Телефон Рубика• 09 ноября в 10:03
Предлагаю всей советчицей забанить Трындычиху, Викторию, Николая, Алину
и всю эту шизу. Эти психи загадили весь форум. Сделали порадницю филиалом дурдома.
Гигиенишвили• 09 ноября в 11:29
Ответ дляНе заздріть тьоті
А звідки знаєте що чоловік?
Я думаю що то колектив ворожих копірайтерів. За 3 фублі тут строчать денно і нощно
Гигиенишвили• 09 ноября в 11:30
Ответ дляДружная семейка
Люблю Алину)
та да, подобное к подобному
Не заздріть тьоті• 09 ноября в 11:34
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Хлопчика з інвалідністю з дитинства вже б списали.
Отож. У 16 років зі школи організовано водили до військомату на ВЛК, інвалідів з дитинства одразу списували. Я у школі працювала, не раз ходила як супроводжуюча.
Аленький носочек• 09 ноября в 11:37
Ответ дляКотогосподиня
Кто будет хвост петушарить на админа, сразу в вечный бан улетит.
А от и админ зашел в чат
Котогосподиня• 09 ноября в 11:38
Ответ дляАленький носочек
А от и админ зашел в чат
А вы как его определяете?
Аленький носочек• 09 ноября в 11:39
Ответ дляКотогосподиня
А вы как его определяете?
По походке
Дівчина Гілмор• 09 ноября в 11:47
В мене ці всі в бані крім Аліни. Перевагою того коли пишеш без аноніма є те, що ’відсіюється’ не цільова аудиторія, та яка не сприймає такий контент, все одно знайдуться поціновувачі ’творчості’ Трендичіхи та Маньки.
Та так само багато в кого в блоці і в мене багато хто є. Це нормально
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 ноября в 12:10
Ответ дляКотогосподиня
С Love Love так и не решили что будем делать
Вона вже під анонімом. Навчена.
Якось так і живу• 09 ноября в 12:11
Ответ дляКотогосподиня
Я бы наоборот навезла побольше, для улучшения породы советчиц
та хіба отріцатєльного улучшенія)))