ходим з дочкою. в спортленд в бассейн думаемо поміняти але відгуки в гуглкарті жахливі, так чи ні, хто ходить напишить будь ласка
КошкинДом• 09 ноября 2025
Один из самых нормальных. Хотя я последний раз была там больше года назад. Может уже что-то поменялось. Бассейн был чистый, сауны ок. На днепровской, в блокбастере намного хуже.
ЦібаФу• 09 ноября 2025
В басей там не ходила, ходила на групові. Нормальний пристойний клуб. В мене був Преміум, відмінність від звичайного в переліку додаткових преміальних занять і окрема роздягальня преміум,яка відрізняється лише розміром шафок
Мрію про пончик• 09 ноября 2025
Досить не поганий спортивний клуб, нормальний басейн, класні групові (є з чого вибрати), приємна спа зона.