Апофиозная• сегодня в 10:38

Турагент стверджує що в червні море на Кіпрі холодніше ніж в Сіде. Але повітря

Повітря гарячіше на Кіпрі
І тому на Кіпрі душно
Пропонує розглядати з маленькими дітьми з 15 червня лише Сіде. Бо каже море там мільче ніж на кіпрі в швидше прогрівається
Але на Кіпрі душно
Садова гойдалка• сегодня в 10:39
І в чому ваша біда?
Сметчица• сегодня в 10:40
Я не турагент, але скажу, що в червні нема чого робити на морі ніде в Європі, якщо ви розглядаєте саме пляжний відпочинок.
Бамбарбия! Кергуду.• сегодня в 10:40
Кожного року по різному. Турагент не професіонал
Бамбарбия! Кергуду.• сегодня в 10:41
Ответ дляСметчица
Іспанія
Сметчица• сегодня в 10:42
На Кіпрі дійсно дуже душно. Що спонукає людей їхати на море в цей період?
Сметчица• сегодня в 10:44
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Іспанія
Можливо, а так Єгипет, Африка. Я просто люблю комфорт, теплу водичку.
Іспанія, але не Канари.
автор Апофиозная • сегодня в 10:46
Ответ дляСметчица
Іспанія, але не Канари.
Але Іспанія холодна в червні
Сметчица• сегодня в 10:49
Ответ дляАпофиозная
Але Іспанія холодна в червні
В Червні скрізь холодно. Їдьте в серпні-вересні, буде скрізь гарно.
сказочное_Бали• сегодня в 10:49
Ответ дляСметчица
Та ні, пепед війною були в кемері на початку червня з дитиною - хороше море було, всі купалися, жара. Аое то рік на рік не приходиться
Сметчица• сегодня в 10:49
Ответ длясказочное_Бали
Так а навіщо експериментувати.
неДоЖиру• сегодня в 10:50
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Іспанія
А ничего, что в Испании лето официально считается с 21го июня?
сказочное_Бали• сегодня в 10:50
Ответ дляСметчица
Так а навіщо експериментувати.
Так турагент знає погоду і море, в чому ризик? По її пораді тоді і летіли в червні
Бамбарбия! Кергуду.• сегодня в 10:51
Ответ длянеДоЖиру
Нічєво)
Сметчица• сегодня в 10:52
Ответ длясказочное_Бали
Бо рік на рік не приходиться самі ж написали.
Бамбарбия! Кергуду.• сегодня в 10:52
Ответ дляАпофиозная
Але Іспанія холодна в червні
Тенеріфе.
Сметчица• сегодня в 10:53
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Тенеріфе.
Там дубак взагалі
сказочное_Бали• сегодня в 10:53
Ответ дляСметчица
Ну то ж тур не за рік купляється, пшеш турагенту аксимум за місяць до туру і підбираєш. Люди літають відпочивати цілий рік, завжди є свіжа інформація про погоду у нормальни турагентів
Бамбарбия! Кергуду.• сегодня в 10:54
Ответ дляСметчица
Там дубак взагалі
Та який дубак
Сметчица• сегодня в 10:55
Ответ длясказочное_Бали
Я от зараз купую тур на серпень. А погода, навіть за 2 тижні змінитися може.
Сметчица• сегодня в 10:55
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Та який дубак
Самий звичайний.
Бамбарбия! Кергуду.• сегодня в 10:56
Ответ дляСметчица
Самий звичайний.
Ясно)
сказочное_Бали• сегодня в 10:56
Ответ дляСметчица
Я завжди впритик) в мене такої пробоеми нема
А взагалі це завжди ризик, в трму році ща пару днів до виїзду якась течія зявиоась і вода було дубак, не звйдеш, а це червоне море і червень був.
Света С Приветом• сегодня в 10:58
Так, в червні буде холодно на Кіпрі. Але сіде такий собі варіант. Найтепліше це кемер, бельдібі
неДоЖиру• сегодня в 11:00
А я думаю, что Сиде теплее Кемера в июне. Автор, Вы возьмите карту Сиде и сами посмотрите отель возле моря. Пляж там везде песчаный.
Відповів всім• сегодня в 11:08
Ответ длянеДоЖиру
Якої нісенітниці тут тільки не прочитаєш
Дуб береза• сегодня в 11:26
У 2024 році були в Греції після 15.06, Паралія Катеріні, море було чудове, при тому що я у воду, яка нижче 26-27 градусів не заходжу, не люблю холодну воду. Ситуація з року в рік різна.
Тро Нью-Йорку• сегодня в 11:29
Ответ дляСметчица
Самий звичайний.
Цікаво, скільки разів і коли ви були на Тенерифе, що так впевнено розповідаєте по тамтешній дубак?
Звичайно, температура океану там ніколи не буде така, як влітку в Туреччині. Але, про який дубак в червні там може йтися? На Тенерифе навіть зараз стабільно 24-25 вдень і вода 21-22, особливо на півдні острову.
Я була там і в жовтні, і в січні, і в квітні, і жодного разу не стикалась з дубаком.
И_В_офигительных_штанах• сегодня в 11:33
Ответ дляАпофиозная
Але Іспанія холодна в червні
Беріть Кіпр на початку жовтня з малими дітьми- не прогадаєте.
И_В_офигительных_штанах• сегодня в 11:34
Ответ длянеДоЖиру
Я це також десь чула, здивувалася
И_В_офигительных_штанах• сегодня в 11:36
Ответ дляТро Нью-Йорку
А як там у жовтні? Розкажіть, будь ласка