Метелик• 09 ноября в 09:12
Можна тренуватись одразу після роботи, якщо ще не їла?
Кукарикуууууу• 09 ноября в 09:20
Знайшли, де питати. Тут суцільні експерти сидять)) Це питання обговоріть з тренером. Мій радить їсти за 2 години до тренувань..
Сливочная пенка• 09 ноября в 09:22
Можно. Но у меня с возрастом в такой ситуации начинаются гипогликемические приступы и тогда тренироваться становится невозможным.
А в молодости спокойно жила и тренировалась на морковке)
Хочу на Балі• 09 ноября в 09:24
Я їм вуглеводи перед тренуванням. Типу зефір. Або протеїновий батончик. Мені потрібна енергія, щоб тренуватися
Най хоч раз• 09 ноября в 09:26
я так не делаю, живот конечно не должен быть полным, но энергия нужна