Телефон Рубика• 09 ноября 2025
Предлагаю всей советчицей забанить Трындычиху, Викторию, Николая, Алину
и всю эту шизу. Эти психи загадили весь форум. Сделали порадницю филиалом дурдома.
Телефон Рубика
• 09 ноября 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Людина з інвалідністю могла тільки добровільно піти.
Вибачте. Ну навіщо нам фантазувати? це реальна людина і нікуди він не хотів сам піти, не чуючи, його ніхто не питав
Не заздріть тьоті• 09 ноября 2025
Ответ дляЩедрик
Меня бесит только Трындычиха Байрактар
Это мужик и он из рашки
А на всех остальных все равно
Даже на Маньку
Манька - уже чисто ассоциируется с советчицей
Она здесь годами и узнаваема, так шо это таки «лицо советчицы»
Это мужик и он из рашки
А на всех остальных все равно
Даже на Маньку
А звідки знаєте що чоловік?
Я думаю що то колектив ворожих копірайтерів. За 3 фублі тут строчать денно і нощно
Не заздріть тьоті• 09 ноября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Я ж звідки знаю нащо Вам фантазувати? В мене близький родич 26 років з вродженою вадою слуху, у апаратах слухових, 3 група інвалідності, фізично здоровий, спортом займається. Пройшов ВЛК, надав усі документи у ТЦК, ніхто його не чіпає, навіть за кордон виїжджав.
Не заздріть тьоті• 09 ноября 2025
Ответ для100%
кто такая Виктория?
Яжемамка (тіпа) з проблемною дочкою і дикими збоченими фантазіями
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 ноября 2025
Ответ дляЩедрик
Меня бесит только Трындычиха Байрактар
Это мужик и он из рашки
А на всех остальных все равно
Даже на Маньку
Это мужик и он из рашки
А на всех остальных все равно
Даже на Маньку
А якщо виявиться що це адмін, чи група людей що працюють на адміна? У мене є підозра і кілька фактів що вказують на це. От цікаво, як ви адміна забаните?
Котогосподиня• 09 ноября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Админа можно забанить, только взорвав форум.
Верочка 100%• 09 ноября 2025
Дело в том, автор, что советчицам нравится контент трындичиха.
По крайней мере, они точно не считают его мусорным.
Он уже даже с двух профилей тут гадит в ленту. Один открытый, второй под анонимом . И всем ок.
Плюс наш неугомонный суицидник под новым аккаунтом ВетерВполе тоже гонит зраду 24/7.
Плюс батальон Краков, который пол суток уже кончается от того, какие они умные, и какие все остальные дуры.
Тут вообще очень интересный срез общества сидит.
Как раз тот, который искренне заслуживает ленту новостей от трындичиха не же ника найз и прочих дерьмоботов на общественных началах.
ДваДваВісім• 09 ноября 2025
Ответ дляЩедрик
Меня бесит только Трындычиха Байрактар
Это мужик и он из рашки
А на всех остальных все равно
Даже на Маньку
Это мужик и он из рашки
А на всех остальных все равно
Даже на Маньку
Маня,ваша любимая тоже рашистский бот типа топящий за зелень
Телефон Рубика
• 09 ноября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Не хочется верить что админ поехавший шизик психопат.
Телефон Рубика
• 09 ноября 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
и что? ну вашего родича не взяли, а этого загребли. Вон недавно первый раз на пару дней отпустили, к родичам.
ДваДваВісім• 09 ноября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
О, все, прячтесь
Щедрик• 09 ноября 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
А звідки знаєте що чоловік?
Натура писать мужская
По мужицки
Женщины так не пишут
По мужицки
Женщины так не пишут
Полуничка• 09 ноября 2025
Ответ дляВикупана
В мене такий блок лист, я банила новосних тролей, які просто тупо постять новини з телеграм каналів
Что то у вас ни одного акка маньки в блоке нет.Это крайне подозрительно
Котогосподиня• 09 ноября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Кстати да.
Много фактов говорят о том, что Трындычиха это админ форума.
Викупана• 09 ноября 2025
Ответ дляПолуничка
Вони зазвичай під анонімом, я не зрозуміла, ще хто. Та й я не лізу а політичні срачні теми.
Полуничка• 09 ноября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Там усе нелогічно. В мене сусід - боров жирний 2 метра (такий русню б валив легко) , вже 3 рази збігає в сзч. А хлопчика глухого 1.60 худенького відправили на самий нуль одразу. І дівчинку медикиню 27 років субтильну.
Глухий від народження має інвалідність з дитинства.Як його могли мобілізувати?
Не заздріть тьоті• 09 ноября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
І то. Якщо людина має дійсно інвалідність і документи вчасно оформлені, то її може і загребуть, але відправити на 0 не зможуть.
Котогосподиня• 09 ноября 2025
Ответ дляПолуничка
Кто будет хвост петушарить на админа, сразу в вечный бан улетит.
Не заздріть тьоті• 09 ноября 2025
Ответ дляДваДваВісім
Схоже на то
Не заздріть тьоті• 09 ноября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Адміну потрібен двіж на форумі. Срачі вітаються
Це мені адмін синю дуру поставив?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 ноября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
’Але ж тут усі не в собі. Інакше ми б сюди не потрапили.’ Оригінал: ’We´re all mad here. I´m mad. You´re mad.’
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 ноября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Хлопчика з інвалідністю з дитинства вже б списали.