген був чистий, то й лікування інгаляції з небутамолом, рапітус.
Але воно все мені не помагає.
Сподіваюсь антибіотик поможе. Може мені ще дексамітазон проколоть?!
Я ще й не вдома...
І почала пить амоксиклав.
І ось аналізи прийшли.
Але воно все мені не помагає.
Я ще й не вдома...
Ондатрова шуба• 10 ноября в 15:39
Ответ дляБензопирен
Не треба замінювати, в жодному разі. Ви маєте пропити курс Аугментину до кінця. Можете додати Сумамед, як другий антибіотик. Але в принципі, якщо у вас є полегшення на одному, то другий не обовʼязковий. Обидва - антибіотики широко спектру дії і препарати першої лінії призначення при ковідних пневмоніях. Якщо додавати, або змінювати, то я б додала або Доксициклін - він дієвий при атипових збудниках, або Цефма, якщо стане гірше на Аугментині. Тиск у вас дуже низький, ви зазвичай гіпотонік?
Від доксицикліну автор буде ригати.
Він важкий
Бензопирен• 10 ноября в 17:11
Ответ дляОндатрова шуба
Від доксицикліну автор буде ригати.
Він важкий
Не факт, багато хто з пацієнтів його добре переносить. Він дієвий при хламідіі і мікоплазмі, які часто викликають пневмонію. Ви ж розумієте, що у випадку автора антибіотики мають призначатися емпірично. Там уже немає часу чекати на бакпосів.