Знаю , що це не лікарський блог, але можливо в когось таке було.
Все почалось з циститу потім почала боліти поясниця, я здала мочу, дуже велике запалення, кров , пішла до лікаря і він сказав обовʼязково бак посів але чекати 7 днів його, тому він назначив «широкий» антибіотик Аугментин. Болі в мене немає сильної, але дуже висока температура, пила його один день, поки що не бачу полегшення. Чи хтось лікувався ним?
Solomiyka78• 05 октября в 00:01
Так у вас білок в аналізі, це не просто запалення, потрібно лікуватися
Вспомнила прямо как у меня ребенок болел этой дрянью и Аугментин (
Настолько это скользкий выбор.
Я бы так сделала: после 3х дней приема, на 4й утром сдала общий анализ мочи, вечером он будет готов и если там не будет значительного улучшения, идти сразу менять АБ на действительно широкого спектра при пиелонефрите - Ципрофлоксацин, Офлоксацин итд.
И пока что ищите хорошего врача, так чтобы послушать второе мнение побыстрее, если Аугментин не поможет.
Настолько это скользкий выбор.
HelterSkelter29• 05 октября в 02:57
Это очень серьезное заболевание, оно не бывает на ровном месте. А,например,если простыла.
Як виявилося, це більш за все запалення по гінекології а не нирки , я в шоці